Yay Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Yay burcu erkeğini elde tutmak, ilişkiyi sağlam temellerle kurmak isteyen her yay erkeği partnerinin ilgi duyduğu bir konudur.

Yay erkeği âşık olursa anlamamanızın pek imkânı yok ama önemli nokta zaten yay erkeğini kendinize âşık edebilmekten geçiyor. Yay burcu erkeği ne ister, bir ilişkiden beklentisi nedir sorularının yanıtları, izleyeceğiniz yolu oluşturmak konusunda size ışık tutacaktır.

Bir ilişkiyi başlatmak, sürdürmek konusunda verilmiş genel geçer hükümleri tamamen göz ardı edin ve yay erkeğine odaklanın. Yay erkeğinin dikkatini çekmeye çalışırken yapacağınız hatalar sizi yolunuzca yavaşlatır. Bu nedenle dikkatli ve sağlam adımlarla ilerlemelisiniz.

Yay burcu erkeğini etkilemek için gereksiz konularla kafanızı meşgul etmekten de kaçının. Yay burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır gibi anlamsız detaylarda boğulmamalısınız.

Giyim tarzından, kişinin genel tarzından hoşlanma durumu burçla alakalı olmamakla birlikte tamamen yaşam tarzı, yaşanan mekân, kişisel tercihlerle ilgilidir. Dolayısıyla giyim tarzınızın nasıl olması gerektiğini partnerinizin kişisel özellikleriyle alakalıdır ve burcuyla bir bağlantısı yoktur.

Yay burcu erkeğini elde tutma yollarını anlayabilmek, uygulayabilmek için öncelikle yay burcu erkeğinin taşıdığı özellikleri bilmenizde fayda var.

Yay erkeğinin özellikleri, partnerinizi daha net tanımanız ve nasıl davranacağını belirlemek için yararlı olacaktır.

Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri

Yay burcu erkeği oldukça kibar, nazik, yaşam tarzına göre değişmekle birlikte genellikle bilgi doludur.

Entelektüel denebilecek kadar bilgili yay erkekleri de vardır. Bu yaşam biçimini hayatlarının birçok alanında uygulamayı tercih ederler. Bilgili olmalarının yanında yay erkekleri ılımlı ve sevecen bir yapıya sahiptir. Gergin, soğuk bir yay erkeği görme olasılığınız oldukça düşük.

Cana yakın olmalarına bağlı olarak sosyal çevreleri de oldukça geniştir. Arkadaş edinmeyi, arkadaşlarla vakit geçirmeyi severler. Girdikleri ortamlarda ilgi çeken ve sevilen yay erkekleri, tam anlamıyla bir yol arkadaşıdır.

Dışa dönük yapılarıyla her ortama kolaylıkla girebilirler. Yay burcu erkekleriyle ilgili merak edilen birçok konu vardır. Yay burcu erkeği kıskanç mıdır bu konuların başında gelir.

Yay burcu erkekleri kendi dışa dönük yapıları gereği kıskançlığı gereksiz görürler. İnsanları seven, insanlara kolayca adapte olabilen yay erkekleri kıskanç da değildir.

Yay Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

Yay burcu erkeğini kaybetmek istemiyorsanız; onun özelliklerini dikkate alarak davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Bilgi almayı, bilgiyi kullanmayı seven yay erkeklerini bundan mahrum bırakmanız partnerinizin size olan bakışını değiştirecektir. Yay erkeği ilgi alanları doğrultusunda bilgi alabileceği her türlü malzemeyi kullanmayı, her ortama girmeyi ister.

Siz bu anlamda onu kısıtlarsanız; kazanan taraf yay erkeğinin bilgi edinme isteği olacaktır ve büyük olasılıkla sizi dinlemeyecektir. Üstelik bu tartışma ilişkinizi zedeleyebilir.

Yay erkekleri cana yakın olduklarından çevresinde gerek kız gerekse erkek arkadaşları oldukça fazladır ve aile ilişkileri de sıkıdır.

Yay erkeğinden sadece size odaklanmasını isterseniz; size deneyeceğini söylese bile yalan söylemiş olur. Yay erkekleri sıcak arkadaş ve aile ortamlarından kolay kolay vazgeçemez.

Kendinizi bu kişilerle kıyaslamaya sokarak ilişkinizi zedelememenizde fayda var.

Yay burcu erkeği sevgiliniz, girdiğiniz her ortamda kolaylıkla ilgi çekebilir. Bu durum sizi rahatsız edecekse baştan alışmanızda ve kabullenmenizde fayda var.

Yay erkeğine kıskançlık göstererek onu daraltmanız size bir şey kazandırmaz. Yay erkeği kıskanmaktan hoşlanmadığı gibi sıradan numaralarla kıskandırılmaz. Dikkatini çekmek için yay erkeğini kıskandırmak birçok şeyden daha zordur.

Yay erkeği nasıl kıskandırılır diyorsanız; fazlasıyla ileri gitmeniz lazım ki bu durum ilişkinizi bitme noktasına da getirebilir.

