Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster?

Yengeç burcu erkeği nasıl sevgili ister, yengeç erkeğini etkilemek için nasıl bir yol izlemeli sorusu sık sık sorulmaktadır.

Birçok kadın için ideal erkek kategorisinde yer alan yengeç erkeği, etkilenmesi kolay olmayanlardandır.

Kendisi pek çok açıdan en iyi seçeneklerden biri olduğu için karşısındaki kişiden de aynı şekilde mükemmellik beklemektedir.

Yengeç erkekleri güvenilir, iyi yetişmiş erkeklerdir. Doğruyu, yanlışı savunmayı çok iyi bildiği gibi bunu ayırt etmeyi de çok iyi bilir. Kendini çok iyi tanıdığı için kendisine seçeceği sevgilide de hata yapma oranı çok düşüktür.

Yengeç Burcu Erkekleri Kadınlarda Hangi Özellikleri Severler?

Her erkek gibi görünüşten etkilen yengeç burcu erkekleri için bir ilişkiyi sonsuz kılan şey şüphesiz sevgidir. Ailesinden sürekli sevgi gören yengeç erkekleri, bir aileyi sevginin kurtardığını bilen bir kadını sever.

İyi bir aile terbiyesi almış, güzel konuşan, mantıklı davranan kadınlardan hoşlanırlar. Kimi zaman akıllarına eseni yapmak için kendisini kışkırtabilecek ancak çoğu zaman utangaç olan kadınlar onlar için paha biçilmez birer incidir.

Yengeç Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yengeç erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu soran kadınlar her şeyden önce sevmeyi bilmelidir. Yengeçler, sevgi odaklı yaşayan erkeklerdir.

Sevildiklerini bilmek onlar için çok şey ifade eder. Gizleyen, entrika çeviren, kötü niyetle adım atan kadınlar yengeç erkeklerini hiçbir zaman elde edemezler. Bunun yerine sevgi dolu hareket eden, paylaşan ve gösteren kadınlar onlar için ideal partnerlerdir.

Yengeç erkeğinin hoşlanma belirtilerini yakalamak, etkilenmesini sağlamak isteyen kadınlar her şeyden önce onlardan sevgilerini esirgememeli asla öfke ve kızgınlıkla hareket etmemelidir.

Güler yüzlü, sevimli ve sıcakkanlı olan kadınlar yengeç erkekleri için son derece etkileyici olan kadınlardır.

Yengeç Burcu Erkeği Kadınlardan Ne Bekler?

Yengeç burcu erkeğine nasıl davranmalı bilmek gerekir. İlişkiler konusunda acemi olan kadınlar ne yazık ki yengeç erkeklerinin beklentisini karşılayamamaktadır.

Yengeç burcu bir erkeğin sevgilisi olmak, ilişkilere hâkim olmak, erkeği etkilemenin yollarını bilmek demektir.

Yengeç erkekleri kendilerini kontrol edebilen ancak bunu alenen yapmayan kadınları tercih ederler.

Hayatlarını düzene sokabilen, yönlendirme konusunda oldukça başarılı olan kadınlara ilgi duyarlar.

Sevgilisini anlayabilen, hislerini onunla paylaşan, nelerden hoşlandığını, nelerden hoşlanmadığını bilen kadınlar her zaman yengeç erkeklerinin beklentilerini karşılayabilmektedir.

Yengeç Burcu Erkeği Kadınlarda Ne Arar?

Yengeç burcu erkeğine nasıl davranmalı bilmek gerekir. Doğru adımlar atılmadığında kaçabilen bir erkek olduğu için yengeç erkeğinin kontrol edilmesi son derece önemlidir.

Kadınlardan ilgi bekleyen burçlardan biri de yengeç burcudur. Yengeç erkeğini elinizde tutmak isterseniz bunu yapabilmenizin yolu ilgiden geçmektedir.

Sevilmeyi ve kendisiyle ilgilenilmesini çok seven yengeçler,  kısa süre içerisinde bağlanabilmektedirler. Önemli olan ona ilgi göstermek ve ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Beklentilerini önceden tahmin eden, güler yüzle her an yanında olan, iyi ve kötü gününde destek çıkan kadınlar yengeç burcu erkeğinin etkilendiği kadınlardır. Bilhassa vefa konusunda çok hassas olan yengeçler kendilerine sadakatle vefayla bağlı olan kadınları asla unutmazlar.

