Kasım 2017 Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak burcu kasım 2017 tarihinden sonra hayatının zorlu bir dönemecine giriş yapacak. 2017’nin sonuna kadar zaman zaman sıkıntı yaşayacak olan oğlaklar özellikle sağlıklarını korumaya dikkat etmeliler.  Havanın soğuduğu bu dönemde hastalanma ihtimalleri oldukça yüksek. Üstelik kasım ayında birkaç gün istirahat etmelerini gerektirecek hastalıklar onları bekliyor olacak.

Kasım 2017 Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Kasım ayında oğlakların aşk hayatı biraz zorlu geçecek gibi görünüyor. Uzun süreli ilişkilerde önemli bir dönüm noktasına gelinecek. Karar vermesi gereken oğlaklar, bu ayın sonunda ilişkilerine devam edip etmeyeceklerine karar vermek zorunda kalacaklar.

Yeni bir tanışıklığın içerisine giren oğlaklar ise arkadaşlık temelli bir ilişkiye başlayacaklar. Güvenebildikleri, tanıdıkları biriyle adım atmak onlara kendilerini çok daha iyi hissettirecek.

Kasım 2017 Oğlak Burcu İş Yorumları

İş dünyasını seven ve çalışmadan duramayan burçlardan biri de oğlaklardır. Her ne kadar zaman zaman işlerinden sıkıldıklarını düşünseler de hallerinden memnun olmayı tercih etmektedirler. Alternatif iş olanaklarına göz atan oğlaklar, kasım ayında ufak tefek değişikliklere adım atabilirler. Yeni yatırımlar, yeni ortaklıklar bu ay içerisinde oldukça faydalı görünüyor.

İş ortamında ufak tefek tartışmalara girecek olan oğlaklar ay sonunda bu tartışmalar nedeniyle uzak kalmayı düşünecekler. Bulundukları noktadan daha ileride olabilmek için sabretseler de gözlerinin kararması an meselesi.

Kasım 2017 Oğlak Burcu Para Yorumları

Herkes kadar paraya ihtiyacı olan oğlaklar yalnızca bu ihtiyaçları için paraya değer verirler. Para onlar için önemli bir şey değildir. Bu nedenle olabildiğince uzak kalmaya çalışırlar. Alışveriş gibi keyfi harcamalar onlar için çok sık görülen bir durum değildir. Bu nedenle zaman zaman cimri olarak da nitelendirilebilmektedirler. Ne var ki kasım ayında bazı ihtiyaçları için para harcamaları gerekebilir.

Ay sonunda birkaç arkadaşına borç veren oğlaklar, çevresindekilerin güvenebileceği nadir burçlardan biridir. Bu nedenle hemen herkes tarafından sevildiği söylenebilir.

Kasım 2017 Oğlak Burcu Eğitim Yorumları

Kimi insanlar okumak için yaratılmıştır. Bu insanların büyük çoğunluğunu oğlaklar oluşturur. Devamlı okumak, araştırmak, takip etmek ve güncel detayları öğrenmek oğlaklar için hobi olmaktadır. Her sınıfta bir tane bulunan meraklı dâhiler çoğunlukla oğlaklardır. Kasım ayında eğitime en hızlı adapte olmuş burç oğlak olacaktır. Çalışan ve takip eden, araştıran ve öğrenen oğlaklar, çevresindekiler tarafından çokça kıskanılır.

 Kasım 2017 Oğlak Burcu Şans Yorumları

Katıldığı çekiliş ve kuralardan eli boş dönmeyen oğlaklar, şanslı sayılan burçlardandır. Çevrelerindeki pek çok burca nazaran işleri her zaman yolundadır. Zaman zaman temiz kalpli olmaları zaman zaman da uyanık davranmaları, şanslarını kontrol etmelerini öğretmiştir.

Şansa inanan ve uğursuzluklardan kaçınan oğlaklar, kasım ayında da birçok kişinin ihtiyacı olan şansı bir arada yakalayacaklar. Bu nedenle hemen herkes tarafından şanslı kişi olarak tanınırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kasım 2017 Oğlak Burcu Yorumları Kasım 2017 Oğlak Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Kasım 2017 Oğlak Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kasım 2017 Oğlak Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.