Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Yengeç burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir, endişesi bayanların sık duyduğu endişelerden biridir. Evcimen ve aile düşkünlüğü ile bilinen yengeçler, evlendikten sonra tam anlamıyla kusursuz bir eş olurlar. Ne var ki evliliğe ikna edilmeleri pek de kolay olmaz. İnsanlara kolay güvenseler de duygusal açıdan bağlanmaları bir hayli zaman alır. Sonrasında sevdikleri kişilerle bir ömür geçirmeye razı olurlar.

Yengeç burcu erkeği, sevdiği kadınla önce flört dönemi geçirmeyi tercih eder. Tanımadığı ve gerçekten kaliteli zaman geçirmediği bir kadınla asla birlikte olmaz, evlilik fikri aklına yatmaz. Dolayısıyla yengeçlerle evlilik hayali olan bayanların, kriterlerini iyi bilmeleri önemlidir.

Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Yengeç erkeği ile evliliğe adım atmak istediğinizde her şeyden önce ciddiyete sahip olmanız gerekmektedir. Evliliğin vermiş olduğu sorumluluğun, paylaşma ve anlaşma kurallarının hâkimi olmanız önemlidir. Aksi halde yengeçlerin gözüne girmeniz pek de mümkün olmaz. Üstelik ilişkilerini de gözden geçirmeye meyilli olurlar.

Erkeklerin geneli için olmasa da yengeçler için kadında ciddiyet çok önemlidir. Partnerini ciddiye almayan, ilişkisine gereken önemi vermeyen bayanlar, yengeç burcu erkek tarafından kabul göremez. Dolayısıyla evlilik teklifi beklemek de bir hayal olur.

Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Yapılması Gerekenler

  • Yengeç erkeğine nasıl yaklaşılır sorusuna cevap bulduktan sonra evlilik sorusuna da cevap bulmuş olursunuz.
  • Nasıl adım atması gerektiğini bilen, profesyonel kadınlar, yengeçler için her zaman bir adım öndedir. Bir erkeği mutlu etmenin yollarına hâkim olan bayanların evlilik teklifi alma ihtimali çok daha yüksektir. Zira yengeçler kendine güvenen ve eşine nasıl davranması gerektiğini bilen kadınlara öncelik verir.
  • Erkek arkadaşınızın burcu yengeçse kendinize olan güveninizi asla zayıflatmamalısınız. İlişkiyi nasıl yürüteceğinizi bilmeli, onu mutlu edecek yolları kendiliğinizden keşfetmelisiniz. Bu şekilde sizin özel bir yeteneğiniz olduğuna inanacak ve evlilik için teslim olması çok da uzun sürmeyecektir.

Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Sakin Olmak

Yengeç erkekleri, kadında huzur kavramına dikkat ederler. Kişiliğinde huzur olan sakin kadınlar her zaman daha tercih edilir durumdadır. Hareketli, gergin, agresif veyahut hayatı çok renkli olan kadınlar, yengeç erkekleri tarafından pek kabul görmez. Yengeçler için evlilik demek sükûnet ve sakinlik demektir.

Sakin bir hayat sürmek için sizin de bu konuda yetenekli olmanıza özen gösterirler. Aksi halde zıtlaşmaların olacağına inanırlar.  Gergin olduğunuz dakikalarda sessiz kalmanız, bağırmadan sakince konuşmanız dahi yengeç erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna cevap bulmanızı sağlayacaktır. Hoşlandığı kadınlardan birine evlilik teklifi etmekse yengeçlerin çok zamanını almayacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Yardımlaşmak

Yengeç erkekleri her ne kadar kabul etmek istemeseler de kadınların kendilerinden yardım almalarına bayılırlar. Hâkimiyetin kimde olduğunu gösterme eğilimleri vardır. Dolayısıyla sizin kendinizi zayıf hissettiğiniz anlarda yengeç erkeğinden yardım almanız onu çok etkileyecektir.

Kendisini şımarttığınızda, size ne kadar destek olduğunu dile getirdiğinizde evlilik için ikna olması çok da zaman almayacaktır. Yengeç erkeğine, hayatınızda gerçekten olması gerektiğini belirtmelisiniz. Ona ne derece ihtiyacınız olduğunu bilirse evlilik teklifli etmesi de o derece kolay olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Emek Vermek

Yengeç için yardım etmek kadar yardım almak da çok önemlidir. Sizin onun için emek verdiğinizi görmesi, yengecin duygusal anlamda çok daha kolay bağlanmasını sağlayacaktır.

Yengeç burcu erkeği pek çok erkek gibi ağır gurura sahip değildir. Zayıf düştüğünde elinden tutulmasından hoşlanır. Yanında olan kişiyi asla unutmaz. Partneri olarak zor günlerinde yanında olmanız, evliliğe attığınız adımların çok daha güvenilir olmasını sağlayacaktır.

Emek sarf edildiğini fark eden yengeç bu duruma kayıtsız kalamaz. Evliliğin sizin için ne derece önemli olduğunu fark eder ve bu konuda biraz daha anlayışlı yaklaşmaya karar verir.

Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Sabretmek

Yengeç erkeği pek de kolay sevebilen bir burç değildir. Herkese karşı merhametli, sevgi dolu görünür fakat ikili ilişkilerinde pek de sıcakkanlı olduğu söylenemez.

Partnerinizi aşka ikna ettikten sonra evliliğe ikna etmeniz için biraz daha çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Bir yengeçle birlikte olmak demek, sabretmeyi öğrenmek demektir. Evliliğe hazır hissetmesi, kendini bu konuda ikna etmeye çalışması uzun süre alabilir. Bu süre içerisinde başında bekleyip baskı kurmanız, ısrarcı olup zorlamanız pek de olumlu sonuç vermez.

Size düşen evlendiğinizde ne kadar mutlu olacağını görmesini sağlamaktır. Sonrası çorap söküğü gibi gelecektir.

Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Bakımlı Olmak

Yengeç erkekleri dış görünüşlerine çok önem verirler. Kıyafetlerinin ütülü olması, saçlarının derli toplu görünmesi, parfümlerinin üzerlerinde bulunması onlar için çok önemlidir. Aynı beklentiyi partnerleri için de düşünürler.

Kendine bakan, özen gösteren hanımlar evlenmek için ideal hanımlardır. Henüz sevgililik döneminde kendine dikkat etmeyenler ise evlendiklerinde daha fazla bırakabilirler düşüncesine sahiptirler.

Yengeç burcu erkeğin evliliğe ikna olabilmesi için kendinizi her zaman hazır kılmalısınız. Saçlarınızdan ojelerinize, ayakkabılarınızdan takılarınıza kadar pek çok detaya özen göstermelisiniz. Bu durum yengeç erkeğinin gözünden kaçmayacak, sizin ne derece özenli olduğunuzu fark edecektir. Sonrasında evlilik için daha sıcak bakmaya başlaması mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? için yorumda bulun

    Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? için ilk yorumu yapabilirsin.