Yengeç Burcu Nisan 2018 Yorumları

2016 Haziran Ayı Aslan Burç Yorumları

Aslan Burcu Ocak 2018 Yorumları

Oğlak Günlük Burç Yorumu 23 Haziran 2016

İkizler Burcu Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

İkizler 3 Kasım, 16:54'de eklendi

İkizler burcu insanları değişken bir yapıya sahip olmakla birlikte oldukça zeki, becerikli, esprili ve maceracı bir ruha sahiptirler. Doğuştan meraklı olan ve her şeyi öğrenmek, her konuda bilgi sahibi olmak isteyen bu burç yaratıcılık yeteneklerinden ötürü her daim kendilerini oyalayacak bir şey bulabilir. İkizler burcu bir konuya başlarken hevesli gibi görünse de bu hevesleri karakterlerinin değişken olmasından ötürü anında geçebilir ve farklı bir konuya ilgi gösterebilirler. Hassas yapıya sahip olan ve kolayca kırılan ikizler burcu insanları kültürlü kişiler ile arkadaşlık kurmaktan keyif alırlar. Ve kurdukları bu dostluklar genellikle ömür boyu sürer.

İkizler Burcunun Anlaştığı  Burçlar

Monotonluktan hoşlanmayan ve sosyal yönü güçlü olan ikizler burcu, terazi burcuyla çok iyi anlaşır. Çünkü terazi burcu insanı da yaşamayı seven, uyumlu, esprili ve akıllıdır.  İkizler burcunun zeki, becerikli ve kültürlü insanlarla ilişki kurma isteği onun kova burcuyla da iyi anlaşmasını sağlayacaktır. Aslan burcu insanıyla da macerayı seven, meraklı ve sürekli yeni şeyler denemek isteyen ikizler burçları çok iyi bir ikili olabilir.

İkizler Burcunun Anlaşamadığı  Burçlar

Esas amaçları çalışmak olan başak burçları için sosyal hayatın içinde yer alan ikizlerin yaşam anlayışı abartılı gelebilir. Bu yüzden ikizler ve başak insanlarının çok da iyi bir ikili olacağını söyleyemeyiz. Bunun dışında her ne kadar sosyal yaşam içinde olmayı sevse bile yay burçları da ikizler burcuna göre daha sabit fikirlidir ve bu yüzden ikizler burcu ile yay burcu insanları iyi anlaşamazlar.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Hasan 3 Eylül 2018

İkizler burcunun anlaşabildiği burçlar olmayan burçlardır. Bir ikizlerim ama insanlarla tamamen anlaşamıyorum. En iyi anlaştığım kişilerle bile sürekli sorun yaşıyorum. Tanıdığım ikizler burçlarının önemli kısmı da bu şekilde.

Hatıra 7 Kasım 2018

ikizler erkeği en iyi yengeç burcuyla anlaşır bence,anlayışlı sabırlı ve fedakar.