Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Boğa erkeğini kendinize aşık etmek için boğa burcu erkeğinin nasıl kadınlardan hoşlandığını bilmelisiniz. Onları etkilemek için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcut.

Boğa erkeği benliğinden hiçbir zaman taviz vermeyen bir burçtur ve biraz bencildir. Bu burcu kendine âşık etmek isteyen kadınlar, biraz sabırlı olmalı ve boğa erkeğini bu şekilde kabul etmeleri gerekmektedir. Boğa benliğine çok düşkündür ve bunu değiştirmek isteyen bir kadına vereceği tek şey yoldur. Her ne kadar bencil olsa da, boğa erkeği çok da anlayışlıdır. Genel olarak bakıldığında, çoğu konuda mantığı ile hareket ettiği görülmüştür.

Boğa Burcunu Âşık Edecek Kadın Nasıl Olmalıdır?

Boğa burcunu âşık etmek isteyen bayanların yapacağı ilk şey aynanın karşısına geçmek olacaktır. Çünkü boğa burcu güzel bayanlara hayır diyemediği gibi, çekici olanlara da farklı bir ilgi duyar. Boğa burcuna sevgi ile gitmek, onu kazanmak için farklı bir yoldur. Bu burcun erkeği hediyelerin maliyetinden, diğer maddi konulara kadar konuşmayı sevmezler. Bu yüzden maddi alınan ya da yapılan şeyleri seven bayanlar, ya boğadan uzak durmalı ya da bunu belli etmemelidir.

Boğa Burcunu Âşık Edecek Kadın Nasıl Davranmalıdır?

Hoşlanılan boğa burcu erkeğinin, aslında dikkatini çekmek zor değildir. Onun için giyim tarzı ve özellikle davranışlar çok önemlidir. Çekici bir kıyafet ve akıcı bir konuşma ile boğa burcu erkeğinin dikkatini çekmek çok kolaydır. Zaten boğa erkeği dikkatini çektiği kadın ile hemen ilgilenmeye başlar ve artık ilk adımlar atılmış, boğada bir şeyler başlamıştır. Boğa burcu erkeği kıskançlıkları ile de bilinir. Hafif hafif kendisini kıskandığınızı hissettirmeniz hoşuna gidecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Asuman dedi ki:

    Boğa burcu erkeğinin hoşlandığı kadın tipine bürünmek için yıllardır uğraşıyorum. Çocukluk aşkım bir boğa ve biz onunla arkadaşız ama aradan yıllar geçmesine rağmen beni bir türlü fark edemedi. ama inanıyorum ki bir gün işler değişecek ve bana aşık olacak.

  2. Abdurrezzak Boğazlıkazak dedi ki:

    İnşALLAH birgün sevdiğine kavuşursun…