22 Nisan 2017 Yengeç Burcu Günlük Analizleri

İkizler Burcu Şubat 2018 Yorumları

21 Nisan 2016 Yay Günlük Burç Yorumları

Aslan Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumları

Aylık Burç Yorumları 19 Haziran, 21:54'de eklendi

Yılın diğer aylarına göz atıldığında temmuz ayında daha büyük başarılara imza atan yengeç burcu, ay içerisinde istediği birkaç projeye onay alabiliyor. Uzun süredir beklediği birkaç konu, olumlu sonuçlandığı için yengeçler de temmuz ayını rahat geçiyor. Kazançlı ve bereketli bir ay olan temmuz ayı, yengeçlerin yıl ortasına dek rahat etmelerini sağlıyor.

Temmuz Ayı Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Aşkta beklentileri her zaman yüksek olan yengeç burcunun temmuz ayında dilediği gibi adım atabileceği fırsatlar doğuyor. İlişkisini önceki aya göre daha sakin geçiren yengeçler, ay içerisinde ılımlı ve tutkulu bir adım atacaklar. İlişkilerinde sevgi ve saygıya önem verdikleri için aynı performansı partnerinden bekleyen yengeçler, bu konuda biraz daha anlayışlı olmayı denemeliler.

Yengeçlerin en büyük problemlerinden biri olan öfke, temmuz ayında başlarını derde sokabilir. Bu süreçte olabildiğince sakin kalıp, dinlemeyi öğrenmeliler.

Temmuz Ayı Yengeç Burcu Para Yorumları

Uzun zamandır para sıkıntısı yaşayan yengeçler, temmuz ayında sıkıntılarından bir nebze kurtuluyorlar fakat tamamıyla sıkıntısız olduklarını söylemek yanlış olur. Akıllı adım atma konusunda biraz sorun yaşadıkları için risk almaktan vazgeçmeliler.

Ticaret ve yatırımla ilgilenen yengeçler için temmuz ayı riskli bir ay oluyor. Bu nedenle bu ay parayla ilgili herhangi bir değişikliğe gitmemeliler. Parayı bir kenara ayırıp yalnızca bir süre beklemeliler.

Temmuz Ayı Yengeç Burcu Sağlık Yorumları

Sağlığıyla ilgili başı dertten kurtulmayan yengeçler, temmuz ayında sorun yaşamamak için özel çaba sarf ediyorlar. Ayın baştan sona kötü geçmemesi için olabildiğince tedbirli olmaya çalışıyorlar. Halsizlik ve sıcağın getirmiş olduğu yorgunluk dışında dinç ve sağlıklı bir ay geçirecek gibi görünüyorlar. Su içme konusunda en yetersiz burçlardan biri olan yengeç bu konuya biraz daha eğilmeli.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.