İkizler Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

İkizler burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir sorusu bayanların cevabını bulmakta zorlandığı sorulardan biridir. İkizler burcunun zor bir karaktere sahip olması, partnerlerinin zaman zaman çaresiz kalmasına neden olabilmektedir. Özellikle uç noktalarda hisler yaşatması, ikizlerden korkulmasına neden olabilmektedir.

İkizler erkeğinin size aşık olduğunu bilmeniz, evlenmek için can attığı anlamına gelmez. Aksine evlenmek için tahmin edilenden daha uzun bir süre, sizi bekliyor demektir.

İkizler erkeği birçok erkeğin aksine özgürlüğü kısıtlanacağı için değil korktuğu için evlenmek istemez. Dolayısıyla erkekleri evliliğe ikna etmenin psikolojik yollarını bulup, ikizler erkeğini bu yönden tedavi etmeniz gerekebilir. Süreç zorlu olsa da imkânsız olmayacaktır.

İkizler Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Erkekleri evliliği ikna etme konusunda tedirginlik yaşayan bayanlar özellikle ikizler erkeği karşısında daha fazla zorlanırlar. Maymun iştahlı olan ve ilişkide uzun süre kalıcılığı sağlayamayan ikizler erkeği, evlilik konusunda da aynı endişeyi taşırlar. İkna olmaları içinse güven elde etmeleri, gerçek aşkı yakalamaları son derece önemlidir.

İkizler erkeği ile evlenmeyi aklına koymuş olan bayanlar öncelikle heyecanlarını taze tutmaları gerektiğini unutmamalılar. Aşkları ilk günkü gibi kaldığında ikizler erkeği de kendini bu duruma alıştırmaya başlayacaktır.

Rutine kolay adapte olan, kendini bırakan ve devamlı karşısından adım bekleyen bayanlar ikizler erkeğinin tercih edebileceği bayanlar değildir.

İkizler Burcu Erkeğini Evliliğe İkna Etmek İçin Yapılması Gerekenler

  • İkizler erkeği ile nasıl konuşulmalı, konuşurken nasıl cümleler kurmalı bilmek gerekmektedir. Rahat ve sakin bir konuşma ile ikizler erkeğini evliliğe ikna edebilmeniz mümkündür.
  • Kendini ifade edebilen bayanlara karşı ilgisi olan ikizler, uzun konuşmalar sonucunda evliliği aklına yatıracaktır.
  • Evlilik için asla tartışmaya girmemeniz gerektiğini unutmamalısınız. İkizler erkeği tartışmalardan kaçan bir yapıya sahiptir. Bu tartışmanın konusu evlilik ise alacağınız tek sonuç kendinizden uzaklaştırmaktır. Dolayısıyla kontrollü şekilde evlilikle ilgili kısa ve öz sohbetler yapabilirsiniz. Kendinizi anlatmayı başardığınızda size bakış açısı da değişmiş olacaktır.

İkizler Burcu Erkeğini Evliliğe İkna Etmek İçin Baskıdan Kaçınmak

İkizler burcu erkeği baskıya tahammül edebilen bir erkek değildir. İstediğiniz her şeyi anında yaptırmak için üzerinde baskı kurmanız mümkün değildir. Aksine sizden uzak kalmasına neden olabileceğiniz bir durum söz konusudur.

İkizleri evlilik için ikna etmek isteyen bayanlar, rahat bir tutum sergilemelidir. Onları gergin bir kararsızlığın içine sokmamalı ve kendileri de bu sıkıntıdan uzak kalmalıdır. Böyle olduğunda hem evliliğe evet demek daha kolay olacak hem de partnerler arası soğuk rüzgârlar esmeyecektir.

Baskıcı kişilikler, ikizler erkeklerinin itici bulduğu kişiliklerdir. Evlenmek için bu tarz bir karaktere evet demeleri mümkün değildir.

