Balık Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Aslan Günlük Burç Yorumu 5 Mayıs 2016

Kova Kadını Nasıl Geri Döner?

Aslan Erkeği Kova Kadını Uyumu

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster?

Yengeç 21 Temmuz, 06:05'de eklendi

Yengeç erkekleri güvenilir, iyi yetişmiş erkeklerdir. Doğruyu, yanlışı savunmayı çok iyi bildiği gibi bunu ayırt etmeyi de çok iyi bilir. Kendini çok iyi tanıdığı için kendisine seçeceği sevgilide de hata yapma oranı çok düşüktür.

Yengeç Burcu Erkekleri Kadınlarda Hangi Özellikleri Severler?

Her erkek gibi görünüşten etkilen yengeç burcu erkekleri için bir ilişkiyi sonsuz kılan şey şüphesiz sevgidir. Ailesinden sürekli sevgi gören yengeç erkekleri, bir aileyi sevginin kurtardığı bilen bir kadını sever. İyi bir aile terbiyesi almış, güzel konuşan, mantıklı davranan kadınlardan hoşlanırlar. Kimi zaman akıllarına eseni yapmak için kendisini kışkırtabilecek ancak çoğu zaman utangaç olan kadınlar onlar için paha biçilmez birer incidir.

Yengeç Burcu Erkekleri Kadınlarda Hangi Özellikleri Sevmezler?

En güvenilir erkek kategorisinde başlarda yer alan yengeç erkekleri kıskanılmaktan nefret ederler. Kendileri sevgililerini çok fazla kıskanmadıkları için, kıskanç kadınlara bunun mantıksızlığı açıklamaya çalışırlar. Ancak çoğu kadın tarafından anlaşılmaz, dinlenmem. Haliyle bu tip kadınlardan hiç haz etmez. Duygusal olan yengeç erkekleri hemen kırılan, her hareketine dikkat etmesine neden olan kızlardan hoşlanmazlar. Uçlarda bir hayat yaşamasalar da sürekli kasıntı bir şekilde yaşamak istemezler. Bir kadında en sevmediği diğer bir özellik ise sevgilisinin annesine kaynana gözüyle bakmasıdır. Sadece aşk değil sevginin de önemli olduğu bu dünyada annesine çok değer veren yengeç burcu erkekleri annesiyle anlaşamayan kadınlardan uzak durma taraftarıdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.