Aslan Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar Hangileri?

 Gösterişi ve canlılığı seven aslan burcu insanları yaşam gücünü, liderliği ve asaleti temsil etmektedir. Her anlamda cömert ve iyimserdir. Gururları üst seviyededir, sadık ve şefkatlidirler. Aslan burçları dışa dönük karakterde ve oldukça sosyal kişilerdir. Aynı zamanda son derece eğlencelidir. Sorumluluklarının farkında olan ve öz güveni yüksek aslan burçları aynı zamanda kendini aşırı derecede beğenen, küstah ve diktatör ruha sahiptirler.

Aslan Burcunun Anlaştığı Burçlar

Aslan burçları astroloji haritasına göre en çok yay ve koç burçları ile anlaşabilirler. Kendileri gibi neşeli, aktif ve enerjik olan koç burcu aslanlar için mükemmel bir dost ve partner olabilir. Hem aslan hem de koçun ateş gezegeninden olması sayesinde bu ikili her anlamda birbirini tamamlayacaktır. Aslan ve yay burcu ilişkisi içinse; zıt kutupların birbirini çekmesi diyebiliriz. Aslan burcu, kendine güvenen ve kararlı yay burcunu gördüğü ilk anda aralarında bir elektriklenme başlayacaktır.

Aslan Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Aslan burcunun anlaşmada en çok zorluk yaşayacağı burç; akrep burcu insanıdır. Her ikisinin de lider ruhlu yetişmesinden ötürü aslan ve akrep burçları ilişkileri boyunca birbirleri ile sürekli mücadele içerisinde olacaklardır. İki tarafın da birbirini yönetme isteği yüzünden bu ikili sık sık sorun gaziantep rus escort yaşayabilir. Aslanın anlaşamadığı burçlardan bir diğeri ise kova burcudur. Çünkü kova burcunun özgür ruhu, aslanın otoritesi altında ezilmeyi kabullenemez ve bu nedenle ikili ilişkilerinde kova burcu genellikle kaçan taraf olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Acar dedi ki:

    Aslan burcunun en iyi anlaştığı burç hangisidir? Ben aslan burcuyum, koç ile olabilir miyim?