Balık Burcu Eylül 2016 Yorumları

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Başak Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

22 Nisan 2017 Yay Burcu Günlük Analizleri

Kova Burcu Ekim 2016 Aşk Şans Para Kariyer Yorumları

Aylık Burç Yorumları 22 Ağustos, 07:07'de eklendi

Kova burcu zekası ile ünlü bir burçtur. Bu nedenle de dahilerin ve filozofların burcu olarak bilinmektedir. Kova burcu aşk hayatında iş hayatında da sahip olduğu duygusal zekası ile dikkat çekerken aynı zamanda şanslı bir burç olarak tanınır.

Kova Burcu Ekim 2016 Aşk İlişki Yorumları

Kova burçları her zaman muzip karakterlerinin altında duygusal bir yapı taşımaktadırlar. Bu nedenle ilişkilerde kolay kırılabilen taraf olan kovalar, aşk hayatlarında aradıkları mutluluğu bulana kadar birkaç kalp kırıklığı yaşayabilirler. Ekim 2016 itibari ile ise kova burcu aşk hayatında ömürlük partner ile karşılaşma şansına sahip olabilecek.

Kova Burcu Ekim 2016 Kariyer Eğitim Yorumları

Kova burcu üstün zekası ile içerisinde bulunduğu her ortamdan sıyrılmayı başarmaktadır. Bu sayede eğitim hayatı süresince büyük başarılara imza atan kovalar ekim ayında hiç beklemedikleri bir yerden eğitimlerini desteklemek adına bir burs veya maddi yardım teklifi ile karşılaşacaklar. Aynı zamanda kova burcu kariyerinde yükselme dönemine ekim 2016 ile giriş yapmakta.

Kova Burcu Ekim 2016 Para Yorumları

Kova burçları paraya önem vermemekle beraber her daim üstün başarılara imza attıklarından parasal anlamda büyük sıkıntılar çekmemektedirler. Ekim ayında ise gerek iş gerekse eğitim alanındaki başarıları onlara maddi olanaklar olarak geri dönüş yapacaktır.

Kova Burcu Ekim 2016 Evlilik Yorumları

Kova burcu özgür karakteri ile tanınmaktadır. Ancak kova burcu aşk hayatında duygusallığın etkisinden hiçbir zaman kurtulamaz. Bu nedenle kova burcu evlilik ile ekim ayı içerisinde hiç beklemediği bir anda karşılaşabilir.

Kova Burcu Ekim 2016 Şans Yorumları

Kova burcu şanslı bir döneme girecek ancak aceleci olmamasında fayda var. Şans gerektiren tercih ve işlerini ekim ayının ikinci yarısına aktarması tavsiye ediliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.