Yay Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanırsa Ne Yapar?

Yay burcu kadınları enerjileri, hayata karşı pozitif bakış açıları ile oldukça dikkat çeken kişilerdir. Genelde karşılıklı saygıya önem verdikleri için kendilerini ilişki kurdukları kişinin yerine koyarak kıskançlıklarını yok etmeye meyillidirler.

Yay burcu kadınları bazı durumlarda ise fazla kıskanç olabilirler ve bu durumla karşı karşıya geldikleri zaman ne yapacaklarını bilemezler. Ne yapacaklarını bilemedikleri zamanlar anlayışsız görünmelerine sebep olur. Bu durumu ört pas etmek istediklerinde de durumu daha zor bir hale sokarlar. Böyle zamanlarda anlayış en etkili yoldur.

Yay Burcu Kadını Nasıl Kıskandırılır?

Yay burcu kadınları neredeyse hiç kıskanç değillerdir. Doğaları gereği kıskançlıktan doğan sorunlar ve olaylar çıkarmak yerine mantıklı düşünerek kıskanmamayı tercih ederler. Kıskanç oldukları çok az noktalar vardır.

 • Yay kadınlarını kıskandırmak isteyen biri onlardan daha zeki, daha akıllı kısacası daha iyi olduklarını göstermeleri gerekir.
 • Yay burcu kadınları seyahat etmek, tatil yapmak, yeni yerler görmek gibi hobilere sahiptirler. Bu özgürlük anlayışı onların ince çizgilerindendir. Eğer bir yay kadını kıskandırılacaksa onlardan daha fazla gezilmiş, görülmüş olmalıdır. Aynı zamanda daha fazla genel kültür bilgisine sahip olunmalıdır.
 • Eğer bir kişi yay burcu kadını ile ilişki içindeyse kıskandırmak için gerçekten onun sevgisini kazanmış olması gerekir. Yay burcu kadını partnerinin başka bir kadınla iletişimde olduğunu görürse sağlıklı bir şekilde düşünmesine rağmen kıskanır.

Yay Burcu Kadını Kıskanırsa Ne Yapar?

 • Yay burcu kadınının kıskançlık konusundaki en belirgin özelliği kıskançlığını belli etmeden konuşmasıdır. Onun için kıskanıp ortalığı dağıtmak yerine doğru bir şekilde iletişime geçmek daha önemlidir.
 • Çok nadir de olsa görülme olasılığı olan bir kıskançlık durumda yay burcu kadını anlayışsız davranabilir. Böyle durumlarda yay burcu kadınları nasıl davranması gerektiğini tam bilemezler.
 • Yay burcu kadını kıskandığı kişiyi hayatından tamamen çıkarabilir. Özellikle kıskandıran kişinin bunu kasten yaptığını anladığı anda bu durum kaçınılmaz olur.
 • Yay burcu kadını bazen kıskandığında duygularıyla hareket ederek çocuk gibi küsebilir. Ne kadar garip gelirse gelsin bu durumu yadırgayıp kavga çıkarmak ilişkiyi zedeleyebilir.
 • Yay burcu kadını kıskandığında çoğu zaman belli etmez. Daha sonra kendi içinde analiz ederek kıskançlığın yersiz olduğu sonucuna varır.
  Kıskanç Yay Kadını ile Nasıl Başa Çıkılır?
 • Yay burcu kadını genelde kıskanç bir davranış göstermediğinden, yay burcu kadınıyla başa çıkmak çok kolaydır. Onunla karşı karşıya medenice konuşmak rahatlamasına yardımcı olur.
 • Yay burcu kadını bazen aşırı kıskanç tepki gösterebilir. Böyle zamanlarda onun bu tavrına anlayış göstermek gerekir.
 • Yay burcu kadınının kıskandığı anlarda onun seveceği, enerjisini yükseltecek vb. aktiviteler yapmak daha olumlu bakmasını sağlayacaktır. Partneri olan kişinin onunla hala güzel vakit geçirdiğini düşünerek kıskançlığının boşuna olduğunu anlayacaktır.

Yay Kadını Kıskanılmaktan Hoşlanır mı?

Yay burcu kadını kıskanmayan bir burç olsa da kıskanılmak çok hoşlarına gider. Partnerinin onu kıskanıp üzerine düşmesi, kıskançlığını dile getirmesi yay burcu kadınlarını çok mutlu eder.

İlişkisi olan kişiye daha olumlu ve sevgiyle bakmasını sağlar. Ancak bu durumu abartarak fazla ilgiye boğup, daraltılmak yay burcu kadınının ilişkiden soğumasına da sebep olabilir. Çünkü yay kadını özgürlüğüne çok düşkün bir kadındır. Bunun için ilişkiyi bitirme yoluna bile gidebilir.

Birçok kişi tarafından kıskanılmak, imrenilerek bakılmak, onun gibi olmaya çalışanların olduğunu görmek yay burcu kadınlarının kendine güvenleri yükseltir, mutlu eder. Bu durumlar enerjilerini yükseltir, yay burcu kadınlarının hayata daha pozitif ve enerjik bakmalarına sebep olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Durdane dedi ki:

  Yay burcu kadını aşırı kıskançtır kiskancliktan olay çıkartır dayak atar ağlar terk eder