İkizler Burcu Mayıs 2018 Yorumları

İkizler burcu Mayıs 2018 yorumları, ikizlerin ay boyunca para üzerine yoğunlaştığını gösteriyor. Ayın ortalarında boğa burcu üzerinde doğacak yeniayın ikizler için olumlu etkileri var.

Tüm ay zihinlerini meşgul eden para konusunda ikizler bu dönemde birikim yapmaya odaklanabilirler. Bu ay ikizleri pek çok yeni başlangıç, yepyeni ve tertemiz sayfalar bekliyor.

İkizler Burcu Mayıs 2018 Aşk ve Sosyal Hayat

İkizler parasal anlamda biraz tasarruf yapmaya odaklansa da sosyal hayatta kısıtlama söz konusu değil.  İkizler bu dönemde çeşitli planlar yaparak sosyal hayata dahil olabilir.

Yapılan planlar dahilinde yeni arkadaşlıklar, yeni ilişkiler gündeme gelebilir. İkizler için mayıs ayı pek çok açıdan yeni bir sayfa demek.

İkizler Burcu Mayıs 2018 Aşk

Hali hazırda anlayışlı ve güven duyulan bir sevgilisi olan ikizler oldukça şanslı. İkizler partnerlerinin maddi açıdan yardımcı olması ile kendilerini rahat hissedecek. Bu süreçte ciddi tartışmalar ya da ayrılıklar yerine aksine ilişkilerde birbirine daha çok bağlanma söz konusu.

İlişkisi olmayan ikizler, yeni girdikleri ortamlar sayesinde yeni bir ilişkiye yelken açabilir ama bu ortamlara arkadaşınız ya da sevgiliniz olabilecek kişileri özenle seçmelisiniz. Evli olmayan ikizlere bu ay içerisinde evlilik kararı gibi büyük bir karar görünmüyor.

İkizler Burcu Mayıs 2018 Sosyal Hayat

Merkür ikizler burcu üzerinde mayıs boyunca aktif bir iletişim süreci başlatacak. Bu aktif iletişim neticesinde ikizler kolaylıkla yeni ortamlara girip yeni arkadaşlıklar edinebilecek. Bu yeni arkadaşlıkların eski dostlarınızı kırmamasına dikkat etmenizde fayda var.

Arkadaşlara ayrılan sürenin planlamasını yaparken özen gösterebilirseniz sorun olmayacaktır. Yolculuklar, grupça geziler bu ay içinde gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Mayıs 2018 Para ve Kariyer

İkizler burcu bu dönemde iyi iş ilişkileri kurup gelişme yönünde ilerliyor. İş hayatında olmayan ikizler, sıradan işler yerine yenilik arayışında olabilir. Dolunay döneminde başkalarıyla birlikte kurdukları kendi işi olan ikizler, ortaklıklarını gözden geçirmek zorunda kalabilir.

İkizler Burcu Mayıs 2018 Para

Sevgili ikizler, bu dönemde paranın güvence olduğu konusunu aklınızdan çıkartmamalısınız.  İlerleyen günlerde güvende olmanızı sağlayacak birikimlere yönelebilirsiniz.

Tasarruf konusuna da yönelecek olan ikizler bu dönemde harcamalarına kısıtlama getirmek zorunda kalabilir. Özellikle mayısın ortasında boğa burcunda kendini gösterecek olan yeniay, ikizlerde tasarruf konusuna işaret etmektedir.

İkizler Burcu Mayıs 2018 Kariyer

Mayısın son haftasına girildiğinde ikizlerde yeni iş, yeni bir sayfa gibi pek çok karar görünüyor. Aktiflik ve harekete geçmek gibi durumlara işaret eden bu süreçte ikizler iyi ilişkiler geliştiriyor.

Mayısın sonunda yay burcunda ortaya çıkacak olan dolunay ikizlerde özellikle ortalıklar konusunda dikkat etmek gerektiğine işaret ediyor. İş sahibi olmayan ikizler için mayıs ayı etkili bir dönem olacak. Özellikle reklam, edebiyat, el sanatları, çeviri gibi alanlarda yeni iş fırsatları görülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İkizler Burcu Mayıs 2018 Yorumları İkizler Burcu Mayıs 2018 Yorumları için yorumda bulun

    İkizler Burcu Mayıs 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkizler Burcu Mayıs 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.