Kasım 2017 İkizler Burcu Yorumları

İkizler burcu kasım 2017 tarihiyle beraber hayata dair yeni fikirler edinmeye başlayacak. Kasım ayı ikizler burcu için kendini değiştirme ayı olacak. Her zaman her istediği hemen olsun isteyen ikizler, bu ay içerisinde sabretmeyi yakından öğrenecekler. Olabildiğince zorlu bir ay olacağını söylemek doğru olacak. Bilhassa iş ve aşk hayatında yolunda gitmeyen birkaç şey ikizlerin yalnız hissetmesine neden olacak.

Kasım 2017 İkizler Burcu Aşk Yorumları

Aşk hayatında kendini hiçbir zaman emin hissetmeyen ikizler, kasım ayında da bu ikileme düşecekler. Partnerlerine güvenme konusunda ciddi sıkıntılar yaşadıkları için kendilerini de huzursuz edecekler.

Bu dönemde yakın arkadaşlarınızla istişare edip durumu gözden geçirmeniz gerekecek. Partnerinizin tavırlarını değerlendirip size uygun olup olmadığından emin olmalısınız. Aksi halde süregelen tartışmalar ilişkinizin büyüsünü kaybetmenize neden olacak.

Kasım 2017 İkizler Burcu İş Yorumları

Çalışarak kendini bulduğunu düşünen ikizler iş hayatında oldukça eğlenceli bir ay geçirecekler. İnandıkları ve sevdikleri işi yapmayı tercih ettikleri için çalışmak zor gelmeyecek. Kasım ayı boyunca ikizler için yeni iş olanakları doğacak. Bu nedenle iş yerinden, ortamdan ve kazançlarından memnun olmayan ikizler için alternatifler iyi olacak. Bu süreçte doğru kararı verebilmek için bir süre beklemek oldukça önemli. Ay ortasına kadar değerlendirme yapıp daha sonra adım atılmalı. Aksi halde pişmanlık söz konusu olabilir.

Kasım 2017 İkizler Burcu Şans Yorumları

Şansa inancı olmayan ikizler için kasım ayı inanç tazeleme ayı olacak. Kasım ayında bir takım şanssızlıklarla mücadele etmeleri gerekse de ay sonunda gerçekten şanslı olduklarına kanaat getirecekler. Kasım ayında birkaç kura ve şans oyunu ikizlerin yüzünü güldürecek. Ay sonunda yaşanacak olan çekilişler şanslarının yaver gittiğini hissettirecek.

Kasım 2017 İkizler Burcu Eğitim Yorumları

Eğitim hayatına değer veren ve çalışarak kendini geliştireceğine inanan ikizler için kasım ayı başarılı bir ay olacak. Okula adapte olmak, onlar için pek de zor gelmeyecek. Ne var ki aldıkları derslerden birkaçı gözlerini korkutacak.

Çalışarak her şeyin üstesinden geleceğini düşünen ikizler, bu ayı ders çalışarak, kitap okuyarak değerlendirecekler. Bu şekilde yılın başında karar verdikleri başarı planını hayata geçirebilecekler.

Kasım 2017 İkizler Burcu Para Yorumları

Para kazanma konusunda zaafları olan ikizlerin bir o kadar da harcamaya meraklı oldukları söylenebilir. Bir alışverişkolik olarak tanımlanmaları mümkündür. İhtiyaçlarını aldıkları, biraz birikim yaptıkları nadir aylardan birine adım atacaklar. Kasım ayında kendilerini para harcama konusunda kısıtlamaya karar verecekler. Nitekim ay sonuna kadar bu konuda oldukça ilerleme kaydedecekler.

Kazançlarının biraz sekteye uğradığı bu dönemde tedbirli davranmaları, gelecek birkaç ayı daha rahat geçirmelerini sağlayacak. Kazandıkları parayı biriktirmeli, cesaretlerini topladıkları zaman da yatırıma dönüştürmeliler. Bu şekilde daha büyük hayallerini gerçekleştirmek için fırsat bulabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kasım 2017 İkizler Burcu Yorumları Kasım 2017 İkizler Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Kasım 2017 İkizler Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kasım 2017 İkizler Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.