Koç Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Koç erkeği aşkını nasıl belli eder? Koç burcu erkeğinin benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım? soruları, genellikle gönlünü bir koça kaptıranlar tarafından sorulmakta. Buyurun, koç erkeği severse nasıl anlarsınız öğrenmeye.

Koç burcu erkeğinin âşık olması demek sizi doludizgin bir aşk bekliyor demektir. Tam anlamıyla gerçek bir âşık olan koç burcu erkeği âşık olursa yapamayacağı hiçbir şey yoktur. İlişkisinde erkek kelimesini tam anlamıyla yaşatan koç erkeği, sözünü dinletmeyi sevdiği kadar itaat etmeyi de iyi bilir.

Koç burcu erkeği âşık olursa sizin için liderlik vasfını arka planda bırakıp isteklerinizin kabulü için hareket eder. İtaat ettiği kadar itaat edilmesini de bekleyen koçlar aynı zamanda ilişkinin güçlü tarafı olmayı da tercih ederler.

Her ne kadar sözü dinlenen taraf olarak görünmeyi sevseler de aslında koç erkeği için önemli olan eşinin ricalarını ve beklentilerini yerine getirmektir. Koç burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder derseniz bunu yaptığı fedakârlıklarla anlayabilirsiniz.

Koç Erkeği Hoşlantısını Nasıl Belli Eder?

Koç burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında dikkatinizi çeken ilk şey bakışları olacaktır. Beğendiği kadın ile göz kontağı kurmayı tercih eden koç erkekleri aynı zamanda kendilerini anlatmayı da göz teması ile sağlarlar.

İlişkilerinde konuşma taraftarı olmayan koçlar partnerlerinin bakışlarından ne anlatmak istediklerini anlarlar. Güçlü bağ kurmanın temelini bakışlarda arayan koç erkekleri, hoşlantılarını bir süre gözlerle belli ederler.

Koç burcu erkeğinin hoşlandığını belli etmesi biraz zaman alacaktır. Hele ki dile getirmesini beklemek oldukça sabır gerektirir. Bu nedenle sözlerle itiraf beklemektense davranışlarından yola çıkarak hoşlantısını anlamaya çalışmalısınız.

Koç burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında dikkatinizi çekecek bir diğer ipucu da koruma içgüdüsüne sahip olmasıdır. Koç burcu erkeği hoşlandığı kadının zor durumda olduğu her ortamda koruyup, güvende hissetmesini sağlar.

Koç Burcu Erkeğinin Sevgisi Nasıl Anlaşılır?

Koç erkeği severse bunu anlamak biraz zaman alabilir. İlişkide konuşma taraftarı olmayan koçlar için davranışlar ipucu olmalıdır. Bilhassa âşık olan koç erkeğinin davranışları oldukça dikkat çekici olacaktır.

Koç burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder sorusunun cevabı hareketlerinde gizlidir. Koç erkeğinin size âşık olduğunu davranışlarından sezebilirsiniz.

Sevdiği kadının yanında devamlı heyecanlı olan koçlar, buluşmalarda tedirgin ve çekici taraf olurlar. Telefonla konuşurken devamlı irtibat halinde olmayı tercih eden koç burcu erkeği, sevdiği kadını gün içinde defalarca arar.

Koç erkeği severse kadınına kendine ait olma hissini yaşatır. Bu nedenle sevgisini test etmek adına gün içinde gittiğiniz yerleri haber vermemeyi deneyin.

Eğer bir iki gün gittiğiniz, dolaştığınız yerleri haber vermezseniz sabrı taşacak kontrolün kimde olduğunu hatırlatacaktır. Bu davranışı sergilemesinin temel nedeni ise kıskançlığıdır.

Eğer koç erkeğinin sizi sevip sevmediğini merak ediyorsanız bir iki kıskançlık testi yeterli olacaktır. Yenilgisi sevgisinin kanıtı olabilir.

Koç Burcu Erkeği Aşkı Nasıl Yaşatır?

En tutkulu aşk yaşatan burçlardan biri olan koç burcu, âşık olduğunda dünyanızı tozpembeye boyayabilir. Her kadının hayallerini süsleyen âşıklardan olan koç erkeği biraz şifreli yapıya sahiptir.

Eğer o şifreleri çözmeyi başarabilirseniz koç erkeğiyle çok mutlu olursunuz. Koç burcu erkeğinin âşık olma koşullarında da bu şifre yatar. Zeki ve kendilerini tanıyan kadınlara âşık olurlar. Bu nedenle seven bir koç erkeği istiyorsanız önce onu tanımalı, gerçek aşk nasıl yaşanır hissettirmelisiniz.

