Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster?

Yengeç burcu kadını nasıl bir sevgili ister, yengeç kadını için nasıl olmalıyım sorusu erkekler tarafından sık sorulmaktadır.

Yengeç burcu sadakat dolu bir evin timsali sayılabilir. İşte iki kelimeyle anlatılabilirler. Hayatları güven ve ev için kurulmuştur. Hayalleri bunlardan ibarettir. Haliyle sevgililerinde en dikkat edecekleri özelliklerdir bunlardır. Hayatını sıcak bir yuvada geçirme hayali kuran yengeçler bu özellikleri ile birçok erkeğin etkilenmesini sağlayabilirler.

Mutlu olmak isteyen kişiler yengeç kadınının evcimen olmasını, anaç olmasını avantaj olarak düşünebilir. Kaldı ki yengeç burcu kadınının da erkeklerden bu gibi birçok beklentisi de yok değildir.

Yengeç Burcu Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Severler?

Yengeç burcu kadınları evinizin hanımı, çocuklarınızın annesi olabilirler. Ancak tabi ki bunun için şartları vardır. Bir erkekte, aile babası olabilme kapasitesi onlar için çok önemlidir. Saçları rampalı, kendileri atarlı erkekler onların kapısından geri çevriler.

Bir çocuğa gösterdikleri sevgiyle, bir adama âşık olabilirler. Bir diğer istedikleri şeyse tabi ki sevgidir. Çocuklarına istediği kadar kendisine de sevgi ister. Kendisini sevmeyen bir erkekle asla ilişkisini sürdüremez. Ufacık bir terslik onları fazla üzer, sevildiklerini her an hissetmeleri gerekir.

Yengeç Kadınının Erkekten Beklentisi Nedir?

Yengeç burcu kadını nasıl tavlanır sorusunu soran erkekler özellikle doğru adımı atmaları gerektiğini akıllarında bulundurmalılar. Yengeç kadınının hoşlanacağı erkek merhametli olan erkektir.

Yalnızca kendine karşı değil doğaya ve doğadaki tüm canlılara merhamet dolu olması gerekir. Özellikle hayvan bakan besleyen erkekler yengeç kadınlarını bu yönden çok daha kolay etkilerler.

Yengeç kadını sevgisini paylaşan erkeklerden hoşlanır. Karşısındakine kapalı kutu olan erkekler, yengeçlerin uzak durduğu erkeklerdir.

Sevgisi üzerine konuşabilen, ilişkilerinde sohbete önem veren hislerini sıkıntısız şekilde paylaşabilen erkekler yengeçler için her zaman bir adım önde olan erkeklerdir.

Yengeç Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Yengeç kadını nasıl erkeklerden hoşlanır sorusunun cevabı oldukça basittir. Son derece ılımlı ve uyumlu olan yengeç kadını hemen her erkekle anlaşır. Onun için önemli olan birkaç püf nokta vardır.

Püf noktaları bilen ve hassas davranan her erkekle kolaylıkla anlaşabildiği görülmektedir.

Yengeç kadını erkekte iyi huya önem verir. Kötü alışkanlıkları olan erkeklerden uzak durmaya gayret eder. Sabırlı bir kadın olmakla beraber bir erkeğe birkaç kez şans verir. Anlayışla yaklaşır ancak kötü huyları olan art niyetli hareket eden her erkekten kaçar.

Sıcakkanlı ve samimi olan erkekler yengeç kadınının ilgisini çeker. İlk enerji yüksek olursa bakış açıları biraz daha iyi olur bu nedenle ilk görüşmenizde sıcakkanlı olursanız yengeç kadınını tavlama yolunu bulmuş olursunuz.

Yengeç Kadını Erkekte Dış Görünüşe Önem Verir mi?

Yengeç burcu kadını nasıl âşık edilir diyorsanız kendinize dış görünüşü hatırlatmalısınız. Yengeç kadını için dış görünüş çok büyük bir avantaja sahiptir.

