Koç Burcu Erkeği Aşık Olunca Kıskanır Mı?

Koç erkeği aşık olduğu kadını kıskanır mı? Kıskançlığı aşırı mıdır? Hangi durumlarda kıskançlık yapar? Sevgilisi ve eşi tarafından kıskanılmak rahatsız eder mi?

Koç burcu erkeğinde kıskançlık biraz farklı durumdur. Gerek ilişkide, gerekse günlük hayatta kıskançlık yaptığı birçok şey mevcuttur.

Koç Burcu Erkeği Kimleri Kıskanır?

Koç erkeği asla sevmediği bir kişiyi kıskanmaz. Erkek ya da bayan hiç önemli değildir. Arkadaşlarını, ailesini, en çok da sevdiği kadını kıskanır ve kimseyle paylaşmak istemez. İnsan ilişkilerinde çok iyidir ve çok da sevilir. Çok aşırı kıskanç olmasa da, bazı durumlarda ölçüyü kaçırabilir.

Koç Burcu Erkeğinin Kıskançlık Yaptığı Konular Nelerdir?

Koç burcu erkeği tamamen merkezde yer almak ister. Sevdiği kadının, annesinin, çevresindeki herkesin kendisi ile ilgilenmesini ister. Yaptığı bazı bencillikler ile kıskançlık durumu ortaya çıkabilir.

Evlendiği kadını çocuklarından bile kıskanabilir. Her zaman en çok ilgi gören taraf kendisi olmalıdır. Sevdiği kadının başkası tarafından ilgi görmesine tahammül bile edemez ve hemen kıskançlık pençelerini çıkarır.

Sevdiği kadının işkolik olması ve kendisine, birkaç konuda zaman ayıramaması bile, koç burcu erkeğini incitebilir. Çoğu zaman hayatındaki kadını işinden bile kıskanır.

Evde söz sahibi her zaman kendisi olmalıdır. Karşısındaki kişi mantıklı bir şey söylese de, fikrini kıskandığı için katılmaz ve tezini çürütmek için elinden geleni yapar.

Kıskançlık yapan koç erkeği durumu hemen belli etmeyecektir. Fakat üst üste birikmesi ile sabrı taşacak ve içine attıklarını biraz ağır bir şekilde söyleyecektir. Bu gibi durumlarda onun sakinleşmesini beklemeli ve daha sonra konuşulmaya çalışılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tuğba dedi ki:

    Koç erkeği kıskanılmayı sever mi? Yeni tanıştığım çocuk koç burcu. Benden hoşlandığını söyledi ama hiç hissettirmiyor. Onu kıskandırsam, başkası ile beni görse etkisi olur mu yoksa ters mi teper acaba?