Mayıs 2016 Terazi Burç Yorumları Aşk Para İlişkiler

Mayıs ayı Terazi burçları için bol araştırma ve bol macera peşinde geçecek.

Terazi Burcu Mayıs 2016 Aşk Hayatı

Aşk hayatı konusunda çok fazla duygusal davranamayacağınız daha çok macera ve eğlence aradığınız bir dönemde olacaksınız. Bu nedenle eğer düzenli bir ilişkiniz varsa gözünüz bir miktar dışarı kayabilir. Yanlış kararlar verip pişman olacağınız yakınlaşmalar içine girmediğinizden emin olun. Eğer bekâr bir Terazi burcuysanız bu ay enteresan ilişkiler sizi bekliyor denebilir. Son derece eğlenceli ilişkiler peşinde koşacak ve çok fazla eğleneceksiniz.

Terazi Burcu Mayıs 2016 İş Hayatı

İş hayatınızda da hareketli bir dönem sizi bekliyor. İşiniz ile alakalı araştırmalar içerisine girerek değişik noktalarda çalışma arkadaşlarınıza yardımcı olarak takdir toplayacaksınız. Ayrıca bu dönemde yaptığınız araştırmalar kendinize yatırım yapmanızı da sağlayarak ileride çok fazla işinize yarayacak.

Terazi Burcu 2016 Mayıs Para

Para konusunda uzun süren zorlukları Mayıs ayı itibari ile geride bırakmaya başlıyorsunuz. Bu dönemi iyi değerlendirerek yeni bir borç ve yanlış harcama içerisine girmemelisiniz. Hatta Mayıs ayı süresince çok yakın bir arkadaşınızı ya da bir aile ferdini size bu konuda sık sık uyarı yapması konusunda tembihleyebilirsiniz. Emin olun bu çalışmalar önünüzdeki aylarda çok işinize yarayacak.

Terazi Burcu Mayıs 2016 Evlilik

Evlilik için Mayıs ayı pek doğru bir zaman değil. Siz bu ay macera peşinde koşmak istediğiniz için bir evlilik teklifi beklentisine girmeyeceğiniz gibi, eğer evlilik teklif edecek tarafsanız bunu bir süreliğine de erteleyebilirsiniz. Tabi ki bu sadece bir süreliğine, Mayıs ayının sonuna doğru bu düşüncenizde değişebilir. Acele kararlardan uzak durun.

Terazi Burcu Mayıs 2016 Şans

Şans aslında pek çok alanda Terazi burçlarından yana denebilir. Özellikle de eğlenmeyi düşünen bir Terazi burcunun karşısına kötü şans çıkmayacaktır. Aksine ona bu fırsatı verecek iyi şanı hep yanında olacaktır. Fakat para kazanmak için attığınız riskli adımlarda şans sizi terk edecektir. En iyisi parasal konuları Haziran ayına bırakmanızdır. Böylece daha doğru işler yapabilir ve risk almazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mayıs 2016 Terazi Burç Yorumları Aşk Para İlişkiler için yorumda bulun

    Mayıs 2016 Terazi Burç Yorumları Aşk Para İlişkiler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mayıs 2016 Terazi Burç Yorumları Aşk Para İlişkiler için ilk yorumu yapabilirsin.