Koç Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Koç burcu Mayıs 2018 yorumları, koç burçlarını üzmeyecek pek çok detayla dolu dolu. Koç burçları ayın ilk günlerinde daha çok maddi konularla uğraşırken; ayın ortasından sonra hayatın sosyal yönüyle yüz yüze gelecekler.

11 Mayıs ile 13 Mayıs tarihleri arasında yeniay anlamı yüklü olan ay geçişleri olumlu enerjiyi, uyumu sembolize ederken; 24 Mayıs ile 26 Mayıs tarihleri arasındaki dolunay güçsüzlük, enerjisizlik sembolüdür.

Koç Burcu Mayıs 2018 Aşk ve Sosyal Hayat

Mayıs ayı koç burcunun sosyal olacağı bir dönemi içinde barındırıyor. Koçlar aşkta şanslı oldukları özel günlerde daha sosyal olursa aradıkları kişiyi bulabilirler.

Hayatında biri olan koçlar da yine şanslı günler de partnerleriyle güzel dakikalar geçirebilir. Koç burcunun sosyal hayatı mayıs ayı içinde biraz internet ortamı ya da iş ile kısıtlı kalacak gibi görünüyor ama yine de ilişkiler de gelişme söz konusu.

Koç Burcu Mayıs 2018 Aşk

Koçların mayıs ayında aşk açısından şanslı günleri ayın 20’inci ve 22’inci günleri. Girişkenliğin üst düzeyde olduğu 21 mayısta, hayatında biri olmayan koçlar için yeni aşklar gündeme gelebilir.

İlişkisi olan ya da evli olan koçlarda var olanı muhafaza etme duygusu ön planda olacak. Bu sahiplenme, koruma duygusundan hareketle koçlar ikili ilişkilerinde güzel günler geçirecek.

Koç Burcu Mayıs 2018 Sosyal Hayat

Koç burçlarını sosyal hayatı mayıs ayı içinde çoğunlukla iş ortamında aktif. İş ortamında ve internet üzerinde aktif olacak olan koçlar çok sayıda kişiyle mailleşip konuşmak durumunda kalabilir. Bu konuşmaların büyük çoğunluğu birlikte yapılabilecek sosyal aktivitelere dönüşecek ve koçlar bu ortamlarda ön planda olacaklar.

Koç Burcu Mayıs 2018 Para ve Kariyer

Ayın ortasından sonuna kadar gerçekleşecek olan Merkür hareketi koçlarda maddi konuların sağlamlığını ön plana getirecektir. Koçlar bu dönemde maddi konuların kendilerini ve sevdiklerini etkilememesi için, huzurlu bir hayat sürmek için çaba gösterecekler.

Venüs’ün de 19 Mayıs tarihinde harekete geçmesiyle evle ilgili parasal konuları garanti altına almak koçların listesinde öncelikli yer alacak.

Koç Burcu Mayıs 2018 Kariyer

Kariyerlerinde iyi bir noktada olan koçlar, zihinlerini bu dönemde daha çok üretmeye yoracaklar. Yeniay, koçların kariyerlerinde özellikle finansal konularda şans getirecektir. Bu dönemde koçların iş hayatlarındaki üretkenliği, verimliliği artacak ve koçlar her bakımdan bereket dolu bir ay geçirecekler.

Koç burçları mayıs ayında sabırla sahip oldukları işlerine tutunacaklar. İş sahibi olmayan koçlar için 15 Mayıs ve sonrasındaki süreç çok önemli. İşsiz koçlar, bu tarihlerde yeni kazanç yollarını keşfedebilecek.

Koç Burcu Mayıs 2018 Para

Koçlar bu ay içerisinde elde ettiği kazançlarını eskiden olduğu gibi savurmayacaklar. Yeniayın etkisiyle koçlar kazançlarını nasıl değerlendirebilecekleri konusunda doğru yolu bulacaklar.

Uygun alanda değerlenen kaynaklar koçların ihtiyaçları olabilecek pek çok şeyi karşılamasında yardımcı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. havin jinda dedi ki:

    çok güzel teşekkürler…………