Kasım 2017 Kova Burcu Yorumları

Kova burcu kasım 2017 itibariyle hayatında yeni bir sayfa açacak. Arkasında bıraktığı zorlu dönem, kovaların hayata daha sıkı sarılmasına yardımcı olacak. Bunun yanında kovaları kasım ayı boyunca güzel günler bekleyecek.

Sabırlı, anlayışlı ve iyi huylu bir karaktere sahip olan kovalar, kasım ayında pek çok yeni insanla tanışacak. Karakterinin güzelliğini fark eden pek çok kişi tarafından birkaç özel randevuya davet edilecek.

Kasım 2017 Kova Burcu Aşk Yorumları

Kovalar, kasım ayı boyunca aşk hayatlarını sorgulayacaklar. Yeni bir aya yeni başlangıçlarla girmek isteseler de akıllarını başlarından alacak birini bulmaları kolay olmayacak. Aşk ve sevgi denildiğinde romantik burçlar arasında yer alan kovalar, hayatlarına birini davet ederken de bu romantizmi kullanacaklar. Yeni bir aşka yelken açacak olanlar ise kendilerine güvenerek başarılı bir ilişkiye imza atamayı umacaklar.

Uzun süredir ilişkisi olan kovalar, kasım ayında dikkatli olmalılar. Aşkı ve sevgiyi sorguladıkları bu önemli dönemde yeni kararlar almak riskli olabilir.

Kasım 2017 Kova Burcu İş Yorumları

Çalışkan bir burç olan kova, iş dünyasında da bu çalışkanlığına aynı şekilde devam ediyor. İş yerinde huzura önem verdiği için sık sık yer değiştirip kendine en uygun iş ortamını seçmeye gayret ediyor. Başarıları nedeniyle devamlı göz önünde olan kovalar, çevrelerindeki pek çok kişi tarafından imrenilerek izleniyor. Dolayısıyla kıskançlık ve iş yeri dedikoduları sık sık kovaların başını ağrıtmaya devam ediyor.

Kasım ayında işleri yolunda olacak olan kovalar, ay sonuna doğru büyük bir projeye imza atacaklar. Bu başarı ile kariyerlerinde bir adım daha yükselmiş olacaklar.

Kasım 2017 Kova Burcu Para Yorumları

Para kazanmak için günün her saati çalışmaya hazır olan kovalar, kasım ayını da baştan sona çalışarak geçirecekler. Alın teri olmadığı hiçbir paraya elini sürmeyen kovalar, çalışarak kazandıkları parayı biriktirip, yatırım yapmayı tercih ediyorlar.

Çalışkan olduğu kadar başarılı da olan kova burcu kazandığı parayı doğru noktada biriktirmeyi iyi biliyor. Bu nedenle ay sonuna doğru, birikimlerinden elde ettiği para ile güzel bir adım atacak gibi duruyor.

Kasım 2017 Kova Burcu Şans Yorumları

Çoğunlukla şanssız bir burç olan kova, şansının yardımı olduğunda çok daha başarılı işlere imza atıyor. Kasım ayının sonunda başarı dolu bir projeye imza atması biraz da şansının yardımıyla mümkün oluyor.

Kovalar için şans her zaman çalışmaktan sonraki basamakta yer almaktadır. Kazandıklarını önce çabaları daha sonra şansları sayesinde elde ettiklerine inanmaktadırlar.

Kasım 2017 Kova Burcu Eğitim Yorumları

Eğitim hayatını ders çalışarak, sosyal etkinliklere katılarak geçiren kovalar, başlı başına örnek öğrenci temsili kabul edilebilirler. Ne yazık ki kasım ayının sonuna doğru okul ortamında birkaç ufak tatsızlık yaşayacaklar. Dikkat etmeleri gereken nokta, yaşanan bu tatsızlığın dersleri üzerinde olumsuz etki yaratmaması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kasım 2017 Kova Burcu Yorumları Kasım 2017 Kova Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Kasım 2017 Kova Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kasım 2017 Kova Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.