Mayıs 2017 Oğlak Burcu Aylık Yorumları

Mayıs 2017 oğlak burcu yorumlarına bakıldığında mayıs ayında rahat edecek, sıkıntılarından kurtulacak burçlardan birisinin de oğlak olduğu rahatlıkla söylenebilir. Her zaman temiz kalpli olan oğlak burcu, yapmak istediği yenilikleri Mayıs ayında gerçekleştirme fırsatı bulacak.

Ayın ilk haftası eline belli miktarda para ulaşacak gibi görünen oğlaklar, ev yenilemeden yatırıma kadar farklı alanlarda bu parayı değerlendirebilirler. Bunun dışında yeni bir mekân değişikliği de ay sonunda dikkat çekiyor. Küçük bir tatil ya da hava değişikliği oğlak burcunun kış yorgunluğundan sıyrılmasına yardımcı olacak.

Sakin olduğu kadar inatçı olan oğlaklar, istediklerini elde edemediklerinde kontrollerini kaybediyorlar. Mayıs ayında partnerleriyle istediklerini elde edemedikleri için zaman zaman huzursuzluk yaşayacak gibi görünüyorlar. Uzun süreli ilişkileri başarılı şekilde idame ettiren oğlaklar, alttan almayı denemeli.

2017 Mayıs Ayı Oğlak Burcu Aşk Hayatı Yorumları

Her ne kadar birkaç küçük tartışma oğlağın canını sıksa da Mayıs ayı genel anlamda romantik anların ayı olacak. Her zaman romantizmi zirvede yaşatan oğlaklar, partnerlerini mutlu etmenin yollarını bulacaklar. Bununla da kalmayıp evlilik yoluna adım atabilecekler.

İlginizi Çekebilir: 2017 Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumları

Mayıs ayının ortasında partnerinizle aldığınız karar sonucunda iş hayatınızda da maddi anlamda da kazançlı çıkacaksınız. Ufak değişiklikler ilişkilerin yapılandırılması açısından önemlidir. Şehir ya da semt değiştirebilirsiniz.

2017 Mayıs Ayı Oğlak Burcu Para Yorumları

Hayatında yeni kararlar alırken partnerine danışmayı ihmal etmeyen oğlak burcu, harcamalarını da partneriyle beraber yapmaktadır. Ev masrafları ve kişisel ihtiyaçlar dışında iyi bir eşe sahip olursa oğlakların kısa sürede yüklü miktarda birikimi olacaktır.

Biriktirmeyi ve yatırımla kazanmayı seven oğlak burcu, Mayıs ayında aynı düzeni korumaya devam ediyor. Ay sonunda elde ettiğiniz birikimi kontrol ederek isteklerinize ne kadar yakın olduğunuzu görebilirsiniz. Önemli olan yeterli miktarda harcama yapmaktır.

2017 Mayıs Ayı Oğlak Burcu İş Hayatı Yorumları

Kamu alanında çalışan oğlakların iş hayatında yer alan huzur, stabil şekilde devam ediyor. Mayıs ayı boyunca herhangi bir sorun olmadan çalışmalarını sürdürebilecekler. Bu süreçte iş hayatınıza renk katmak adına farklı sektörlerde de ufak ufak rol almaya başlayabilirsiniz.

Özel sektörde çalışan oğlaklar içinse durum aynı değil. Piyasaların hareketlenmesiyle iş yükü artacak olan oğlaklar, bu durumda saatlerce çalışmak zorunda kalabilir. İş nedeniyle eve geç dönüşleriniz ufak tartışmaların merkezinde yer alacak. 

2017 Mayıs Ayı Oğlak Burcu Sosyal Hayat Yorumları

Kalabalık ortamlarda bulunmaktan çok hoşnut olmayan oğlaklar, sakin ve sohbet edebilecekleri yerleri tercih ederler. Bu nedenle oğlak burcunu tanıyan tüm arkadaşları da Mayıs ayında ev ortamlarında bulunmayı tercih edecekler.

Arkadaşlarınızla derin bir konuda alacağınız önlemler rahat etmenizi sağlayacak. Bu bir iş ortaklığı ya da mülk alışverişi olabilir.

Dostları tarafından her zaman güven duyulan kişi olan oğlak, karakteriyle asla yalnız kalmayacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mayıs 2017 Oğlak Burcu Aylık Yorumları için yorumda bulun

    Mayıs 2017 Oğlak Burcu Aylık Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mayıs 2017 Oğlak Burcu Aylık Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.