Kova Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanırsa Ne Yapar?

Kova kadınız kıskançlık konusunda nasıldır? Kıskanır mı? Kıskanırsa ne yapar? Kova kadınını kıskandırmak için ne yapmalı? sorularının cevapları için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Kova kadınları özgürlüğüne düşkünlüğü ile bilinen Zodyak kadınlarından birisidir. Kıskançlığı hiçbir şekilde anlayamayan kovalar oldukça açık fikirlidir. Bu nedenle kovalar genellikle kıskanç değildir.

Çevresinde kıskanç insanların olmasından hoşlanmayan kova burcu kadınları için güven çok önemlidir. Bu nedenle bir ilişkiye başlamadan önce karşısındaki erkeği iyice tanır ve ona güvenebileceğinden emin olur. Güvendiği erkeği de kolay kolay kıskanmaz.

Kova Burcu Kadını Kıskanırsa Ne Yapar?

Eğer bir kova kadını kıskanıyorsa orada sıkıntı olduğundan emin olabilirsiniz. Kova burcu kadınının kıskanması ilişkide bir güven sorununun olduğunun göstergesidir. Bu durumda da ilişkinin bitmesi yakındır.

Kova kadınının güvenini kıracak bir harekette bulunduysanız kendinizi affettirmeniz oldukça zordur. Bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorsanız hiç zaman kaybetmeden kendinizi açıklamaya bakın. Pek çok burcun aksine kova kadını için kıskançlık aşk değil güvensizlik göstergesidir. Özellikle ortada aldatma denilebilecek bir durum varsa hiç şansınız olmadığını bilmelisiniz.

Kova kadınını kıskandırmaya çalışmak onu mutsuz ve öfkeli bir hale getirebilir. Bazı işaretler de sizi kıskandığını gösterebilir.

  • Kova kadınını kıskandırırsanız kendisinin de başka erkeklerle konuştuğunu görebilirsiniz. Bu durumun nedeni sizi aldatmak değildir. Ancak en az sizin kadar iyi birisini bulduğunu göstermek isteyecektir.
  • Sizden intikam almak için uzun süre önce yaptığınız planları son anda iptal edebilir, özel günleri hatırlamayabilir ya da kendisi için özel anlarda sizi yanında istemeyebilir.
  • Aşkını tutkulu bir şekilde göstermesi ile bilinen kova kadını kıskanırsa bir anda aranıza duvarlar örer ve bu duvarı yıkmanız gerçekten zor olacaktır.

Kova Burcu Kadını Nasıl Kıskandırılır?

Kova burcu kadınları kıskançlık duygusuna fazla sahip olmayan kadınlar olsa da onları da kıskandırmanın bazı yolları var. Ancak bir kova kadınını kıskandırmanın riskli olduğunu da unutmamalısınız. Siz, yalnızca biraz ilgi görmek isterken işler çığırından çıkıp ilişkiniz sona da erebilir.

  • Kova burcu kadınlarının dikkatini çekmek için yenilikçi hareketlerde bulunmalısınız. Yenilikleri seven kova kadını stilinde ya da davranışlarınızda olan değişiklikleri çekici bulabilir ve bu durumda kıskançlık yapabilir.
  • Kova kadınını kıskandırmak için her an onun çevresinde olmamalısınız. Baskıcı davranışlar bir kovayı sıkacağından ona kıskanmaya zaman kalmaz. Bu nedenle eğer bir kova burcu kadınını kıskandırmak istiyorsanız onu rahat bırakın. Sık sık arayıp sormayın ve çevresinde bulunmayın. Kendinizi özletmek, kıskançlığın ortaya çıkmasına neden olabilir.
  • Kova burcu kadını kıskançlıktan hoşlanmasa da ilgiyi sever. Partnerinin kendisi ile ilgilenmesini ve değer vermesini ister. Bu nedenle de bir kovayı kıskandıracak en önemli etken görmezden gelinmektir.

Kova Burcu Kadını Kıskanılmaktan Hoşlanır mı?

Kova kadınları kendilerini son derece iyi tanırlar ve genellikle donanımlı kişiler olarak bilinirler. Onları tanımak zordur. Aslında bir kova kadınını seven erkek de genellikle bu özelliğine tutulur. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin her zaman sizi şaşırtacak bir özelliklerini ortaya çıkarabilirler. Bu sayede ilişki hiç eskimez. Ancak bu özellikleri kesinlikle kovanın güvenilmez olduğunun bir göstergesi değildir.

Farklı insanları tanıyıp yeni kültürleri keşfetmeyi seven kova burcu kadınları kıskançlık konusunda son derece hassastır. Kıskanılmaktan en çok rahatsız olan burçların arasında yer alır.

Sevgilileri ve eşleri ile çok iyi arkadaş olan kovalarda aşktan önce arkadaşlık gelir. Bu nedenle onu kıskandığınızda ona güvenmediğinizi düşünür ve ilişkinin temelinin sarsıldığına inanır.

Kova Kadını Aşıksa Kıskanır mı?

Uranüs tarafından yönetilen ve zekâları ile dikkat çeken kova burcu kadını için kıskançlık bir aşk belirtisi değildir. Onlar için kıskançlık güvensizliğin ve ilişkinin kötü gittiğinin bir göstergesidir.

Kova kadınının kıskanç bir erkekle olması ilişkiyi çekilmez bir duruma getirecektir. Bu nedenle ikizler ve terazi burcu erkeklerle birlikte olmayı düşünebilir. Bu sayede iletişimin yüksek olduğu ve birlikte keyifli zamanlar geçirilen bir ilişki ortaya çıkar. Ayrıca enerjisi ile dikkat çeken ikizler, kova kadınının sıkıntısız bir şekilde ilişki yaşayabileceği burçlardandır.

Terk Eden Kova Kadınını Kıskandırmak

Zodyak’ın özgür kadını olarak bilinen kova burcu kadını sizi terk ettiyse onu kıskandırarak geri döndürmek aklınızdan geçiyor olabilir. Ancak bu durumun geri dönme ihtimalini daha da düşüreceğini unutmamalısınız.

Kova burcu kadını kolay kolay kin tutmaz. Ayrılmış olsanız dahi size değer verip sevmekte devam edebilir. Hatta pek çok kovanın eski sevgilileri ile iyi birer arkadaş oldukları da görülür. Ancak ortada mantıklı bir ayrılık nedeni varsa kova kadını bu nedene tutunur. Çünkü onlar için akıl duygulardan önce gelir.

Gerçeklere odaklanan kova kadınını geri döndürmek için yapacağınız son şey onu kıskandırmak olmalı. Ayrılık nedeni üzerinde konuşarak; ortadaki soruna bir çözüm bulabiliyorsanız ilişkinizde ikinci bir şansınız olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. sadasd dedi ki:

    Bir cevap yazın