Kasım 2017 Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç burcu kasım 2017 itibariyle kendine yeni bir düzen getirecek. Hayata dair soruları hiç bitmeyen yengeç ay boyunca karanlık sonbaharın etkisinde kalacak. Çoğunlukla düşünceli ve buhranlı geçecek olan kasım ayının sonunda yeni insanlar ve iş olanakları tecrübe edecek. Özellikle özel hayatlarında yapmak istedikleri değişiklikler bu kez büyük bir adımla gerçek olacak. Ay boyunca kendini kapana kısılmış hisseden yengeçler, son bir haftada büyük bir rahatlama yaşayacak.

Kasım 2017 Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Her zaman romantik ve duygusal olan yengeçler, kasım ayında beklentilerine cevap bulamadıklarını fark edecekler. Bu konuda partnerlerini biraz sıkboğaz ettiklerini düşününce geri adım atmaya karar verecekler. Özellikle radikal kararlar almak istedikleri için bu ay oldukça uygun. Uzun süredir devam eden ilişkiler sonlanırken yengeçlerin yorgun olacağı aşikâr. Süreç boyunca huzursuz ve gergin olsalar da ay sonunda yeni başlangıçlara hazır olacaklar.

Aşk konusunda şanssız hisseden yengeçler ise ayın sonunda yeni tanışıklıklarla memnun olacaklar. İlişkiye başlamak için gereken cesur adımı yengeçler atacak.

Kasım 2017 Yengeç Burcu İş Yorumları

Çalışmayı seven ve tembellikten hoşlanmayan yengeçler, kasım ayında kendilerine pek çok meşgale edinecekler. Özellikle iş değiştirmek isteyenler için bu ay oldukça ideal. Yapmaları gereken yalnızca cesur olmak. Ayın sonunda şansları açılacak ve istedikleri birkaç iş teklifini alacaklar. Tercihlerini daha tempolu işlerden yana kullansalar da kazançlarını da göz önünde bulundurmalılar.  Yengeç burcu için iş en az yemek yemek kadar önemli. Bu nedenle seçici davranıp huzurlu ortamlardan yana olacaklar.

Kasım 2017 Yengeç Burcu Para Yorumları

En cömert burçlar listesinde ilk 3’e girebilen yengeçler, para harcama konusunda oldukça iddialılar. Etikete bakmama, aldıklarında kalite arama, bol bol yiyip içme alışkanlıklarına sahipler. Bunun yanında gerçekten istedikleri için para kazanmanın yollarını da iyi bilirler. Kasım ayında yengeçlere daha büyük kazançlar sağlayacak iş ortamları doğacak. Kazandıkları parayı biriktirmeyi düşünen yengeçler ay sonunda birikim hesabına veyahut yatırıma yönelecekler. Kazandıklarını tek seferde harcayıp bitirmemek için yatırım adımları oldukça uygun.

Kasım 2017 Yengeç Burcu Şans Yorumları

Hayatı boyunca şansının açık olmadığına inanan yengeçler, kasım ayında bu inançlarını pekiştirecekler. Birçok şeyin yolunda gitmediği bu dönemde şans onlardan yana olmayacak. Ayın ortasına kadar büyük adımlar atmaktan kaçınmalılar. Ay sonunda şanslı hissettikleri birkaç gün doğacak. Bu süreçte yeni kararlar alabilirler. Hem sağlık hem de aşk yönünden şanssız hissettikleri bu dönem oldukça kısa sürecek.

Kasım 2017 Yengeç Burcu Eğitim Yorumları

Okul hayatında başarısız öğrenciler grubunda yer alan yengeçler, sorumluluk kavramından biraz uzaklar. Canları istediğinde ders çalışmaları, eğitim hayatlarını zora sokacak. Özellikle sorumluluklarını ertelemeleri işleri biraz zorlayacak. Bu nedenle son derece akıllı adımlar atmalılar. Kasım ayı boyunca çalışmaları gerektiğini akıllarından çıkarmamalılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kasım 2017 Yengeç Burcu Yorumları Kasım 2017 Yengeç Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Kasım 2017 Yengeç Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kasım 2017 Yengeç Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.