Balık Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

20 Nisan 2017 Akrep Burcu Günlük Astroloji Yorumları

Akrep Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Yengeç Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Ocak 2017 Boğa Burcu Aylık Yorumları

Aylık Burç Yorumları 6 Aralık, 19:18'de eklendi

Ocak ayı, boğalar için her zaman yepyeni başlangıç ayı olmuştur. Genellikle alacağı kararları yeni yıla erteleyen boğa, 2017 yılı için tüm planlarını bu ay hayata geçirmeye başlayacak. Dilediği fırsatlarla karşılaşacak.

2017 Ocak Ayında Boğaların Aşk Hayatı

Ocak ayında bekar olan boğalar için evlilik sürprizleri olabilir. Uzun süreli ilişkilerin çoğu, Ocak ayında tamamına erecek gibi görünüyor. Birçok boğa, eşi ya da sevgilisi ile ciddi kararlar alıyor. Bu evlilik ya da yeni bir şehre yerleşme olabilir. Daha çok birliktelikleri kuvvetlendirecek bir karar olduğu söylenebilir.

2017 Ocak Ayında Boğaların İş Hayatı

Bu yılın ilk ayları, boğaların iş hayatında sıkıntılı geçecek. Birçok sorunla, yalnız başlarına mücadele etmek zorunda kalacaklar. Özellikle finans ile ilgilenenler yalnız başlarına sorumluluk almamaya özen göstermeliler. İş hayatının çekilmez yönleri, bu ay boğaların yakasını bırakmayacak. Bu nedenle temkinli ve sakin kalmaları faydalarına olacaktır.

2017 Ocak Ayında Boğa Burçlarının Şansı Yaver Gidecek mi?

İş hayatında olmasa da aşk hayatında şanslı bir ay geçirecek olan boğalar, aynı zamanda sağlıklı bir ayı da geride bırakacaklar. Sağlıklarını göz ardı ederek yoğun tempoda bitirdikleri bir yılın ardından, yeni yıla daha şanslı hissederek girecekler. Belki çıkan bir ikramiye belki de terfi, onların kendilerine daha çok güvenmelerini sağlayacak.

2017 Ocak Ayında Boğaları Eğitim ve İş Alanında Neler Bekliyor?

Bu ay, hiçbir sorunun boğa burcunu tembelliğe itmemesi gerekir. Çünkü pek çok dönüm noktası bu ay kendini gösterecek gibi. Eğitim hayatında her zaman hedeflerine ulaşmayı tercih eden boğalar, bu ay da aynı azmi göstermeli aksi takdirde çok da hoş olmayan tablolarla karşılaşacaklar.

İş hayatlarında ciddi riskler almayı sevseler de Ocak ayında bu durumdan biraz sakınmaları uygun olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.