Aslan Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Aslan burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir, evliliğe nasıl yaklaşır soruları bayanların merak ettiği sorulardır. Zor bir erkek olan aslan, evlilik için de aynı zorluğu yansıtmaktadır.

Aile kurmak ve yuva sahibi olmak, aslanlar için çok önemlidir. Bu konuda asla sorun yaratmazlar ancak onlar için partnerlerinin seçimi çok önemlidir. Doğru kişiyi seçtiklerinden emin olana kadar sorun yaratmaya devam ederler.

Aslan burcu erkeği ile evlenmek isterseniz öncelikle bunu açık etmemelisiniz. Bu niyetinizi bir süre gizli tutmanız, evliliğin temellerini atmanız açısından önemlidir.

Aslan erkeği, üzerinde taktik yapılması gereken bir erkektir. Basitçe tavlanamadığı için aslan erkeği nasıl tavlanır sorusunda dahi sizi uzun süre oyalayabilir.

Aslan Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Evlilik dendiğinde ilk adım atan erkeklerden biri de aslan burcudur.  İkna olması içinse partnerinin onu çok yönlü tanımasını beklemektedir. Aslanların aklına gelen ilk soru, yeterince tanıyor muyuz olacaktır. Karşılıklı olarak birbirini tanımadan yapılan evlilikler, aslanların çekinmesine neden olur.

Aslan erkeğine, onu ne kadar tanıdığınızı göstermelisiniz. Nelerden hoşlanıyorsa yapmalı, hangi yemekleri seviyorsa bildiğinizi göstermelisiniz. Aynı şekilde onu kızdıran konularda geri adım atabildiğinizi de ispatlamalısınız. Böyle olduğunda ilişkinin geleceği olduğunu da göstermiş olursunuz.

Aslan Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Yapılması Gerekenler

  • Aslan burcu erkeğine yapılmaması gerekenleri bilmek evlilik için önemlidir. Yapılması gereken davranışları öğrenmek ve ikna çalışmalarına ondan sonra başlamak çok daha sağlıklı olacaktır.
  • Aslan erkeğini evliliğe ikna etmek için liderlik vasfınızın biraz zayıf olması önemlidir. Dik başlı ve kuralcı bir karakteriniz olduğunu fark ederse aslan erkeği sizinle evlenme fikrinden uzaklaşacaktır. Kendi sözünün dinlendiği ortamda bulunmayı tercih eden bir yapısı vardır.
  • Aslan burcu ile evlilik hayali olan bayanların kontrollü ve mantıklı olması önemlidir. Aslan erkeği mantık çerçevesinde hareket eden bir erkektir. Eşi olarak görmek istediği kişide de aynı nitelikleri aramaktadır.
  • Evlilik için ikna etmek istediğiniz aslan erkeğine ılımlı ve sakin bir yuva vereceğinizi göstermelisiniz. Ne kadar asi bir karakterleri olsa da aslanlar huzurlu bir yuvaya hayır diyemez.

Aslan Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin iltifat Etmek

Aslan burcu erkeği nasıl ikna edilir, istenilen şey nasıl yaptırılır sorularının cevabı övgüden geçmektedir. Kendisinin övülmesini, yüceltilmesini çok seven aslanlar özellikle kalabalık ortamlarda iltifat edilmesini severler.

Evlilik adına iltifatlarda bulunmanız ikna etme sürecinizin daha sağlıklı ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Senden mükemmel bir baba olacağını düşünüyorum, iyi bir eş olacaksın gibi ifadeler gururlarını okşayacak ve bu konuya daha detaylı şekilde yaklaşabilecekler. Aslanlar için evliliğe ikna çalışmaları uzun zaman almayacaktır ancak bu doğru adımı atmak oldukça önemlidir.

Aslan Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Fedakârlık Yapmak

Aslan burcu erkeği âşık olunca ne yapar yaşayıp gördüğünüzde evlilik için can atabilirsiniz. Hayatında olduğu kadını mutlu etmeyi iyi bilen aslanlar zaman zaman otorite kaygısı yaratsalar da ilişkileri çoğu zaman huzurlu ilerlemektedir.

Aslan burcu erkeklerinin,  bayanlardan belli başlı istekleri vardır. Bu isteklerden en önemlisi de fedakârlıktır. İlişkileri için, hayatlarında olan erkekler için fedakarlık yapan kadınlar evlenilesi kadınlar olarak kabul edilir.

Aslan burcu bir partnere sahipseniz zor gününde yanında olmayı ihmal etmemelisiniz. Bu adımınızı asla unutmaz ve hayatınızın sonuna kadar elinizden tutmaya razı olur.

Aslan Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Dinlemek

Aslan erkekleri kendilerini anlatmayı severler. Hayatlarında olan kadınların iyi bir dinleyici olması, aslanların huzurlu bir sohbet arkadaşı bulması anlamına gelmektedir.

Aslan burcu ile evliliğe adım atabilmek için onun kendini, işini, arkadaşlarını ve fikirlerini dinlemelisiniz.  Özen göstererek kendisine saygı duymalısınız.

Arkadaşlarından işine kadar her konuda saygı gösterdiğinizde, dikkatle dinlediğinizde evlilik fikrine daha sıcak yaklaşacaktır. Yalnızca kendi konuşan ve hayatındaki erkeğe konuşma fırsatı vermeyen bayanlardan biri olursanız evlilik konusunda pek de şansınız kalmayacaktır.

Aslan Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Rahatlatmak

İşine ve çevresine özen gösteren, küçük konuları dahi kendine dert edinebilen aslanlar zaman zaman yoğun stres altında olabilirler. Bu stresi yaşadıkları sırada kendilerini rahatlatan, negatif enerjilerini alan partnerlerinin olması aslanlar için tarif edilemez bir mutluluk verecektir.

Aslan burcu için negatif enerji sahibi olmak zordur çünkü çevrelerine yansıtabilen bir yapıları vardır. Bu durumu sıkıntıları paylaşan bir sevgili ile atmaları, evliliği düşünmelerini sağlayacaktır.

Stres atma ve gerginliği paylaşma konusunda aslan burcu erkeğin yanında yer alırsanız sizinle bir ömür geçirmeyi düşünecektir.

Aslan Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Arkadaş Olmak

Arkadaşlık, aslanlar için çok değerlidir. Zamanlarının büyük bir kısmını arkadaşları ile geçirdikleri gözünüzden kaçmayacaktır. Dolayısıyla sizin de bu tabloda yerinizi almanız,  arkadaş olarak hayatının bir parçası olmayı başarmanız önemlidir.

Sizi yalnızca bir kadın olarak görmesi evlilik için yeterli değildir ancak hayat arkadaşı, dostu olarak görmesi güvenle evlenmesini mümkün kılacaktır.

Aslan burcu erkekleri, hayatlarında olan kadınla birçok şeyi paylaşmayı hayal ederler. Basit bir oyun muhabbetine girebilen, erkek arkadaşları içinde sohbete dâhil olabilen kadınlar evliliğe ikna olabilmesi için yeterli olabilmektedir.

Kendinizi arkadaşı olarak benimsettiğinizde sıkıntılarına da mutluluğuna da ortak olabilirsiniz. Bu şekilde evlilik konusunda size olumlu dönüt verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? Aslan Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? için yorumda bulun

    Aslan Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? için ilk yorumu yapabilirsin.