İkizler Burcu Erkeğini Evliliğe İkna Etmek İçin İltifat Etmek

İkizler burcu erkeği nelerden hoşlanır sorusuna verilecek ilk cevap iltifattır. Kendilerine edilen iltifatlar karşısında mest olan ikizler, kolayca ikna olabilmektedirler. Bayanlar, partnerlerinin bu noktasını keşfettikten sonra iltifat ederek ikna çalışmalarını sürdürebilirler.

İkizler burcu erkeğini evlilik için ikna etmek istediğinizde mükemmel bir eş olacaksın, ev geçindirme konusunda başarılı olacağına eminim, eşsiz bir baba olacağını düşünüyorum gibi cümleler kurmanız yeterlidir. Bu tarz cümleler hem evliliğe ılımlı bakmalarını sağlayacak hem de bu konuda kendilerine güvenmelerini mümkün kılacaktır.

İkizler Burcu Erkeğini Evliliğe İkna Etmek İçin Yanında Olmak

İkizler erkeği ikna olması zor erkeklerdendir. Bu yüzden profesyonel adım atmak en sağlıklı sonucu almayı sağlayacaktır. İkizlerin eşi olmaya niyetlendiğinizde gerçek bir eş gibi davranmalısınız. Zor zamanlarında devamlı yanında olmalı, elinden tutmalı ve her durumda hayatında olmaya devam etmelisiniz.

Kalıcılığınıza inandığında, vefanızı gördüğünde ömrü boyunca sizi yanında isteyecektir. Zorluklarda devamlı şikâyet eden, durumdan sızlanan ve memnuniyetsizlik örneği teşkil eden kadınlar ikizler erkeğinin evlenmek istemeyeceği kadınlardır.

Her an her duyguyu ve durumu paylaşmak, evlilik için hazır olunduğunu kanıtlayacaktır.

İkizler Burcu Erkeğini Evliliğe İkna Etmek İçin Eğlenmek

İkizler burcu, keyfine düşkün bir burçtur. Hayattan zevk almayı ve anın tadını çıkarmayı sevmektedir. Dolayısıyla evlilikten beklentisi de bu yönde olacaktır. Yanında eğlenmediği bir kadınla evlenmesi ise mümkün değildir. İkizler burcu erkeğinin evliliğe ikna olabilmesi için sizinle eğlenebilmesi gerekmektedir.

Günün büyük kısmında sessiz sedasız, yüzünüz asık şekilde oturuyorsanız; birlikte paylaşacak herhangi bir ortak noktanız yoksa eğlenmeniz de evlenmeniz de mümkün olmayacaktır. Sizinle evlenebilmesi için onunla eğlenmelisiniz. Aksi halde zor bir süreç sizi bekliyor demektir.

İkizler Burcu Erkeğini Evliliğe İkna Etmek İçin Zaman Ayırmak

İkizler erkeği ile evlilik hayali kuruyorsanız bu duruma odaklı olmalısınız. Onu çok iyi tanımalı her detayını bilmelisiniz. Evliliğe ikna olabilmesi için ikna konularına zaman ayırmalısınız. Hangi konuların endişelenmesine neden olduğunu tespit etmeli bu konularda onu rahatlatmalısınız.

İkizler burcu erkeği ile evlenebilmek için ona özel zaman ayırmalısınız. Tanıdığınızı, sorunlarını bildiğinizi, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını çözdüğünüzü göstermelisiniz. Aksi halde sizi yabancı olarak görmeye devam edecektir. Evliliğe ikna olabilmesi için size güvenmesi son derece önemlidir.

Zaman ayırmak tek taraflı olacak bir durum değildir. Birlikte paylaşımlarda bulunarak onun da sizi tanımasına izin vermelisiniz. Bu şekilde hem karşılıklı güven ortamı doğacak hem de evlilik için adım atmış olunacaktır. İkizler erkeği için yeterince zaman birçok sorunu çözecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İkizler Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? İkizler Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? için yorumda bulun

    İkizler Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkizler Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir? için ilk yorumu yapabilirsin.