Terk Eden İkizler Kadını Nasıl Geri Döner?

İkizler burcunun simgesindeki gibi iki farklı karaktere sahipmiş gibi davranabilecek ikizler kadınlarıyla anlaşmanız hem çok kolaydır hem de çok zordur. Mükemmeliyetçi olan ikizler kadınları çok iyi erkek seçerler. Vakti zamanında sizi seçmişse ancak işler umduğu gibi gitmemişse ve ayrılma kararını o almışsa onu baş koyduğu bu yoldan çekmek çok zordur.

Bir Erkek İkizler Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Eğer ikizler burcu kadınını bir kez kazandıysanız farklısınızdır. Bundan sonra yapmanız gereken o farklılığınızı tekrar görmesini sağlamaktır. Bunun bir yolu yakın arkadaşlarından geçer. İkizler kadınları her anlamda kendini geliştirdiği için ilgiyi üzerine çekmesi kolaydır. Birçok erkek ona gözleri parlayarak bakar. Şanslısınız ki ne kadar sevmiş olursa olsun bitirdiği her ilişkiyi yıllar sonra bile düşünür. Ayrıldığınız ilk günlerde çok halsiz olur ve bundan hiç hoşlanmaz. Birlikte olduğu erkeklerin çok neşeli olmasını ister, ona bu neşeyi geri katabilirseniz şansınız olacaktır.

Bir Erkek İkizler Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

İkizler burcu kadını bir ayrılığı ne kadar belli etmese de hazmedemez. Ona ilk döndüğünüz size fevri bir şekilde çıkışabilir. Ancak bunu alttan almayı öğrenmelisiniz çünkü kedi gibi uysal davranıp tekrar sinirlenebilen bir kadına tahammül etmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Asla siz ona bağırmamalısınız. Ayrılık acısını sizi de yıkmış gibi davranmayıp onu toparlamalısınız. Güçlü olmayan erkeklerin gözündeki değeri düşüktür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Terk Eden İkizler Kadını Nasıl Geri Döner? için yorumda bulun

    Terk Eden İkizler Kadını Nasıl Geri Döner? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terk Eden İkizler Kadını Nasıl Geri Döner? için ilk yorumu yapabilirsin.