Yakışıklı erkekler onun için bir adım öndedir. Kişiyi güzelliği ya da çirkinliği ile değerlendirmez ancak birlikte olduğu erkeğin yakışıklı olması gururunu okşar.

Erkekte giyime de çok dikkat eden yengeç kadını giyinmeyi bilmeyen erkeklerden uzak durur.

Temiz ve bakımlı giyinen erkekler yengeç kadını için her zaman bir adım önde olur. Bilhassa entelektüel aksesuarlar, saç stilleri ile yengeç kadınını etkilemenin yolu bulunabilir.

Yengeç Burcu Kadınının Erkekte Dikkat Ettiği Şeyler

Yengeç burcu kadınını etkileme süreci çok kolay bir süreçtir. Dikkat ettiği bazı noktaları bildikten sonra etkilenmemesi mümkün değildir. Yengeç kadını dendiği zaman bazı detaylara dikkat ettiği unutulmamalıdır.

Yengeç kadını için her şeyden önce çevresine değer veren erkekler ilgi çekicidir. Çevresine değer vermeyen, arkadaşlık kuramayan, dostları olmayan erkekler şüphe uyandırıcıdır. Bunun yanında ailesi ile iyi anlaşamayan erkek her zaman bir adım geridedir.

Erkekte aile bağına çok dikkat eden yengeç kadını kendi ailesine de bir o kadar değer veren bir erkek istemektedir.

Yengeç Kadını Nasıl Görünen Erkeklerden Hoşlanır?

Yengeçlerde aşk oldukça farklıdır. Birçok burçtan daha karmaşık ilerlediği görülür. Yengeç kadınının aşk konusunda dikkat ettiği noktalar vardır. Her şey içine sindiği şekilde olmadıktan sonra mutlu olmasının imkânı yoktur.

Erkekte uzun boya özen gösteren yengeç kadını kendinden kısa olan erkeklerle yapamaz. Aynı şekilde esmer ya da sarışın fark etmez ancak saç bakımı konusunda dikkatli bir yapısı vardır. Saçlarına bakmayan erkekler, yengeç kadını için hiçbir anlam ifade etmemektedirler.

Parfümsüz dışarı çıkılmasına tahammül edemeyen yengeç kadını hayatına girecek erkeğin de parfüm seçiminde detaycı olmasını ister. Tertipli ve düzenli erkekler aynı zamanda kaliteli ve şık bir görünüş sergilediklerinde yengeç kadınını etkilemeleri çok da zor olmaz.

Yengeç Kadını Zengin Erkeklerden mi Hoşlanır?

Yengeç kadını nasıl âşık edilir diyen biri kesinlikle etkileyici olmayı bilmelidir.  Bu konuda parayı kendinize araç olarak kullanabilirsiniz. Sürpriz yapmayı düşünüyorsanız biraz daha pahalısını tercih edebilir, hediye alacaksanız olabildiğince gösterişli olmasını sağlamalısınız.

Her ne kadar yengeç kadını kabul etmese de para ve konforlu yaşam onun için önemlidir. Para asla önceliği değildir ancak parayla elde edilen rahat yaşam onun için özeldir.

Erkek arkadaşının maddi açıdan rahat olması, yengeç kadını için iyi bir durumdur. Birlikte tatile çıkmak, seyahat etmek, alışveriş yapmak gibi pek çok aktivite paraya dayanmaktadır.

Hayal edilenler yapıldıkça ilişkide mutluluk da artacaktır. Kaliteli vakit geçirmek yengeç kadınının önem verdiği konulardadır.

Yengeç Kadını Kıskanç Erkekleri Sever mi?

Yengeç burcu kıskançlık konusunda dikkatli bir burçtur. Sevdiği kişiyi kıskanır ve kıskanılma konusunda da hassastır. Yengeç kadını hiç kıskanmayan bir erkekle mutlu olamaz.

Aynı şekilde aşırı kıskançlık da onun istediği bir durum değildir. Karşısındaki kişinin sevgisini hissedebilecek kadar kıskanılmak ister. Daha fazlası onun için heves kırıcı bir sorundur.

