Kova Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Yay Burcu Ocak 2018 Yorumları

Aslan Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Boğa Burcu Haziran 2018 Yorumları – Aşk, İş, Para ve İlişkiler

Temmuz 2017 Yay Burcu Yorumları

Aylık Burç Yorumları 20 Haziran, 21:54'de eklendi

Tüm çalışmaları takdir edilen ve iş hayatında oldukça kaliteli ürünler ortaya çıkaran yaylar, temmuz ayı boyunca beğeni toplamaya devam ediyor. İş dünyasında her zaman aranan burçlardan olan yay, azimli bir çalışandır. Bu nedenle çoğunlukla patronlar tarafından övgü dolu sözler duymaktadır. Temmuz ayında alacağı işleri yetiştirebilen ve sorunsuz teslim eden yaylar, işverenlerini şaşırtmıyor. Geleceğini iş yerinde garantilemeyi başarıyor.

Temmuz Ayı Yay Burcu Aşk Yorumları

Uzun süreli ilişkilerde ne kadar başarılı olsa da yaylar için temmuz ayı ayrılık ayı oluyor. Çoğunlukla kişisel sebeplerin temel alındığı bu ayrılıkta, yay burcunun tahammülsüzlüğü etkili kabul ediliyor.

İlişkilerinde alttan almayı yalnızda bir süre başarabilen yaylar, bu ay içerisinde patlamaya yaşıyor. Özellikle sorumsuzluk ve ilgisizlik üzerine yaşanan sık tartışmalar yayların son vermesine neden oluyor.

Temmuz Ayı Yay Burcu Para Yorumları

Çalışkan ve başarılı bir burç olan yay burcu, bu özelliği ile para kazanmayı başarıyor. Ne kadar çalışırsa o kadar kazançlı çıkıyor ve iş hayatında kısa süre sonra yükselişe geçiyor.

Temmuz ayında riskli birkaç adım atan yaylar, ay sonunda karlı birikim sahibi oluyorlar. Yatırım konusunu yeniden gözden geçirmek için temmuz ayı oldukça ideal görünüyor. Üstelik kazanç konusunda şansınız da bir hayli yüksek.

Temmuz Ayı Yay Burcu Sağlık Yorumları

Sağlık konusunda fazla hassas olmasa da gereken dikkati gösteren yaylar, temmuz ayında sıcaklardan olumsuz yönde etkileniyor. Saatlerce dışarıda kalmaları ve vücutlarını susuz bırakmaları nedeniyle ufak tefek sorunlar yaşayabilirler. Tansiyon, çarpıntı, halsizlik yaz aylarında yay burcunun en büyük sıkıntısı oluyor. Bu nedenle dikkatli olmaları ve kendilerini korumaları gerekiyor. Bol su içerek, havanın serin olduğu saatlerde dışarı çıkarak sıcak temmuz günlerini atlatabilirler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.