Kasım 2017 Boğa Burcu Yorumları

Boğa burcu kasım 2017 itibariyle hayatı hakkında bazı radikal kararlar alacak. Özel hayatında devamlı ikilimde kaldığı zorluklar nihayete erecek. Üstelik kendini mecbur hissettiği hiçbir şeyi yapmamak, boğanın rahatlamasını sağlayacak. Etrafındaki herkesi mutlu etmeye çalışmaktan yorulan boğalar, kasım ayında bu alışkanlıklarını terk etmeye çalışacaklar. Omuzlarındaki yükü azaltmak için atacakları bu adım olumlu sonuç verecek.

Kasım 2017 Boğa Burcu Aşk Yorumları

Aşk hayatıyla devamlı gündemde kalmayı başaran boğa burcu, kasım ayı içerisinde ciddi değişimler geçirecek. Sonlandırmak istediği ilişkisini nihayete erdirirken kendini biraz daha iyi hissedecek. Sevgi ve hoşgörünün eksik olduğu ilişkiler son bulurken kimi boğalar kararsız kaldıkları ilişkilerine evet diyecek. Bu süreçte hem sakin hem de soğukkanlı olmakta yarar var. Boğa burcu aşkı gördüğünde panik yapan burçlardan bir tanesi. Bu kez olabildiğince sakin kalarak aşkın tadını çıkarabilmeli.

Kasım 2017 Boğa Burcu İş Yorumları

Tatil modundan çıkmayı başaramayan boğalar, kasım ayında da çalışmayı benimseyemeyecekler. Bu nedenle ay boyunca sık sık eleştiri alacakları söylenebilir. İş ortamına ve sonbaharın boğucu havasına uyum sağlayamadıkları için adaptasyon sürecini biraz zorlu atlatacaklar.

Her ne kadar gezmeyi çalışmaktan daha çok sevseler de ay boyunca iş rutinine alışacaklar. Kasım ayının son 10 günü klasik sonbahar-kış rutinine adaptasyonları tamamlanacak. Ay sonunda işle ilgili aldıkları birkaç güzel haber çalışmalarını daha da kolaylaştıracak.

Kasım 2017 Boğa Burcu Şans Yorumları

Hayatları boyunca şansları açık olan boğalar kasım ayında sahip olduklarına kendileri de şaşıracaklar. Özellikle güzel bir yaz tatili sonrası işleri ve kazançları onları çokça mutlu edecek. Şans konusunda yüzleri bu ay içinde iki kez gülecek. Yeni bir kazanç kaynağı, yatırım adımı atacaklar.

Kasım 2017 Boğa Burcu Para Yorumları

İş hayatının sevilen isimlerinden biri olan boğalar, çalışma performansları ile herkesi memnun etmektedir. Her ne kadar kasım ayı boyunca bazı sıkıntılar yaşasalar da işlerinden elde ettikleri kazançları iyi gelecektir. Hiçbir zaman tek bir kazanç kaynağıyla yetinmeyen boğalar, ay boyunca farklı alternatiflerle para kazanmayı deneyecekler. İş seçeneklerinin yanı sıra yatırımları, şans oyunları da boğaların yüzlerini güldürecek.

Para kazanmayı da harcamayı da çok seven boğalar, aralık ayının sonuna kadar düşünerek harcama yapmalılar. Aksi halde kış başlangıcında nakit sıkıntısı yaşayabilirler.

Kasım 2017 Boğa Burcu Eğitim Yorumları

Eğitim hayatının rutine binmeye başladığı kasım ayında boğalar, okul hayatlarına adapte olmakta zorlanacaklar. Kapalı hava, pazartesi sendromları, dersler ve sınavlar boğaların gözünü biraz korkutacak. Ne var ki arkadaş ortamı eğitim sürecinde en büyük destekçileri olacak. Bu nedenle okula biraz daha kolay bağlanabilecekler. Kasım ayının sonunda boğaların erken kalkmaya da okula gitmeye de alıştıklarını görmek mümkün. Ayın başında biraz zorlansalar da sonrasında daha rahat olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kasım 2017 Boğa Burcu Yorumları Kasım 2017 Boğa Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Kasım 2017 Boğa Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kasım 2017 Boğa Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.