Erkeğin kıskandığı anda sergilediği tavır da yengeç kadını için önemlidir. Her erkek aynı değildir ancak yengeç kadını hayatına giren erkekten kıskanma anında sakin olmasını bekler. Bağırıp çağıran, kendini kaybeden erkeklerle asla anlaşabilmesi mümkün olmaz.

Yengeç Kadını Eğlenmeyi Bilen Erkekle Yapabilir mi?

Yengeç kadınının beklentilerinden biri de evine kendine bağlı olan bir eştir. Karşısına kendi gibi biri çıkarsa bu istediğini elde edebilmesi mümkündür ancak çok az erkek kadınlar kadar evcimendir.

Sıkıcı bir birliktelik olmaması adına hem kendine bağlı hem de eğlenmeyi bilen erkekler yengeçleri tavlayabilir.

Yanında sıkıldığı bir erkekle birlikte olmak, yengeç kadını için son derece zor bir durumdur. Birlikteliğin uzun sürebilmesi için eğlenerek zaman geçirmek büyük önem taşımaktadır.

Yengeç burcu kadın eğlenmeyi bilen bir erkekle yapabilir ancak geceler kulüplerden çıkmayan sık sık bekâr arkadaşlarıyla takılan ya da fazlaca kız arkadaşa sahip olan erkekler yengeç kadını için ideal olmayacaktır.

Yengeç Kadını Cinsel Açıdan Nasıl Sevgili İster?

Yengeç burcunun cinselliğe bakışı oldukça duygusaldır. Duygusal açıdan bağ kuramadığı bir erkekle yengeçlerin anlaşabilmesi mümkün olmamaktadır.

Kısa süre içerisinde bağ kurması da mümkün olmadığı için yengeçler cinselliği biraz gecikmeli yaşamaktadır.

Yengeç kadını için önemli olan cinsel birliktelik anında hissedilen tamamlanma duygusudur. İçgüdüsel olarak tatmin olma amacı bulunmamaktadır.

Karşısındaki kişinin de yalnızca cinsel açıdan tatmin olmayı amaçlamasını istemez. Bağlanmak ve uzun ömürlü birliktelik yaşamak daha önceliklidir. Özellikle bu açıdan evliliği şart koşabildiği görülmektedir.

Yengeç Kadını Yemek Yapan Sevgili İster mi?

Yengeç burcu kadını da her kadın gibi özel hissetmek ister. Kendini özel hissetmediği zaman asla mutlu olmaz. Özel hissettiren erkeklerin yaptığı birçok davranışı kendi sevgilisinde görmek ister.

Mutfağa girmek de bunlardan bir tanesidir. Yemek yapan erkek, yengeç kadını için romantik bir erkektir.

Zaman zaman sürpriz yaparak yemek yapan erkekler onun için her zaman heyecan vericidir. Birlikteliğe renk getiren bu değişiklikler yengeç kadınının kendini daha mutlu hissetmesini sağlar.

Yengeç Burcu Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Sevmezler?

Diğer dikkat ettikleri şey ise şüphesiz dürüstlüktür. Yalanı kimse sevmez. Evet, bu bir gerçektir ancak yengeçler için bir genellemeden ibaret değildir.

İyi bir aile hayaliyle yanıp tutuşan yengeç burcu, ailesinin temelinin dürüstlükle atılacağının farkındadır. Bu yüzden sevgilisi yalandan uzak durmalıdır. Diğer sevmedikleri şeyse şüphesiz dış görünüşün fazla umursanmasıdır.

Gençliğin geçici, sevginin baki olduğunu düşünen kadınlar olan yengeçler, sıradan şeylere fazla önem vermediklerinden, bunlara fazla takılan erkekleri de sevmezler.

Hayatı uçlarında yaşamanın bir anlamı yoktur onlar için. Onların mutluluğu evdir. Sevdikleri adamlar evleri olur. Mutluluk böyle gözlerinden okunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster? Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster? için yorumda bulun

    Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster? için ilk yorumu yapabilirsin.