Yengeç Erkeğinin Hoşlandığı Kadın Özellikleri

Yengeç erkeği cinsellik konusundan kıyafet konusuna kadar birçok alanda kadınlarla ilgili olan bir erkektir. Partnerinin giyimiyle, saç stiliyle, aksesuarlarıyla dahi yakından ilgili olan bir yapısı vardır.

Yengeç erkeği kadınları çok yakından takip ettiği için tanıması da çok zor olmamaktadır. Dolayısıyla yengeç erkeğinden hoşlanan kadınlar kendilerini kabullendirme konusunda zaman zaman sorun yaşayabilmektedirler.

Bakımlı olan, tarz sahibi, kendine güvenen ve doğru iletişim kurabilen kadınlar yengeç erkeklerinin hoşlandığı kadınlardır.

Ayaklarının üzerinde duran ve kendine her zaman güvenen kadınlara gıpta ettikleri bilinmektedir. Hayatı boyunca güçlü kadınlara dikkat eden yengeç erkekleri, eş olarak da bu kadınları tercih etmektedir.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster?

Yengeç burcu erkeği sevgili sahibi olmak istediğinde aramaz, kadınların kendisini bulmasını bekler.

Hoşlandığı kadınlar onun için çok önemlidir ancak adım atma konusunda tereddüt eden bir yanı vardır. Yengeç burcu erkeği için önemli olan karşısındaki kişinin de onu sevmesidir. Tek taraflı sevgiler asla yengeç erkeklerine göre değildir.

Adım atabilen, kompleksi olmayan, sevgisini dile getirmekten çekinmeyen kadınlar yengeçler için çok daha idealdir. Sevgili olma aşaması, yengeçler için biraz uzun sürebilmektedir.

Süreci sabrederek geçirmek yerine adım atmak, ilişki için başlangıç hamlesi oluşturmak kadınları çok daha güçlü gösterecektir. Yengeç burcu erkeği güçlü kadınlardan hoşlanır.

Yengeç Burcu Erkeği Kıskanan Kadınlardan Hoşlanır mı?

Yengeç erkeği kıskançlık konusunda oldukça sıkıntılı bir erkektir. Kendi kıskançlığı bir hayli fazla olsa da karşısındaki kişi tarafından kıskanılmak hoşuna gitmemektedir.

Yengeç erkeğini memnun etmek isteyen kadın kıskanmayı bir kenara bırakıp ona güvenmelidir. Yengeçler, çapkın bir yaradılışa sahip değildir. Sadakat konusunda eşlerini hayal kırıklığına uğratmazlar. Dolayısıyla bu denli çaba sarf ederken kıskanılmak ve güvenilmemek yengeç erkeğini üzer.

Kendisi son derece kıskanç olan yengeç burcu erkeği, kadında rahatlığı pek sevmez. Karşısındaki erkekle mesafesini korumayı bilen kadınları tercih eder.

Erkek arkadaşınız çoksa yengeç erkeğini çok rahatsız edeceğini bilmelisiniz. Kıskançlık yengeçler için en hassas konulardan bir tanesidir.

Yengeç Burcu Erkeği Dış Görünüşe Önem Verir mi?

Yengeç burcu erkeğini etkilemek için nasıl giyinmeli sorusu sık sorulmaktadır. Kadınların sık sık sorduğu bu sorunun cevabı aslında oldukça basittir.

Yengeç erkekleri pis olmanıza tahammül edemez. Onlar için önemli olan nasıl giyindiğiniz değil temiz olup olmadığınızdır. Üzeri lekeli bir kıyafet gördüğünde eleştirmeden duramayan yengeçler, sürekli temiz olmanızı ve giydiğinizi yakıştırmanızı beklerler.

Bulunduğunuz ortama yakışan bir tarza sahipseniz,  yengeç erkeğinin kalbini kazanmak zor olmayacaktır.

Bakımlı, temiz, yakışan kıyafetler yeterince etkileyici olmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında dekolteli giyim konusunda da yengeç erkeğinin sıkıntı yaratabileceğini aklınızda bulundurmalısınız.

