2016 Aralık Ayı Kova Burcu Yorumları Aşk Para Şans

Kova Erkeği ve Balık Kadını Uyumu Nasıl Olur?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Kova Burcu Şubat 2018 Yorumları

2017’de Aslanları Neler Bekliyor?

Aslan 1 Aralık, 10:21'de eklendi

İç sıkıntısıyla dolu aslanlar 2017 yılında tekrar iç huzurlarına kavuşabilecek. Yılın ilk döneminde aslan burçlarında ikili ilişkilerin yoğun olduğu görülse de kariyer konusunda da güzel günler yaklaşıyor. Otoriter bir burç olan aslan için zor geçen bir süreç olsa da neticesi tüm zorluklara değecek gibi görünüyor. Her zaman ne istediğini bilen aslanlar 2017 yılında da dengeli kişiliklerini korumaya devam edecek.

2017’de Aslanların Aşk Hayatı

Bahar ayları aslanların ilişkilerinde uyumun tadını çıkartarak keyfine bakabilir. Yeni ilişkiler söz konusu olabilir ama kendinizi bu ilişkiye odaklayıp önemli olayları kaçırmamak için dikkatli olmak gerekiyor. İlişki sessiz ve istikrarlı bir şekilde ilerlerken aslanlar bunu fırsata çevirmeli ve başka işlere odaklanmalılar. 2017’de yaşanacak ilişkinin ya da ilişkilerin delicesine ve karşılıklı duygular içinde olacağı görülüyor.

2017’de Aslanların İş Hayatı

Yılın başlarında iş konusunda Aslanlar istediklerini elde etmekte zorlanabilir. Gerçekçi olmak, olmayacak umutlara kapılmak yanlış olacak. Bu durum aslanları bunalıma sürükleyebilecek o nedenle dikkatli olup dikkati başka bir şeylere odaklamak yararlı olacaktır. Ekim ayı civarında işler biraz daha yolunda görünüyor. İş hayatında ciddi bir yoğunluk, birikmiş işler olabilir. Yılın sonunda doğru hak edilmiş bir kariyer yükselmesi söz konusu olabilir. Aslanların iş hayatında gösterdikleri çabaların meyvesini yılın sonunda alacak.

2017’de Aslan Burçlarının Şansı Yaver Gidecek mi?

Aslanların 2017 yılı içine şans bakımından genel anlamda pek iyi görünmüyor. Yıl başında iş hayatındaki olumsuzluklar, stres ve sağlık konusundaki tehlikeler aslanları baya bir huzursuz edecek. Şansın yaver gittiği en iyi şey uyumlu aşk hayatı olacak denebilir.

2017’de Aslanları Eğitim ve İş Alanında Neler Bekliyor?

Aslanlar eğitim konusunda emin olmadıkları bir yola girmemelidir. Kararsızlık aslanların yapısına en ters olan durumdur ve emin olmadan seçilen alternatiflerde olumsuzluklar aslanların yakasını bırakmaz. İş alanında yılsonu görülecek yükseliş ile iş yoğunluğu artacak ama başka şeylere odaklanıp özel iş tekliflerini kaçırmamaya da dikkat edilmeli.

2017’de Aslan Burcu Para Durumu

Aslanların para konusunda çektikleri sıkıntılar, buna bağlı iç sıkıntıları bu yıl sona erecek ama yılın başından çok şey beklememek gerekiyor. Ekim civarında yani sonbahara girildiğinde iş konusuna her şey düzelmeye başladığında parasal sıkıntılar da yavaş yavaş ortadan kalkacak. Ancak tamamen bir rahatlama için 2018’i beklemek gerekebilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.