Aslan Kadını Nasıl Geri Döner?

Aslan burcu kadınları kararlılıklarıyla tanınırken bitmiş bir ilişkiyi yeniden başlatmak için önce çokça cesaret ev umuda ihtiyacınız var. Aslan kadınları için bir şey ne ise odur. Fikirlerini değiştirmek inanılmaz derecede zordur. Ayrılma fikrini o aldıysa kendinizi her türlü sonuca hazırlamanız gerekmektedir.

Bir Erkek Aslan Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Kendine ölesiye güveni olan aslan kadınlarının bir ego sahibi oldukları da tartışılmaz gerçektir. Yaptıkları her işi iyi yaparlar. Her şeyde kendilerine güvenirler. Yolunda gitmeyen her şey hatadır, kusurdur. Onun bu fikrini değiştirmek için size söyleyebileceği her cümleyi göze almanız gerekir. Çünkü bazen kendi kalbi kırılsa bile inandığı şeyden vazgeçmeyip kalp kırabilir. Onu gerçekten seviyorsanız mükemmeliyetçi tüm tavırlarını kabullenmeli hatanızı kabul edebilir olmalısınız.

Bir Erkek Aslan Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Aslan burcu bir kadını asla aşağılamamalı ve onu küçük görmemelisiniz. Çünkü asla ayakları altına almayacağı bir gurura sahiptirler. Bunları yapmanıza zaten izin vermeyecektir ancak zayıf bir anına denk geldiniz diyelim, sizden ömür boyu nefret edecektir. Sizinle arasına bir duvar çekecektir. Tartışarak barışmaya meyilli kadınlardan olan aslan kadınlarıyla tartışırken sadece ağzınızı kullanmayın, düşünün. Ona veya ideallerine ettiğiniz herhangi bir söz sizi geri döndüremez. Alttan almanız gereken yerlerde kendinizi frenleyemezseniz aslan burcu olan kadının kendisini frenlemesini hiç beklemeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. meryem erkan dedi ki:

    Yorumlar gerçekten doğru çıkıyo