Kıskançlığı kıyafet konusunda da zaman zaman kendini gösterebilmektedir.

Yengeç Erkeği Kadınlarda Kısa Saç mı Uzun Saç mı Sever?

Yengeç erkeğinin kadında dikkat ettiği noktalardan biri de saçlardır. Saçlarına bakmayan kadınlar, yengeç erkekleri tarafından eleştirilmeye mahkûmdur.

Yapmaları gereken devamlı bakımlı olmak ve saçlara gereken özeni göstermektir. Kadında saça çok önem veren yengeçler ağırlıklı olarak uzun saçı severler.

Renk fark etmeksizin uzun ve bakımlı bir saçla, yengeç erkeğini etkileyebileceğinizi bilmelisiniz. Çoğu zaman salınık bırakılmış saçları beğenen yengeçler özel günlerde yaptırılmış saçlara da övgü yağdıracaktır.

Saçınızı boya zamanını geçirmeden, bakımını düzenli olarak yaptırdığınızda saçlarınızın etkileyici görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Erkekleri Kadınlarda Hangi Özellikleri Sevmezler?

En güvenilir erkek kategorisinde başlarda yer alan yengeç erkekleri kavga etmekten nefret ederler.

Kendileri çok fazla kavgacı olmadıkları için kadınlara bunun mantıksızlığını açıklamaya çalışırlar. Ancak çoğu kadın tarafından anlaşılmaz, dinlenmez. Haliyle bu tip kadınlardan hiç haz etmez.

Duygusal olan yengeç erkekleri hemen kırılan, her hareketine dikkat etmesine neden olan kızlardan hoşlanmazlar. Uçlarda bir hayat yaşamasalar da sürekli kasıntı bir şekilde yaşamak istemezler.

Bir kadında en sevmediği diğer bir özellik ise sevgilisinin annesine kaynana gözüyle bakmasıdır.

Sadece aşk değil sevginin de önemli olduğu bu dünyada annesine çok değer veren yengeç burcu erkekleri annesiyle anlaşamayan kadınlardan uzak durma taraftarıdır.

Yengeç Erkekleri Gezmeyi Seven Kadınlardan Hoşlanır mı?

Yengeç erkeği kendi için sevgili hayal ederken gezen kadınları düşünmez. Kendi çok fazla gezmeyi sevmez.

Her ne kadar çok geziyor gibi görünse de gece olduğunda evine dönmeyi hayal eder. Dolayısıyla yengeç erkekleri için evcimen demek doğru olacaktır.

Yengeç burcu erkeği ile sevgili olacak kadınların evde vakit geçirmeyi bilmesi gerekir. Evde nasıl vakit geçireceğini bilmeyen kadın sıkılacak ve bu sıkıntısını partnerine de yansıtacaktır.

Tamamıyla eve kapanık kadınlar da yengeçlerin çok tarzı değildir. Yeni yerleri görme teklifi sunan, öğrenmeyi keşfetmeyi seven kadınlar da yengeçlerin seveceği türden kadınlardır.

Yengeç erkekleri gezmekten eve dönme fırsatı olmayan kadınları eleştirirler. Dikkat edildiği takdirde bu konuda anlaşmazlık yaşanmayacaktır.

Yengeç Erkekleriyle Sevgili Olmak Zor mu?

Yengeç erkeğiyle sevgili olmak zor değildir. Anlaşılması kolay, sevecen ve sıcakkanlı bir yapısı vardır. Bunun yanında damarına basılmaması gerektiği de unutulmamalıdır.

Mutlu olabilmek için zaman zaman alttan almayı bilmek gerekir. Yengeç erkeğiyle anlaşmak istiyorsanız sinirlendiğinde sakin kalmayı bilmelisiniz.

Agresif ve ters konuşan kadınlar, yengeç erkekleri için son derece rahatsız edici olurlar.

Karakteriniz bu şekilde bir yapıya sahipse yengeç erkeği ile sevgili olmak zordur. Tam tersi bir durum söz konusu ise karakterinizle yengeç erkeğini etkilemeniz çok daha kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster? Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster? için yorumda bulun

    Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster? için ilk yorumu yapabilirsin.