Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Boğa erkeği rahatına fazlasıyla düşkündür. Her şeyin en iyisi onun olsun ister. Hayatındaki çoğu şeyi dört dörtlük olsun diye elinden geleni yapar. Yanlarında olacak kadınları seçerken de onları rahat ettirecek, her koşulda yanında olacak, iyi bir eş, iyi bir anne olmasını isterler.

Onları memnun edebilmek oldukça zordur. İlk vazgeçeceğiniz ilk şey erkek arkadaşlarınız olmalı. Boğa erkeği oldukça kıskançtır. Dünyadaki tek erkeğin onun olduğunu düşünmenizi isterler ve ellerinden gelse sizi bir kafese kapatabilirler. Bu nedenle özellikle bu konuda sabırlı olmalısınız.

Ailelerine ve eşlerine oldukça bağlı ve sadıklardır. Maddi konuda da rahat olurlar ancak bu rahatlıkları boşa harcama yapmayı sevdikleri anlamına gelmez.

Ev için ya da uzun süreli kullanabilecekleri şeyler için para harcamaktan kaçınmazlar.

İlginizi Çekebilir: Boğa Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Boğa Burcu Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

Boğa burcunun önem verdiği konulardan biri dış görünüştür. Bir kadının bakımlı olması, güzel olması onu etkilemeye yeterli olacaktır. Kendisine fazlaca ilgi gösteren, güzel sözler söyleyen kadınlardan oldukça hoşlanırlar.

Sadık, iyi bir eş, iyi bir partnerdirler. Kolay kolay sinirlenmezler fakat sinirlendikleri anda gözleri hiçbir şey görmez. Bu yüzden sakinliklerini sakın kullanmaya kalkmayın.

Boğazlarına oldukça düşkündürler yemek yapma konusunda iyiyseniz bu sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Tutumlu olmanız onu etkileyecektir. Maddi şeyleri ön planda tutmamaya çalışırsanız sizin için daha iyi olacaktır.

Size bir hediye aldıysa çok beğendiğinizi ve memnun kaldığınızı ifade edin bu onu mutlu edecektir. Ona karşı samimi ve dürüst olun duygularınızı açıkça dile getirin.

Boğa Burcu Erkeği Kadında Nelere Dikkat Eder?

  • Boğa erkeği, beklentileri yüksek bir erkektir. Hayatına aldığı kadından birçok beklentisi vardır ve bunu dile getirmekten çekinmez.
  • Boğa erkeği ile sevgili olmak isteyen kadın her şeyden önce güzel giyinmeyi bilmelidir. Dış görünüş konusunda hassasiyeti olan boğalar, pasaklı kadınlarla asla ilgilenmezler. Şık giyinen, kombinlerini modaya uygun şekilde hazırlayan kadınlara özellikle dikkat ederler.
  • Boğa erkeği bir kadında diksiyona dikkat eder. Boğa burcu erkeği nasıl tavlanır sorusunun ilk cevabı konuşmaktır. Etkileyici bir diksiyona sahipseniz, sözcüklerinizi bilinçli seçerek konuşursanız birkaç dakika içinde boğanın dikkatini çekmeyi başarırsınız.
  • Kontrol edilmeyi pek sevmeyen boğalar, özgürlüğüne düşkün kadınları seçerler. Bağımsız adımlar atan, ayakları üzerinde durabilen kadınlar, boğa erkekleri için idealdir. Aşırısından çekinseler de içine kapanık kadınları da beğenmezler. 

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Boğa burcu erkeği, zor bir erkektir. İlişkiye başlaması için karşısındaki kişinin büyük bir adım atmasını bekleyecektir. Adımı atan ve kriterlerine karşılık veren kadınlar, boğalar için vazgeçilmez olmayı başaracaktır.

Boğa erkekleri için etkileyici kabul edilen kadınlar, zarif olanlardır. Kendine bakan, fit ve zinde olan kadınlardan etkilenmemeleri imkânsızdır. Boğa erkekleri, fiziksel özelliklere dikkat ederler.

Kadının vücudunun kusursuz olması, boğa erkeğinin etkilenmesi için yeterli olacaktır. Bu sebeple birçok boğa erkeği hayatının aşkını spor salonlarında bulur.

Algısı açık, zeki ve çabuk kavrayabilen kadınlar boğaların hayranlığını kazanan kadınlardır. Oturduklarında sohbet edebildikleri, entelektüel bayanları her zaman çekici bulduklarını dile getirirler.

Boğa Burcu Erkeği İşkolik Kadınlardan Hoşlanır mı?

