Yay Burcu Erkeği Nasıl Sevgili ister?

Yay burcu erkekleri hayatı herkes gibi yaşamayı sevmezler. Ekstre şeylerden hoşlanırlar. İşleri çıkmaza sokmayı bayılırlar, bununla içten içe eğlenirler. Tüm bunlara katlanabilecek bir kadını diğerlerinden kolaylıkla ayırt edebilirler.

Yay Burcu Erkekler Kadınlarda Hangi Özellikleri Sevmezler?

Yay burcu erkekler çekici kadınlardan hoşlanırlar. Sevgililerinin her daim kendilerine bakmalarını istemeleri bu yüzdendir. Yay burcunun sevgilileri, kilolarına ve kıyafetlerine sürekli dikkat etmelidir. Yay burcu erkekleri asi kadınlardan hoşlanırlar. Sürekli tartışma çıkan ilişkileri problemli olarak değil, eğlenceli olarak görürler. Enerjileri çok yüksek olduğu için buna uyum sağlayabilecek kadar deli, yeri geldiğinde de sessizliğine bürünebilecek akıllı kadınlardan hoşlanırlar. Dikkat ettikleri şey ise ortak noktalarının çok olmasıdır.

Yay Burcu Erkekleri Kadınlarda Hangi Özellikleri Sevmezler?

Yay burcu erkekler ilgi manyağı kadınları sevmezler. Bir kadının çok fazla üzerine düşmesi yay erkeğini şımartır ve yay erkeği elindekinin değerini bilmeyerek gözlerini dışarı diker. İlişkinin sağlığı için uzak mesafe ilişkisi tercih ederler. Kendi içlerinde egoisttirler. Bu yüzden bazen yalnız kalmak onlara iyi gelir. Kendinden emin olmayan kadınlardan hoşlanmaz. Özellikle de sevgisi hakkında net cevap bekleyen yay erkekleri, kadınların çetrefilli oyunlarıyla vakit kaybetmeyi sevmez. Dedikodu yapılmasından hoşlanmaz. Deli dolu kadınları sevmesine rağmen, o kadınların ayaklarının yere basmasını isteyeceği zamanlar olur. Böyle zamanlarda sevdiği kadının evini umursamayacak, çocuklarına bakmayacak kadınlar olmamasını umarak ondan cevaplar bekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Buse Güneş dedi ki:

    Yay erkeği cinsellikte ne ister? Nişanlımla evlenmemize az kaldı ve nasıl davranacağımı hiç bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  2. Yılmaz Bulut dedi ki:

    Buse yay erkeği ne ister anlamak gerçekten zor. O nedenle neyi sevip sevmediğini değil, neyi sevip sevmediğini anlamayı dene. Deneme yanılma yöntemi ile ortak noktayı bulursunuz. Bu arada özgürlüğüne bu kadar düşkün bir burç evlenmeye karar verdiyse zaten ortada büyük aşk vardır.