Başak Kadını Nasıl Geri Döner?

20 Nisan 2016 Balık Günlük Burç Yorumları

Oğlak Burcu Haziran 2018 Yorumları – Aşk, İş, Para ve İlişkiler

Ocak 2017 Oğlak Burcu Aylık Yorumları

Temmuz 2017 Boğa Burcu Yorumları

Aylık Burç Yorumları 18 Haziran, 21:54'de eklendi

Kariyerinde uzun süreli adımlar atacak olan boğa burcu, temmuz ayında bazı riskli kararlar almak durumunda kalıyor. Özellikle özel sektör çalışanları yeni bir işe veya terfie hazırlıklı olmalıdır. Ay boyunca, zaman lehinize işliyor ve yaptığınız tüm işler yolunda ilerliyor.  Bu nedenle olabildiğince rahat olup kendinize güvenmeniz gerekiyor.

Temmuz Ayı Boğa Burcu Aşk Yorumları

Özel hayatında ne istediğine karar vermekte zorlanan boğalar, temmuz ayında kendilerini tanıma fırsatı yakalıyorlar. Bu fırsatı yeni bir aşkla kazanan boğa burcu zamanın nasıl geçtiğini anlamadığı bir aşka yelken açıyor. Keyifli, eğlenceli ve bir o kadar da güzel bir birlikteliğe başlıyorlar.

Kıskanç bir burç olan boğalar, ay içerisinde birkaç kez bu sebeple sorunlar yaşıyorlar. Bu nedenle olabildiğince soğukkanlı olup partnerlerini üzmemeye çalışmalılar. Karşındaki kişiyi tartışma anında düşman safına yerleştiren boğalar, bu konuda daha ılımlı olmayı denemeliler.

Temmuz Ayı Boğa Burcu Para Yorumları

Boğa burcunun temmuz ayı boyunca kazanımları oldukça ideal görünüyor. İşinde elde edeceği başarı banka hesabında olumlu sonuçlar doğuruyor. Özellikle birkaç projenin getirisinin oldukça yüksek olduğunu unutmamaları gerekiyor.

Çalışmayı ve para kazanmayı seven boğalar, para harcama konusunda biraz daha kontrollü olmalılar. Belki bir yatırım aracına bağlı kalmaları kazançlarını arttırabilir. Bu şekilde parayı ellerinde tutup daha rahat bir gelecek sağlayabilirler.

Temmuz Ayı Boğa Burcu Sağlık Yorumları

Boğa burcu, sağlık konusunda en hassas olan burçlardan biridir. Bu nedenle olabildiğince dikkatli olacakları bir aya giriyorlar. Temmuz ayı boyunca havaların ısınması, boğaların kendilerine daha fazla vakit ayırmalarını zorunlu kılıyor. Çok su içip spor konusunda biraz daha özverili olmaya gayret ediyorlar. Bu şekilde hem fiziksel hem de psikolojik rahatlama söz konusu oluyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.