Boğa erkekleri için hayat eğlenilmeye değer bir süredir. Dünyaya yalnızca çalışmaya gelen kadınlar onlar için çok sıkıcı gelmektedir. Dolayısıyla işkolik kadınları bunaltıcı olarak değerlendirirler.

Boğa erkeğini etkilemek isteyen kadınlar, hayattan zevk almasını bilmelidir. Hem çalışıp kendi ayakları üzerinde durabilmeli hem de hayatın tadını çıkarma adına hobiler edinmelidir. Gezen, arkadaşlarıyla sosyal etkinliklere katılan, hayat dolu kadınlar işkolik kadınlara nazaran daha cazip gelmektedir.

Boğa Burcu Erkeği İyi Yemek Yapan Kadınlardan Hoşlanır mı?

Boğa burcu erkeği nelerden hoşlanır sorusunu soran bayanlara verilebilecek ilk cevap yemektir. Yemek yemeği bir sanat olarak değerlendiren boğa erkekleri, mutfağa oldukça düşkündür. Bu özellikleri birçok bayan için önemli bir ipucu niteliği taşımaktadır.

Birbirinden farklı tariflerle basitçe tavlanabilen boğa erkekleri, mutfakta maharetli olan kadınlardan çok etkilenmektedir. Farklı dünya mutfaklarına karşı ilgileri olduğu için partnerlerinin de bu konuda yetenekleri olmasını isterler.

Tatlılara karşı zaafı olan boğa erkekleri iyi tatlı yapan kadınları çok daha çekici bulduklarını sık sık dile getirmektedirler.

Boğa Burcu Erkeği Duygusal Kadınlardan Hoşlanır mı?

Boğa burcu erkeği âşık olunca dünyası alt üst olan bir erkektir. Bu nedenle temkinli olmaya, elinden geldiğince sağlam adımlar atmaya gayret gösterir.

Kendisi dışarıdan sert ve soğukkanlı görünse de pamuk kalpli, duygusal bir erkektir. Sahip olduğu bu özellikleri yadırgamayacak, destek olacak bir kadına ihtiyaç duymaktadır.

Boğa erkeğini etkileyen ve kendine yabancı hissetmesine engel olan en doğu kadınlar duygusal olanlardır. Romantik ve hassas yapıya sahip olan bayanlar, boğa erkeklerini en iyi anlayanlardır. Dolayısıyla bu tarz karaktere sahip bir kadınla birlikte olmak, boğa erkeğine kendini iyi hissettirecektir.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınlardan Hoşlanır?

Boğa erkeklerinin en iyi anlaştığı burç akreptir. Akrep kadınları bir kadında bulunması gereken tüm özelliklere sahip oldukları için erkekleri etkilemede çok başarılıdırlar. Boğalar da akrep kadınlarından etkilenen erkekler arasında yer alırlar.

Akrep kadınının kendine özgü çekiciliği karşısında ilgisini saklayamayan boğalar, kısa süre içerisinde adım atmaktan çekinmezler. Akrep dışında boğa erkeğini etkileyen bir başka burç balıktır. Balık kadınının masum sevgisi karşısında derin şekilde etkilenen boğalar, kısa süre içerisinde bağlandıklarını fark ederler.

Karşılıksız sevme, fedakârlık ve sevgisini gösterme konusunda en başarılı burçlardan biri olan yengeçler de boğa erkekleri için ideal burçlardan biridir.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınlardan Hoşlanmaz?

Boğa erkeği, istediğinde tüm kadınlarla güzel anlaşabilen bir burçtur ancak bazı kriterleri eleme yapmasına neden olabilmektedir.

Kendisine kural dikte edilmesinden asla memnun olmayan boğalar, başak kadınlarından uzak kalmaya gayret göstermektedirler. Hayatlarında devamlı plan ve program olması, boğaların bunalmasına neden olabilmektedir.

Başına buyruk hareketleri ile özgürlüğüne çok düşkün olan kadınlar da boğaları strese sokmaktadır. Aynı zamanda çapkınlıkları ile devamlı tedirginlik yaratan ikizler kadını da boğanın huzursuz hissetmesine sebebiyet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fatih dedi ki:

    Birçok erkek için aşık olacağı ve arkadaş olacağı kadınlar farklıdır. Ama boğalar için durum farklı. En iyi arkadaşlarına aşık olabiliyorlar. Böylece hayat çok daha keyifli oluyor.

  2. Sevi̇lay Yavuz dedi ki:

    Yemek yapın kızlar. Boğaların lezzetli yemeklere dayanması mümkün değildir 🙂