Koç Erkeği Nasıl Geri Döner?

Popülerliğin zirvesindeki erkekler olan koç erkekleri, hayatı düşünmeden ve serseri gibi yaşamayı severler. Bir ilişkiye uzun süreli olarak bağlı kalamazlar. Nedensiz bir şekilde sıkılıp ayrılmak isteyebilirler. Bir kadın koç erkeğini geri döndürmek istiyorsa aklını kullanmak zorundadır.

Bir Kadın Koç Erkeğini Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Koç erkekleri özgür karakterler olduklarından bağlanmak onlar için sorun teşkil eder. Bir kadın onu sıkmaya başlarsa hemen ondan uzaklaşır. Nasılsa etrafta bir sürü kadın vardır.

Bir koç erkeğini kendine çekmek isteyen kadın önce kendini onun gözüne sokmalı daha sonra da ondan uzaklaşmalıdır. Koç erkekleri macerayı severler. Peşinizden koşmak istemeleri sağlamalı bir yandan da duruşunuzu gizemli bir hale getirmelisiniz.

Bir Kadın Koç Erkeğini Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Koç erkekleri suçlanmaya ve ciddi olaylara hiç gelemezler. Onların karşısına geçip tartışma yaratmak hiçbir işe yaramayacaktır. Eğer kaba davranmak isterlerse sizi ellerinin tersiyle iteceklerdir.

Sesinizi onlara karşı yükseltmek anneleri tarafından azarlanma hissi vereceğinden sizi dönülecek bir sevgili olarak bile görmeyebilirler. Koç erkeğiyle uğraşıyorsanız bir şeylerin hemen olmasını beklemeyin.

Yapmanız gerekeni yapın daha sonra gözünün önünden kaybolun. Sürekli aramak, mesaj atmak, bir şeyler için uğraşmak onu sinir edeceği gibi hiçbir şey yapmamak da onu kaybetmenize neden olacaktır.

Aklı bir karış havada bir koç erkeğini geri kazanmak zordur ancak kadınlar bunu yapabilecek kadar zeki varlıklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Muhammet Özkan dedi ki:

    Ben bir koç erkeği olarak yorum yapmak istiyorum.
    Koç burcu erkeği küserse nasıl barışır düşünmek yerine küstürmemeye çalışın. Evet, biraz zor erkekler olabiliriz ama kendi adıma işin içineküslük girince buz gibi soğuyorum. Bir daha o kişiye yakınlaşmam çok çok zor oluyor.