Temmuz 2017 Balık Burcu Yorumları

İş hayatının sevilen karakterlerinden biri olan balık, çalışmayı ve kendini ispatlamayı temmuz ayında zirveye taşıyor. Uzun süredir istediği pozisyona ay sonunda ulaşıyor. Üstelik bu süreç, ona maddi açıdan kazanç da getiriyor. Olabildiğince akıllı ve kontrollü bir burç olan balıklar, duygusal patlamalarını iş hayatına taşımamaları gerektiğinin farkındalar. Bu farkındalık onların iş dünyasında daha uzun kalmasına yardımcı olacak gibi görünüyor.

Temmuz Ayı Balık Burcu Aşk Yorumları

Sürekli şikâyet halinde olmayı seven balıklar ne yazık ki temmuz ayında yalnızlık sorunuyla karşı karşıya kalacaklar. Özellikle bayanların bu süreçte susmayı öğrenmeleri önemli. Aksi halde hayatlarının aşkını yalnızca dilleri nedeniyle ellerinden kaçırabilirler. Memnuniyet ve pozitif enerji ile tanışıp hayatlarına yansıtırlarsa erkek arkadaşlarının da olumlu yönde bağlandığını fark edebilirler.

Temmuz Ayı Balık Burcu Para Yorumları

Para harcama konusunda rekortmen kabul edilebilecek olan balıklar, temmuz ayında aşırıya kaçabilirler. Önlerindeki birkaç ayı sıkıntılı geçirmemek için kontrollü olmaları gerektiğini unutmamalılar. Temmuz ayının sonunda kendilerine hesap yapmalı, harcamalarını muhakkak yazmalılar. Bu şekilde önlerini daha rahat görebilirler. Nitekim harcadıkları paralar bir süre sonra ihtiyaç duyduklarında sorun yaşamalarına neden olacak gibi görünüyor.

Temmuz Ayı Balık Burcu Sağlık Yorumları

Hastalık hastası olarak tanımlanabilecek bir burç varsa kesinlikle balıklardır. Kendilerini devamlı huzursuz hisseder ancak hiçbir zaman ciddi bir rahatsızlık geçirmezler. Bu süreçte bolca C vitamini almaları, enerjilerini yüksek tutmaları önemli. Halsizlik ve yorgunluk yetersiz beslenme sonucunda doğan bir sıkıntıdır.

Balıkların temmuz ayı sonunda aile içinde yaşanacak bazı olumsuzluklar nedeniyle sıkıntıya girdikleri dikkat çekiyor. Psikolojik açıdan rahatsız olamamak adına bu gerginliklere dâhil olmamaları en sağlıklısı olacaktır. Üstelik herkesle iyi anlaşmayı seven bir burç olarak balıkların olumsuzluklardan çabuk etkilendiği unutulmamalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Temmuz 2017 Balık Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Temmuz 2017 Balık Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Temmuz 2017 Balık Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.