Koç erkeğinin eğlenceli ve tutkulu bir yapısı vardır. Cinsel yaşamı da sosyal yaşamı kadar güçlü olan koçlar, her iki konuda da partnerlerini mutlu etmenin yollarını bulurlar.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Koç burcu erkeğinin hoşlanma belirtilerini sezdiğiniz an üzerine gitmekten vazgeçmelisiniz. Daha çok nazlı ve sakin kadınları tercih eden koçlar, çekingenlikle beraber tutkuyu hissettirmenizi beklerler.

Kavga ve tartışmadan olabildiğince uzak kalan koç erkekleri, âşık olacakları kadınlardan da aynı şeyi beklerler.

Koç erkeğinin en beğendiği kadın, ılımlı ve sakin ruhlu olan kadındır. Zeki ve dingin ruh halini tercih eden bu tarz erkekler; evin içinde hoşsohbet, eğlenceli kadınlarla vakit geçirmeyi severler. Bu nedenle koç erkeğinin sizden hoşlanmasını beklerken onunla arkadaş olmaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde kendini çok daha rahat hissedecektir.

Koç Burcu Erkeği Romantik midir?

Koç burcu erkeğinin sizi sevmesi durumunda yapacaklarına siz dahi inanamazsınız. Dışarıdan bakıldığında pek de romantik görünmeyen koç erkeği, âşık olduğunda sürpriz kelimesinin hakkını verir.

Koçların ilişkilerde temel mantığı, partnerin hak etmesi durumuna bağlıdır. Eğer onu ve aşkını hak ettiğinize inanırsa koç erkeği dünyanın en romantik erkeği olabilir. Yemekler, hediyeler ve birçok alternatif planla size inanamayacağınız anlar yaşatabilir.

Koç Erkeğinin Sevgisinden Nasıl Emin Olunur?

Koç burcu erkeğinin hoşlandığının anlaşılması biraz zaman alabilir ancak bu süreçte sevgisinden emin olmanız için birkaç taktik yeterli olacaktır. Her şeyden önce ilgi düzeyi muhakkak kontrol edilmelidir.

Sizi arayıp soruyorsa, kısa aralıklarla mesaj atıyorsa, hastalandığınızda ya da kendinizi üzgün hissettiğinizde yanınızda olmaya çalışıyorsa sizi seviyor demektir. Bunun yanında koç erkeği için önemli olan sizin de onunla ilgilenmenizdir.

Bir süre sizinle ilgilendikten sonra sizin tavırlarınızı da kontrol ettiğini unutmamalısınız. Çok üzerine düştüğünüzde, beklentilerinizi sürekli dile getirdiğinizde koç erkeğini kendinizden uzaklaştırırsınız. Bu nedenle sizi kendi kendine arayıp memnun etmesine izin vermelisiniz. Yalnızca bu şekilde sevgisinden emin olabilirsiniz.

Koç Erkeğinin Mutlu Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Koç erkeğini mutlu ettiğinizi tutumlarından anlayabilirsiniz. Devamlı sevimli ve esprili olan koçlar, aşk ile mutlu olduklarında neşeleri iki katına çıkar.

Gözlerinin içi gülen koçların mutlulukları yüzlerinden okunur. Bunun yanında sevdiği kadınla mutlu olan koç erkeği her zaman sürprizlerle ilişkisini süsleyecektir.

Elinden geldiğince mutlu olduğu kadar mutlu etmeye çalışan koç erkekleri, bu şekilde ilişkilerinin daha uzun süreli olması için çaba sarf edeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bayram Şahin dedi ki:

    Koc burcu erkegi hoslanma belirtileri arasında ilk sırayı espiri yapmaları alıyor. Sürekli olarak sizi güldürmeye çalışır. Eğer siz de ondan hoşlanıyorsanız espirilerine gülün.

  2. Ceyda Özcan dedi ki:

    Eğer aranız iyiyse sizi havalarda uçurabilecek koç burcu erkeği soğursa bildiğiniz yerin dibine sokar. Bir şeyiniz yokken sizi bipolar gibi hissettirir 🙂 Nereden mi biliyorum? Zekiler tahmin etsin!

  3. zelal dedi ki:

    benim sevdiğimde koç bende koçum çok uyumluyuz ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum