Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumları

İş hayatında mantıklı adımlar atmayı tercih eden aslan burcu, temmuz ayında da aynı sağduyusunu koruyor. Olabildiğince hareketli bir ay geçirecek olan aslanlar, ay boyunca akıllı adımlarla işlerinde kalıcılığı sağlıyorlar.

Temmuz ayı, işiyle ilgili duygusallığa tahammülü olmayan aslan burcunun profesyonelleşmek için elinden geleni yaptığı bir ay oluyor. Karşısına çıkacak olan her fırsatı akıl süzgecinden geçirdikten sonra en doğrusunu seçiyor.

Temmuz Ayı Aslan Burcu Aşk Yorumları

Sevgilisi ile sık sık tartışan aslan burcu, ilgi yetersizliğinden şikâyet ediyor. Temmuz ayında derin ve hisli bir konuşmanın ardından anlaşma yolunu bulacak olan çift, karşılıklı beklediği sözleri alabiliyor. Tartışmanın baskın tarafı olduğu için kendini rahatça ifade edebilen aslanlar, istediklerini alabilme konusunda da oldukça iyiler. Bu nedenle temmuz boyunca her istediklerini yerine getiren bir sevgiliye sahip oluyorlar.

Temmuz Ayı Aslan Burcu Para Yorumları

Para konusunda hassas olan aslan burcu, temmuz ayında ekstra cimrilik gösteriyor. Elindekinin kıymetini bilme durumunu biraz abarttığı için çevresi tarafından sık sık uyarılıyor. Kazancının yüksek olacağı bu ay içerisinde kendine ve kıyafet dolabına biraz masraf yapmasında herhangi bir engel görünmüyor.

Para kazanma konusunda oldukça yetenekli olan aslanlar, her işten yüksek oranda kar elde etmeyi başarabiliyor. Ay içerisinde karşılarına çıkacak olan işleri gerektiği gibi yaparlarsa ağustosta yüklü miktarda paraları oluyor.

Temmuz Ayı Aslan Burcu Sağlık Yorumları

Sağlıklı beslenme çerçevesini aşmamaya özen gösteren aslanlar, temmuz ayında bu çerçevenin biraz dışında kalıyorlar.

Katıldıkları davet ve toplantılar, yemek yeme işini biraz abartmalarına neden oluyor. Gereken egzersiz ve sporun yapılmaması durumunda midede herhangi bir rahatsızlık yaşayabilecekleri unutulmamalıdır. Sağlıklı beslenme düzeni ve kurallara itaat etmeyi seven aslanlar eski alışkanlıklarına ay sonunda daha rahat dönüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.