Kova Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Kova erkeği boğa kadını uyumu için en uygun tabir fırtınalı aşk olacaktır. Çünkü ikisi, zıt dünyaların insanlarıdır.  Boğa kadını, ne kadar mantık çerçevesinde ilişkiler yaşamayı tercih etse de gerçek aşka yakalandığında kova erkeğinin özgürlüğünü kısıtlama yoluna gidecektir.

Kova erkeği ise bunalmayı sevmeyen bir erkektir. Bu nedenle bir süre boğa kadınına sabretse de ikisinin olağanüstü çabaları olmazsa ilişkilerinin ayakta durması zor olur.

Boğa Kadınının Aşk Hayatı

Birlikte olduğu kişiye sonsuz sadakatle bağlanan boğa kadını, devamlılık taşıyan aşklar yaşar. Bu nedenle uzun ilişkiler ona göre en ideal ilişkilerdir. Ağırlıklı olarak mantıksal seçimler yapsa da gerçekten âşık olduğunu hissettiğinde kıskançlık onun en büyük sorunu hâlini alır. Bu nedenle boğa kadını ile birlikte olan erkeklerin, ihanet etmeleri sonları olur.

Aşk hayatını mantık dengesinde oturtmayı seven boğa kadını, daha çok saygı temasını esas alır. Özellikle tartışma esnasında saygı yoksunu davranışlar sergileyen erkeklerden olabildiğince uzak kalmaya çalışır.

Kova Erkeği ve İlişkileri

İlişkilerinde hesap vermekten hoşlanmayan kova erkeği, devamlı şikâyet eden ve mutsuzluktan dem vuran kadınlardan kaçar. Onun için öncelikli olan arkadaş olabilmektir. Paylaşılan çok şey varsa arkasından zaten aşk gelecektir. Modern ve kendi ile ilgilenen kadınlardan hoşlanan kova erkeği, günün şartlarına ayak uydurabilen bir erkektir.

Eşine müdahale konusunda pek çok erkekten daha anlayışlıdır. Onun için iş hayatı da aşk hayatı kadar önemlidir. Bu nedenle ayakları üzerinde durabilen bayanları tercih eder.

Kova Erkeği Boğa Kadını Aşk Uyumu

Boğa kadınının mantık kavramı, düzenli, rahat bir hayat istemesi; buna karşın kova erkeğinin özgürlük ihtiyacı iki burç arasındaki zıt kutbun zirvesi kabul edilebilir. Kova erkeği özgürce gezip dolaşmak, yeni ortamlara girmek isterken; boğa kadını yeni insanlarla tanışmaya açık değildir.

Zıt kutuplar birbirini çeker düşüncesi kabul edilmiş olsa da bu tür farklılıklar ilişkinin ilerleyen dönemlerinde ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Özellikle ilişki evlilik boyutuna geldiğinde sosyal konular büyük oranda gündemde olacaktır.

Kova erkeği boğa kadını uyumu burçların birçok özelliğinden olumsuz gibi görünüyor. Çiftler bu sorunları aşabileceğini düşünüyorsa kova erkeği boğa kadını uyumunu yakalamak için çabalarlarsa başarılı olabilirler. Kova erkeği boğa kadını aşk uyumu imkansız değil ama zordur. Her iki tarafında ciddi bir çaba ve fedakarlık göstermesi gerekmektedir.

Kova Erkeği Boğa Kadını Nasıl Anlaşır?

Kova erkeği boğa kadını ilişkisi için imkansız kelimesi uygun olsa da aşk her şeyin üstesinden gelebilir. Kova erkeği boğa kadınında güveni; boğa kadını ise kova erkeğinde riski görecektir. Böyle bakıldığında iki burcun birbirini dengelemesi , frenlemesi mümkün olabilir. Kova erkeği boğa kadını ilişkisinde iki kişide risk almayı seven , özgürlükçü bireyler olsaydı; hayat içinden çıkılmaz bir hal alabilirsiz.

Çiftlerden biri en uç noktaya geldiğinde diğeri onu durdurabilirse ilişkide denge kurulup anlaşmak mümkündür. Anlaşmanın en zor olacağı nokta bu iki burcun birbirlerini sevdiğine inanmaları konusundadır. Her iki burçta sevildiğine bir türlü ikna olmayacaktır.

Sorunlara önce cinsel hayattan başlayarak çözüm bulunabilirse; netice duygusal ve mental alana da aktarılabilir. Doğru adımlar, doğru hamleler olduğu müddetçe her iki taraf da bu ilişkiyi gerçekten istiyorsa başarılı olunabilir.

Kova Erkeği Boğa Kadını Cinsel Uyum

Kova erkeği boğa kadını cinsel uyumu tıpkı aşk ilişkilerinde olduğu gibidir. Zıt olmaları gerçeği cinsel hayatta etkin rol almaktadır. Kovaların ideal partnerleri arasında yer almayan boğalar, cinsellikten farklı şeyler beklemektedir.

Güvenli ortam, keskin sınırlar boğalar için vazgeçilmezken; kovalar yenilik arayışında olup özgür bir seks hayatı isterler. Eğer bu iki burç illa ki birlikte olacaksa boğa kadını kabuklarını kırmayı kabul etmeli; kova erkeği kendine az da olsa sınırlar koymalı ve böylece ortak noktada buluşulmalıdır.

Boğa Kadını Kova Erkeğini Nasıl Etkiler?

Boğa kadınları istikrarlı bir ilişkiden yana oldukları için kova erkeğini etkilemek, kova erkeği boğa kadını aşk uyumunu yakalamak için savaşacaktır. Boğa kadını, kova burcu olan partnerini etkilemek istiyorsa cinsellik üzerinden gidebilir. Kova erkekleri ilişkide oldukça yaratıcı olduğundan, boğa kadının daha fazla yaratıcılık göstermesi gerekiyor.

Kova burcu erkekleri baştan çıkarılmaktan hoşlanmaktadır. Boğa kadını kova burcunu baştan çıkartma yoluyla etkileyebilir. Aynı özen duygusal anlamda da gösterilirse boğa kadını kova burcu erkeğini, sürpriz bir biçimde kendisine bağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Melike Arslan dedi ki:

  Boğa kadını kova erkeğine nasıl davranmalı? Uyumlu bir çift olur mu? Kova kadını cinsellik özellikleri çok önde olan bir çeşit değil ama bu durum boğa için çok mu olumsuz olur?

  • Sihirli Astrolog dedi ki:

   Sevgili Melike;
   Yükselen burç ve doğum haritası pek çok konuyu etkileyebilir. Anlaşamazlar deyip kestirip atmamak lazım. Aşk varsa peşinden git sen 🙂