Yay Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Yay erkeği kıskanç bir burç mudur? Kıskandığında belli eder mi? Ne zaman kıskançlık duygusu ortaya çıkar? Sevdiği kadına ilgisinin bir belirtisi midir?

Yay erkeği, her ne kadar kıskanç olmadığını ve sadece hislerinin yoğun olduğunu söylese de tamamen yalandır. Çünkü yay erkeği, kadını sahiplenir ve aşırı olmasa da kıskanır.

Kıskandığını hiç belli etmez ve yıllar sonra konusu açıldığında dile getirebilir. Yay erkeği, için geçmiş çok önemlidir. Geçmişle ilgili olan konuları her ne kadar bilmek istese de, anlamaya pek hazır değildir.

Herhangi bir kavga durumunda, hayatındaki kadının yüzüne vurabilir. Bu yüzden geçmişi tam ayrıntıları ile anlatmamak mantıklı bir seçim olacaktır. Sadece anlayışlı davranarak, içten içe kıskançlık yaşayabilir.

Kıskanç Yay Erkeği Nasıl Olur?

Yay erkeği çok değişen bir yapıya sahiptir. Yaşanan bir olayda kıskanmadığını ve sorun yapmadığını açıklasa da birkaç gün sonra yaşanan konu yüzünden surat asabilir ya da mesafeli davranabilir.

Onun için ideal ilişki hızlı yaşanandır. Kıskanması, sevmesi, kavgası, küslüğü çok çabuk geçebilir. Kıskandığı anlaşıldığı takdirde, tamamen farkı ve mantıklı sebepler üreterek karşındaki kadını ve hatta kendisini bile inandırabilir.

Sevgilisinin ortada bulunan bir telefonunu ya da geçmişe dair bilgi edinebileceği bir eşyasını gizlice kurcalayabilir. Bu davranışı sergilerken kendi ile çelişse de tamamen sonuna kadar gidecektir.

Yay Erkeği Kıskanıldığında Nasıl Bir Tavır Sergiler?

Yay erkeği kıskandığını uzun bir süre belli etmez ve hayatındaki kadın tarafından da kıskanılmak istemez. Karşı taraftan gelen kıskançlık tavrı ile karşılaştığında, tamamen kendi kıskançlıklarını itiraf ederek, rakibini alt etmeye çalışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? için yorumda bulun

    Yay Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? için ilk yorumu yapabilirsin.