Kasım 2017 Terazi Burcu Yorumları

Terazi burcu kasım 2017 itibariyle değişik ve güzel haberlerin alındığı bir dönem olacak. Her zaman iyimser ve pozitif olmaya özen gösteren teraziler, kasım ayında da bu özelliklerini muhafaza edecekler. İyi haberler aldıkça mutlulukları artacak ve ay ortasına doğru yaşayacakları birkaç hastalığın etkisini atlatacaklar.

Kasım 2017 Terazi Burcu Aşk Yorumları

Aşklarını saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde yaşamayı tercih eden terzilerin kendilerine göre birilerini bulmaları oldukça zordur. Her ne kadar iyi huylu ve pozitif olsalar da inatçı ve dediğim dedik bir yapıları vardır. Kendilerini bu açıdan sık sık eleştiren teraziler, kasım ayında bir süredir yaşadıkları ilişki için değişmeye çalışacaklar. Uzun süreli ilişki kurmaları son derece zor olduğu için bulmuşken kaybetmek istemeyecekler. Dolayısıyla tartışmalarda susmayı deneyecek, adım atan taraf olmaya çalışacaklar.

Yeni tanışıklıkların olacağı kasım ayında terazilerin yüzünü güldürecek pek çok güzellik baş gösterecek. Arkadaş ortamında tanıyacakları birkaç kişi ise gelecekleri için iyi birer aday olacak.

Kasım 2017 Terazi Burcu İş Yorumları

Çalışma performansları devamlı değişiklik gösteren teraziler, kasım ayında istedikleri enerjiyi bulamayacaklar. Bu sebeple sık sık göze batacak, eleştiri alacaklar. Ellerine aldıkları işi yetiştirme konusunda sıkıntı yaşayan teraziler bir süre yavaş çalışmayı tercih edecekler. Terazi burcunun iş hayatına dair birbirinden farklı beklenti olacak. Kasım ayında bu beklentileri karşılaması zor olsa da ay sonunda birkaç iyi haber alması mümkün.

Kasım 2017 Terazi Burcu Para Yorumları

Para harcamayı en çok seven burçlardan biri de terazidir. Ne yazık ki son dönemlerde borç ve savurganlık konusunda kendi çizgilerini aşmış olmaları muhtemel. Bu sebeple kasım ayında küçülmeye gitmeyi düşünecekler. Kazandıklarına dokunmadan kenara ayırmak, teraziler için oldukça zor bir durum. Ne var ki bunu yapmadıkları takdirde birkaç ay daha sıkıntı yaşamaları muhtemel.

Terazilerin para kazanmak için kasım ayı boyunca farklı alternatifler düşünmeleri gerekecek. Belki iş değişikliği veyahut ikinci bir iş ellerinin rahatlamasına yardımcı olabilir.

Kasım 2017 Terazi Burcu Şans Yorumları

Şanslı burçlar listesinde ilk 5’te yer alan terazi, kasım ayında bu konuda biraz yetersiz hissedecek. Ay boyunca hem işinde hem de özel hayatında birtakım olumsuzluklar baş gösterecek. Baş etmeyi denese de elinden bir şey gelmeyecek. Biraz kaderci biraz da şans inancı olan terazilerin bu ay içerisinde birkaç iyi haberle sevinmeleri muhtemel.

Kasım 2017 Terazi Burcu Eğitim Yorumları

Eğitim dünyasını sıcak bakmayan teraziler, okul bitirme konusunda pek de başarılı değiller. Bu nedenle olabildiğince asmaya gayret gösterecekler. Kasım ayında okula adaptasyon sıkıntısı yaşasalar da zorunlu olduklarında gitmek mecburiyetini hissedecekler. Teraziler için okuldan çok para kazanma yolları öncelikli. Bu nedenle teoriden ziyade pratik merkezli bir yaşam stiline sahipler.24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kasım 2017 Terazi Burcu Yorumları Kasım 2017 Terazi Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Kasım 2017 Terazi Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kasım 2017 Terazi Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.