Aralık 2017 İkizler Burcu Yorumları

Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumları

2017 Mayıs Ayı Balık Burcu Aşk Para Şans Yorumları

Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumları

İkizler Burcu Kadınıyla Düşman Olmamanız İçin 7 Önemli Neden

İkizler 26 Nisan, 17:06'de eklendi

İkizler burcu diğer birçok burç için hem kadın hem de erkek olarak çok zor bir burçtur.  Anlam veremediğini hareketleri, ani kararları, kafa karıştıran konuşmaları ile sizi hayli zorlayacaklardır.

Çok Zekidirler

Zeki düşman sizi çok zorlayacaktır. Bu nedenle İkizler kadınını düşman etmek hiç akıllıca değildir. Onunla çok yakın olmasanız bile karşınıza da almayın. Mesafenizi koruyarak ilişkinizi sürdürmeyi deneyin. Yoksa kendinizi çok akıllıca tasarlanış bir savaşın içinde bulabilirsiniz.

İş Bitiricidirler

İşte düşman olmamak için bir neden daha, Başak burçları iş bitiricidir. Bu da demek oluyor ki, eğer sizi savaş alanında yenmek, işinizi bitirmek istiyorlarsa yapmak istedikleri şeyi elde edene kadar pes etmeyecekler ve yorulmayacaklardır. Bu nedenle kini asla dinmeyecek bir düşman yaratmamalısınız.

İstekleri Değişkendir

İkizler kadını ile düşman olmamanızın bir diğer sebebi ise ruh hallerinden kaynaklı olarak isteklerinin değişebilmesidir. Yani bu gün yaşadığınız bir tartışma yüzünden hemen düşman olmayın. Çünkü muhtemelen yarın bu olayı hatırlamayacaktır bile. Durduk yere kendinize düşman etmenin anlamı yok.

Her Konuda Haklı Olduklarını Düşünürler

Ne kadar uzlaşmaya, anlaşmaya çalışırsanız çalışın İkizler kadını hep haklı olduğunu düşünecektir. Bu nedenle gereksiz uzayan ve asla kimsenin kazanamadığı tartışmalara girmeyin. Konunun üzerini akıllıca kapatıp oradan uzaklaşın.

Asla Unutmazlar

İkizler kadını asla unutmaz. Bu nedenle ona düşman olup dünyanın öbür ucuna da gitseniz ölmeden önce sizi ele geçirdiği an işiniz bitmiş demektir. Çünkü saçma bir sebepten başlayan düşmanlığı hala unutmamışlardır.

Çıkarları Her Şeyden Önce Gelir

Dünya barışı, kardeşlik ve daha pek çok konu hakkında ahkâm kestikten sonra çıkarlarının devreye girmesi ile hepsinden bir anda vazgeçebilirler. Eee, düşünün artık düşman olursanız sizi nasıl harcarlar diye.

Hararetli Konuşmacıdırlar

Bu da demek oluyor ki siz bir İkizler kadınını kendinize düşman ederseniz konuyu kendi yorumu ile yapacağı anlatımlar ile sizin aleyhinize çevirmekle kalmayıp, kendisini desteklemek adına da bol bol taraftar toplayacaktır. Siz ne olduğunu anlamadan çevrenizdeki her kes bir anda size düşman olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.