Kasım 2017 Yay Burcu Yorumları

Yay burcu kasım 2017 itibariyle birbirinden eğlenceli kişilerle tanışacak. Yeni arkadaşlıklar her zaman ilgisini çektiği için kasım ayı boyunca farklı ortamlara girip çıkacak. Yayların kendini iyi hissetmesini sağlayan en önemli etken arkadaş ortamında edilen sohbetler. Dolayısıyla kendini arkadaşlarıyla beraber daha güvende ve eğlenceli hissetmektedir. Uzun süreli arkadaşlık denildiğinde akla ilk olarak yay burcu gelmektedir.

Kasım 2017 Yay Burcu Aşk Yorumları

Aşk hayatında sorumluluk almayı seven ve doğrudan netliği tercih eden yaylar, karşısındaki kişiden de aynı özveriyi beklemektedir. Hissettiğini düşündüğü kadar rahat söyleyen kişiler, yaylar için biçilmiş kaftandır. Nitekim yaylar, duygularını dile getiremeyen kişilerden olabildiğince uzak kalmayı tercih ederler.

İlişkilerinde dinlemeyi ve anlamayı tercih eden yaylar, kasım ayında yaşanacak birkaç tartışmada da aynı yöntemi uygulayacaklar. Karşılarındaki kişileri dinlediklerinde onlarla paylaştıkları sıkıntıların azaldığına inanmaktadırlar.

Kasım 2017 Yay Burcu İş Yorumları

İş dünyasının sevimli çalışanları olarak tanımlanan yaylar, iş ortamlarının da en sevilen elemanlarıdır. İş yerlerindeki tüm arkadaşları tarafından sevilip takdir edilmektedirler. Çalışmayı sevdikleri için işverenlerinin gözlerinde her zaman farklı bir yerdedirler. Dolayısıyla işleriyle ilgili nadiren sıkıntıları olmaktadır.

Kasım ayında iş değiştirmeyi düşünen yaylar, ay sonunda istedikleri işe kavuşmuş olacaklar. Her ne kadar yeni işteki maaşlarıyla tatmin olmamış olsalar da kasım ayında sevdikleri işi yapmış olmanın mutluluğunu yaşayacaklar.

Kasım 2017 Yay Burcu Eğitim Yorumları

Eğitim aldıkları dönemde yaylar için çalışkan demek doğru olmayacaktır. Ders çalışmayı sevmedikleri, çalışırken zorlandıkları bir gerçektir. Bunun yanında her zaman kendilerini idare edebilecekleri kadar çalışmaya da özen göstermişlerdir.

Eğitim hayatında yeni bir dönemece giren yaylar ise kasım ayında ortama da okula da alışmış olacaklar. Hem istedikleri düzeni kurup hem de arkadaşlarıyla rahatlıkla kaynaşabilecekler. Yıl sonu gelmeden tercihlerinden memnun olduklarını fark edecekler.

Kasım 2017 Yay Burcu Şans Yorumları

Şanslı biri olduğuna inanan ve bu inancıyla paralel olarak şansı her zaman açık olan yaylar, kasım ayında da şanslarının avantajını kullanacaklar. Hem yeni girdikleri ortamlarda hem de aşk hayatlarında şanslarına güvenerek yeni adımlar atacaklar. Kasım ayı boyunca şansı açık olacak olan yaylar, şans oyunlarında kendilerini deneyecekler.

Kasım 2017 Yay Burcu Para Yorumları

Hayatı boyunca kazandıkları paranın bir kısmını biriktirmeyi tercih eden yaylar, tutumlu burçlar grubuna dâhil sayılırlar. İhtiyaç duyduklarında ellerini uzatabilecekleri bir birikimleri olması, onların rahat yaşamasını sağlamaktadır. Bu nedenle kasım ayı boyunca biriktirmeyi tercih edecekler.

Para kazanma yolları konusunda birkaç alternatif değerlendiren yaylar, tek maaşla geçinebilecek burçlardan değildir. Bu nedenle çevrelerinde yer alan hemen her sektörü merak edip araştırmayı tercih ederler. Kendilerine uygun olan birkaç işi birlikte yapmak hem kazançlarını arttırır hem de vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kasım 2017 Yay Burcu Yorumları Kasım 2017 Yay Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Kasım 2017 Yay Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kasım 2017 Yay Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.