Yay burcu erkeğiyle ilişkinizde, seviyeli, bilgili ve güçlü olmalısını ki ilişkiniz sürebilsin. Aksi halde yay erkeğinin zaman kaybetmek istemeyeceği bir ilişki haline gelebilirsiniz.

Yay Burcu Erkeğini Elde Tutmanın Yolları

Yay burcu erkeğini kaybetmek istemiyor; elinizde tutmak istiyorsanız davranışlarınızı şekillendirirken dikkatli davranmalısınız.

Âşık olduğunuz yay burcu partneriniz de size âşık olsun, sizden vazgeçmesin istiyorsanız; bazı şeylere göz yummanız, abartılı bir kişiliğe sahip olmamanız gerekiyor.

Yay burcu erkeği size âşıksa işiniz bir nebze daha kolay ama ilişkinizde partnerinizin duygularından emin değilseniz ya da aslında sizi sevmediğini düşünüyor ama zorluyorsanız; işiniz oldukça zor.

Yay burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder mutlaka öğrenin ve kendisinin de size ilgi duyup duymadığını anlamaya çalışın ki elde tutmak için yaptığınız her şey işe yarasın.

Bunun yanında yay burcu erkeği nasıl âşık edilir noktasından çıkmak da işinize yarayabilir.

Yay erkeğini âşık edebilmeniz için onun ilgi duyduğu alanlara yönelmek, birlikte vakit geçirebileceğiniz ve onun da sevebileceği organizasyonlar yapmak bu konuda işinize yarayabilir.

Yay burcu erkeğini elde tutmak için arkadaş çevresine, aile ilişkilerine müdahale etmekten kaçınmalısınız.

Kız ya da erkek çok sevdiği bir arkadaşına, herhangi bir aile üyesine bıçak bilenirseniz ve bu duygularınızı partnerinize yansıtırsanız; ılımlı yay erkeği bir anda oldukça gergin bir hale gelebilir.

Kıskançlık yapmanız hem kendinizi hem partnerinizi üzmenize neden olur çünkü kıskançlık yay erkeği için pek anlam ifade etmeyecektir.

Eğer bu şekilde ilişkiye devam ederseniz; kısa sürede yay burcu erkeğini geri döndürmenin yollarını aramaya başlarsınız.

Yay erkeğini özgür bırakın ve siz de özgürlüğünüzden taviz vermeyeceğiniz, güçlü olduğunuzu, kendi ayaklarınızın üstünde durduğunuzu kendisine mutlaka hissettirin. Böyle hissettirmek yay erkeğine kaybetme korkusu oluşturur düşüncesine kapılmayın. Bu durum aksine yay erkeğinin hoşuna gider ve her zaman güçlü, özgür bir kadın olarak kalmanızı tercih eder.

Yay burcu erkeği sevecen ve hayat dolu olduğundan oldukça enerjik bir yapıdadır. Sizin bitkin, sıkkın ruh haliniz onu çileden çıkarabilir hatta sizden soğumasına neden olabilir.

Yay burcu erkeğiyle her an her şeye hazır olmalısınız. Arka arkaya birkaç plan teklifine hayır derseniz, miskin bir havaya bürünürseniz; yay burcu erkeğinin kötü anlamda dikkatini çekmiş olursunuz.

Yay burcu erkeği kendisi gibi güçlü kadınları sever. Onun yanında özgüveni yüksek ve güçlü olmanız sizin hakkınızda olumlu fikirler oluşturmasına katkı sağlayacaktır.

Bilgi sahibi olma dürtüsü, yay erkeğinin gizemli şeylere ilgisini de çekmektedir. Dolayısıyla kendisine sürprizler hazırlamanız, gizemli olmanız her zaman işe yarayacaktır.

Yay Burcu Erkeğinin Âşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Yay erkeği için o kadar çabalamadan önce yay erkeği partnerinizin size âşık olup olmadığını anlamanızda fayda var. Yay burcu erkeği âşık olduğunda o çok sevdiği arkadaş ve aile ortamlarında sizi de görmek ister.

Hoşlandığı, yapmaktan keyif aldığı her şey de sizin de desteğinizi ve katılımınızı bekler. Yay erkeğinin aşkını tespit etmek için kıskançlık tabusunu kullanmanız sizi yanlış bilgiye götürür.

Yay erkeği için beni kıskanmıyor dolayısıyla sevmiyor olgusu tamamen yanlıştır. Yay erkeği kıskanmıyorsa bile sizi seviyor olabilir. Bu nedenle kıskançlığı asla kıstas kabul etmeyin.

Yay erkekleri âşık olduklarında olduklarından çok daha mutlu ve keyifli görünürler. Bunu ayırt etmek biraz zor olabilir çünkü yay erkekleri zaten oldukça keyifli ve enerjilidir. Ancak size bakışlarından, dokunuşundan, sizin yanınızda daha enerji dolu olmasından size âşık olduğunuzu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Burcu Erkeğini Elde Tutmak Yay Burcu Erkeğini Elde Tutmak için yorumda bulun

    Yay Burcu Erkeğini Elde Tutmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Burcu Erkeğini Elde Tutmak için ilk yorumu yapabilirsin.