Yay Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir?

Savaşçı ruha sahip olan yay burcu erkeklerini aşık etmenin püf noktası, kimseye benzemeyerek orijinal bir karaktere sahip olmaktan geçer. Yay burcu erkeği, hayatın her alanında kendi fikirleri üzerinden giden ve başka birine ait zevkleri kopyalamayan kadınlarla ilişki kurarlar.

Yay burcu erkekleri yeni yerler görmeyi ve keşfetmeyi çok severler. Çoğu zaman gezenti olarak adlandırılan bu burcun erkekleri, hoşlandıkları kadında da bu özelliği ararlar. Sosyal ve merak duygusu yüksek olan kadınlar, yay burcu erkeklerinin ilgisini son derece çeker.

Yay burcu erkekleri gizem duygusunu hissetmeyi çok severler. Yeni tanıştıkları bir kadından aldıkları gizem hissi, o kişiye olan ilgilerinin artmasını sağlar. Bir sohbet sırasında az konuşan ve özel hayatına dair az bilgi veren kadınları daha çok tanımaya istekli olan yay burcu erkekleri, gizemli kadınlardan hoşlanmaya bir hayli meyillidirler.

Yay burcu erkeğinin altıncı hissi çok kuvvetlidir. Bu da asla ona rol yapılmaması gerektiğini bildirir. Özgürlük abidesi olan bu burcun erkeği, ayrıca çok da çapkındır. Bu yüzden her kadına âşık olabilecek bir burç değildir ya da sadece güzellikten etkilenmez, aradığı farklı özellikler söz konusudur.

Yay Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Çok fazla takıntılı olmayan, her şeyi sorun haline getirmekten kaçınan, bağımsızlığına saygı gösterecek, evlilik diye tutturmayan, eğlenceli, baskınlık özelliği olmayan, arkadaş olarak yaklaşan kadınlar yay burcu erkeğinin kalbini çalmak için doğmuş kadınlardır. Bunlar çok faydalı olacaktır. Fakat başka imkânları da vardır.

Yay burcu herkesin yaptığı şeyleri yapmaktan hoşlanmaz ve böyle özellikte bir kadın arar. Yay burcu erkeğini bir yere götürerek sürpriz yapılacak ise, herkesin gittiği son moda olan bir yer değil de daha sakin ve fazla kimsenin olmadığı yerler dikkatini çekebilir.

Yay burcu erkeğinin âşık olacağı kadında aradığı en önemli özelliklerden biri girişken olmaktır. Özgüvenli ve girişken olan kadınlar yay burcu erkeğinin ilgisini çekmeyi başarır. Bu burcun erkekleri, ilk adımı beklemek yerine, ilk adımı atabilecek özgüvene sahip kadınlarla ilişki kurmaktan hoşlanırlar. Yay burcu erkeğini elde edebilmek için en etkili özelliklerden biri de atılgan olmaktan geçer.

Yay Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Yay burcu erkeği, fikrini paylaşmayı sever ve dinlenilmek ister. Fakat karşısında onu dinlemekten çok, konuşan bir kadın varsa yay erkeği, göz açıp kapayana kadar yok olabilir. Yay burcunu etkilemek için kendisi ile barışık olmak lazımdır. Sırf yay erkeği seviyor diye öyle davranmak, onun asla tahammül edemediği şeylerdendir. Yay erkeği hemen anlar ve başlamayan ilişkiyi burada noktalandırır.

Yay burcu erkeğinin tahammül edemeyeceği şeylerden biri yalan söylemektir. Dürüstlüğe son derece önem veren ve yalan söylemekten kaçınan bu burcun erkeği, karşısında da kendi gibi dürüst bir kadın ister. Eğer ilişki sırasında karşısındakinin yalan söylediğini anlar veya hissederse ilişkisini anında bitirir ve o kişiyi asla affetmez.

Yay burcu erkekleri, sabit fikirli ve dar görüşlü olan kadınlardan hoşlanmazlar. Bir görüşe sıkı sıkıya bağlı olan, ileri derece savunan kişiler yay burcu erkeğine oldukça itici gelir. Yay burcu erkeğinin ilgisini çekmek için tüm görüşlere karşı saygılı olmalı, sabit fikirlere kapılmak yerine açık görüşlü olunmalıdır.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Yay burcu erkeği, çok kitap okuyan ve okuduklarını yorumlayabilen kadınlardan etkilenir. Felsefe, doğa, kültür gibi soyut ve metafizik konular hakkında bilgi sahibi olan kadınlarla ilişki kurmak ister. Ayrıca yay burcu erkeğini etkilemenin yolları arasında onun ilgisini çekmek dünya kültürlerini tanımaktan ve daha önce birçok ülkeye seyahat etmiş olmak önemlidir.

Yay burcu erkekleri akademik eğitime de oldukça önem verirler. Genellikle iyi okullarda uzun süreler eğitim almış olan yay burcu erkekleri, ilişki kuracağı kişinin de buna benzer eğitimlerden geçmiş olmasını isterler.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Fizikli Kadınlardan Hoşlanır?

Çoğunlukla atletik bir vücuda sahip olan yay burcu erkekleri, karşısındaki kişiyi de bu kritere göre seçerler. Yay burcu erkeklerinin ilgisini çekmek için atletik bir vücuda sahip olunmalı ve düzenli olarak spor yapılmalıdır.

Dengeli beslenmeye oldukça dikkat eden yay burcu erkekleri, dünya mutfaklarından sağlıklı yiyecek tariflerine hâkim olan ve bu tür besinler tüketerek dinç bir vücuda sahip olan kadınlardan hoşlanırlar.

Yay burcu erkeklerini etkilemek, yoga gibi zihinsel süreçlerde de rol oynayan egzersizleri düzenli bir şekilde yaparak orantılı ve sağlıklı bir vücuda sahip olmaktan geçer.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır?

Yay burcu erkekleri, doğaları gereği sade tonlardan hoşlanmazlar. Canlı ve renkli kıyafetler tercih eden ve her türlü aktivite sırasında modaya uyum sağlayabilen kadınlardan hoşlanırlar.

Yay burcu erkekleri genellikle sportif, rahat ve şık giyinen kadınları tercih ederler. Dışarıdan rahatlık hissi vermeyen dar kıyafetler yerine bol, sportif duran ve her türden etkinlikte uygun olabilecek tarzda kıyafetler seçen kadınlarla ilişki kurmayı isterler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir? Yay Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir? için yorumda bulun

    Yay Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir? için ilk yorumu yapabilirsin.