Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları

Temmuz 2018 boğa burcu yorumları, boğaların kendilerini dahi şaşırtacakları türden olacak. Çoğu zaman negatif düşüncelere sahip olan ve bir süredir yorgun hisseden boğalar, temmuz ayında bu yorgunluğu büyük ölçüde uzaklaştırabilecekler.

Ellerinden geldiğince pozitif düşünmeye, zamanın tadını çıkarmaya odaklı hareket edecekler.

Boğa burcu iş, aşk ve sağlık konusun her zaman temkinli olan bir burçtur. Özellikle aşk konusunda ısrarla şanslarının açılmaması, boğaların moralinin bozulmasına neden olacak.

Temmuz 2018 Boğa Burcu Aşk Yorumları

Uzun süreli ilişkilerinin son bulmasının ardından kendilerine çeki düzen vermeye çalışan boğalar bir süre yalnız kalmayı tercih edecekler. İstedikleri huzuru temmuz ayında, tatilde bulacak olan boğalar, ay sonuna kadar yaşadıkları sıkıntılı süreci atlatabilecekler.

Bekâr olan boğalar için temmuz ayı şanslı gelebilir. Hayatlarına birinin girmesini isterlerse bu ay ortasında, şans onlardan yana olabilir.

Evli olan boğalar içinse temmuz tatili, evliliği canlandırma adına güzel bir adım olacaktır. Bir süredir iş temposuna kapılan boğalar, ay sonunda ellerinden gelenin fazlasını yaparak birbirlerine zaman ayırmayı denemeliler.

Temmuz 2018 Boğa Burcu İş ve Eğitim Yorumları

Boğa burcu kariyer konusunda cesur adımlar atmayı seven bir burçtur. Emek vermek, çalışmak ve zor koşullarda alın teri dökmek boğalar için oldukça olağan durumlardır. Bu nedenle patron, müdür olma konusunda boğalar her zaman bir adım öndedir.

Temmuz ayında boğalar için bu tarz bir sürpriz söz konusu olabilir.

Eğitimine devam eden boğalar, hayal ettikleri tatili temmuz ayında yapabilirler. Boğa burcu eğitim hayatı 2018 sonuna kadar oldukça verimli geçecek. Bu yüzden temmuzda tatilin, dinlenmenin tadını çıkarabilirler.

Temmuz 2018 Boğa Burcu Para Yorumları

  • Boğa burcu para durumu 2018 yılında oldukça iyi olacak. Kazancını katlayacak olan boğalara ay içinde beklemedikleri bir yerden para elde edecekler.
  • Uzun süredir dağıttığı yerlerden borcunun gelmesini bekleyen boğalar, temmuz ayında bu konuda adım atabilirler. Paralarını alabilmeleri için ayın ortasında harekete geçebilirler.
  • Birikim konusunda çok iddialı olmayan ve gerektiğinde biriktirmeyi başarabilen boğa burcu, temmuz ayında pek başarılı bir ay geçirmeyecek. Paralarını tatilde ve alışverişte harcamaları, boğaların ay sonunda sıkıntı yaşamasına neden olacak.

Temmuz 2018 Boğa Burcu Şans Yorumları

Boğa burcu şanslı numaraları, renkleri olan bir burç değildir. Bu yüzden şansına güvendiği pek söylenemez. Ne var ki temmuz ayında iş konusundaki birkaç şanslı adımları kendilerini daha inançlı hissetmelerini sağlayacak.

Boğalar için ay sonunda büyük öneme sahip, şanslı olduklarını hissettirecek bir haber gelecek.

Temmuz 2018 Boğa Burcu Sağlık Yorumları

Sağlığına pek düşkün olmayan ve çoğu zaman dikkatsiz adımlar atan boğalar, temmuz ayında da aynı alışkanlıklarını korumayı sürdürecekler.

Çevrelerinde yer alan hemen herkes boğaların bu dikkatsizliğinden endişe duysa da boğaları inadından vazgeçirmek çok da kolay olmayacak.

Temmuz ayında ufak bir sağlık sıkıntısı geçirecek olan boğalar özellikle trafikte dikkatli olmaya özen göstermeliler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.