Yengeç Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

İlişki ve eşe bağlılık söz konusu olduğunda akla ilk gelen burçlardan biri yengeçtir. Yengeç erkeği severse ilişkisinin son anına dek sadık kalmaya, koruyup kollamaya ve ailesini bir arada tutmaya özen gösterir.

Aile düşkünlüğü herkes tarafından bilinen yengeç erkeği, ilişkilerinde huzura ve düzene önem verir. Sevecekleri ve hayatlarını geçirecekleri kadınlarda da bu huzuru ararlar.

Yengeç burcu erkeği âşık olursa bilin ki siz onun aradığı kadınsınız ve bundan sonraki hayatını sizinle geçirmek istiyor. Kesin ve uzun soluklu kararlar alma konusunda oldukça başarılı olan yengeç erkeği, hayatının devamını geçireceği kadına da kolay karar verecektir.

Yengeç erkeği severse partneri için yapamayacağı hiçbir şey yoktur ancak kendi tabuları olduğu da unutulmamalıdır.

Yengeç Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yengeç erkeği âşık olursa dört dörtlük bir kadın olduğunuzu anlayabilirsiniz. Çünkü yengeçler karakterleri ile barışık olmayan, asabi ve geçimsiz kadınlarla asla anlaşamazlar.

Sevimli, kendini ve evini çekip çevirebilen, kontrollü, sınırlarını koruyan ve anlayışlı kadınlar yengeç erkeklerinin kalbini kazanan kadınlardır.

Yengeçler için önemli olan ilişkideki huzurdur. Eğer huzurları kaçarsa ilişkiden uzak kalmayı tercih ederler. Bu nedenle bitmek üzere olan ilişkilerin çoğunda giden taraf yengeçtir. Bu tutumun temelinde huzursuzluğa ve tartışma ortamına tahammül edememe durumu vardır. Yengeç erkeğine sahip olmak istiyorsanız öfkenizi kontrol etmeyi, sakin kalmayı ve tebessüm etmeyi unutmamalısınız.

Yengeç Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Yengeç erkeğinin sizden hoşlandığını hemen anlamanız mümkündür. Çünkü yengeç burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında açık sözlülüğün büyük payı vardır. Eğer sizden gerçekten hoşlanmışsa sizinle vakit geçirmekten zevk aldığını dile getirecektir.

İlk görüşmede telefon numaranızı isteyecek daha ilk dakikalarda bir sonraki buluşma için plan yapacaktır.  Sahip olmak istediği kadını elinden kaçırmak istemeyen yengeç erkekleri, zamanlarının çoğunu partnerlerine ayıracaktır. Bu şekilde asıl amacı sizi daha yakından tanımaktır.

Karakterinizi analiz ettikten sonra özellikle ilk üç görüşmenin ardından sizinle görüşmek için can atıyorsa yengeç erkeği sizden hoşlanıyor demektir.

Yengeç Erkeği Aşka İnanır mı?

İlk görüşte aşka inanan nadir erkeklerden biri olan yengeç erkeği, âşık olmadan evlenmeyi tercih etmez. Gerçek bir aşk ile hayatının devamını geçirmek istediği için uzun süre beklemesi gerekse dahi bekler.

Yengeç erkeğine aşk yaşatmak ise her kadının harcı değildir. Zaman zaman sabır zorlayıcı olan yengeç burcu erkeği,  aşkını dile getirmek için sizi yorabilir. Hak ettiğinize inanana kadar pek çok problem yaratacak olan yengeçler ilişkiniz başladıktan sonra sizi dünyanın en mutlu kadını kılabilir.

Güven ve dürüstlük yengeç erkekleri için olmazsa olmazdır. Bu nedenle henüz âşık olmadan bu iki konuda hata yaptığınızı fark ederlerse ilişkiniz başlamadan biter. Yengeç burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder derseniz size olan sadakati aşkının göstergesi olur.

Yengeç Erkeği Âşık Olma Belirtileri Nelerdir?

Yengeç burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder sorusunun cevabı oldukça basittir. Sizde aradığı özellikleri bulduktan sonra gözü kapalı güvenen yengeçler, aşklarını da bu şevkle devam ettirler.

Hemen her gün küçük jestlerle sizi şaşırtmaya devam ederler. Özel yemekler, beklemediğiniz anda çok özel iltifatlar ve hediyelerle size nasıl âşık olduklarını sürekli dile getirirler.

Yengeç burcu erkeği hoşlanma belirtileri ile âşık olma belirtileri arasında fark vardır çünkü âşık olduktan sonra yengeçler için apayrı bir sayfa açılmıştır. Adeta kişilik değiştirdikleri söylenebilir. Daha cömert daha sevgi dolu ve çok daha anlayışlı olabilirler.

Yengeç Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Yengeç burcu erkeği âşık olduğunu gösterdikten sonra işin büyük kısmı size kalıyor demektir. Eğer onun aşkına karşılık verme niyetindeyseniz devamlı canlı, güler yüzlü, anlayışlı ve fedakâr olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Yengeç erkeğini en mutlu eden kadın, anlayışlı kadındır.

Huzursuzluktan nefret eden yengeçler, tartışma çıkaran ya da devamlı şikâyet eden kadınlardan asla hoşlanmazlar. Bu nedenle canınızın sıkkın olduğunu yengeç erkeğine belli etmez sabrederseniz o yaptığı hatanın farkına varıp özür dileyecektir.

Yengeç erkeğini mutlu etmenin bir diğer yolu bakımlı ve düzenli olmanızdır. Onunla ilgilenmeniz, ihtiyaçlarına yönelik diyaloglar kurmanız onun mutlu olmasını sağlayacaktır.

Yengeç Erkeği ile Mutlu Olunur mu?

Yengeç erkeği yeni yeni hoşlandığına dair ipuçları vermeye başlamışsa bilin ki yakın zamanda sizin için güzel bir aşk doğacaktır. Mutlu etmeyi bilen yengeç erkekleri ancak mutlu olduklarında bunu gerçekleştirebilir. Bu nedenle yengeç erkeği ile mutlu olmak istiyorsanız bu durumda onu mutlu etmeyi öğrenmelisiniz.

Siz ona ne kadar özel hissettirirseniz o da size aynı şekilde cevap verecektir. Yengeç erkeği âşık olduğu an dünyanızı rengârenk süsler. Karşılıklı çabaya inandığı için sizinle beraber her şeyin çok daha güzel olacağına inanır.

Yengeç Erkeği Aşk Hayatında Nasıldır?

Aşka inancı oldukça derin olan yengeç burcu erkeği sevdiği takdirde sizi çok eğlendirecek, yüzünüzü her zaman güldürecek ve gerçek aşk nasıl yaşanır gösterecektir. İnanamayacağınız kadar çok sevecek ve bu sevgisini her zaman gözlerinde görebileceksiniz.

Yengeç burcu erkeği ilişkilerinde çok kıskançtır. Çoğu zaman tüm tartışmalar kıskançlıkları nedeniyle ortaya çıkmaktadır.

Kıskanılacak herhangi bir sebep olmadığında dünyanın en sevecen erkeği olan yengeçler, kıskançlık krizlerinde tam tersi hal alır. Bu nedenle kıskandırma, yalan söyleme ve güven sarsma yengeç erkeği ile ilişki istediğinizde uzak kalmanız gereken maddelerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yengeç Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder? için yorumda bulun

    Yengeç Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yengeç Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder? için ilk yorumu yapabilirsin.