İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster?

İkizler kadınları, kadınları anlamıyorum cümlesinin çıkmasına sebep olmuş kadınlardır. Sağları solları belli olmadığı için bir erkek onları bir gün çok mutlu ederken diğer gün hiç mutlu etmeyebilir de. İkizler burcu kadınları tüm özellikleri kendinde topladığı halde zor beğenir; ancak beğendiği erkekle uzun bir ilişki hayal eder.

İkizler Burcu Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Severler?

İkizler burcu kadınları ruh hallerinin değişkenliğiyle tanınırlar. Bir gün içerisinde kendini öldürerek bir bunalıma girebildikleri gibi aynı gün içerisinde gözlerinden gülmekten yaş da akabilir. Hal böyle iken, sevgililerinin anlayışlı olmalarını beklerler. Çünkü onlar tüm kadınlar gibi hatalarını kabul etmezler. Değişken tavırları sürekli etrafındakilere neşe verir, etrafındakilerin somurtkan olması hoşuna gitmez. Özellikle de sevgilisi nemrut bir tipse, ona dayanamaz ve kendine neşeli birini bulur.

İkizler Burcu Kadınları Erkeklerde Hangi Özellikleri Sevmezler?

İkizler burcu kadınları gururlu kadınlardır. Makul ölçüde tartışmayı kaldırabilirler ancak bir erkeğin ses tonunun yükselmesine toleransı çok yüksek değildir. Böyle durumlarda karşısındakini sesini bastırana kadar susmaz. Sürekli değişen tavırlarına rağmen sürekli değişen bir erkeği hoş görmez. Farklı farklı tepkiler vermemelidir, karşısındaki erkek. Kalıbını korumayı bilmelidir. Değişken ruhunun da katkısıyla söylediğinin tam tersini bekler. Yani bir erkeğe git derken bile kalmasını bekler. Ayrılsalar bile tam olarak vazgeçmesi uzun vaktini alır. Bu yüzden her dediğini yapan bir erkek tüm kadınların hayali olabilecekken onun hayali olamaz. İkizler kadınları gerçekten anlaşılması zor kadınlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster? için yorumda bulun

    İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster? için ilk yorumu yapabilirsin.