İkizler Erkeği Nasıl İkna Edilir?

İkizler erkeğinin ince ve düzgün yüz hatları ve doldun dudakları olduğu bilinir. Aynı zamanda kemikli bir buruna sahip olan ikizler burcu erkekleri genellikle zayıf yapıdadırlar ve bunu da hızlı çalışan metabolizmalarına borçlu oldukları söylenebilir. İkizler erkeği modaya özelliklede koleksiyonlara meraklıdır. Bu nedenle bir ikizler burcu erkeğinin gardırobunda, onlarca saat veya kravata rastlamak hiç de şaşırtıcı değildir.

İkizler Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir?

İkizler burcuna mensup kişiler bir bedende çift ruha sahip olmaları ile bilinirler. Bu durum ikizler kadınında olduğu kadar erkeklerde de geçerlidir.  İkizler erkeğinin birbirinden çok uçlarda olacak şekilde farklı iki karakteri vardır. Onu ikna etmek isteyen kişi öncelikle hangi ruh halinde olduğunu kestirebilmelidir. İkizler erkeğinin ilk karakteri, oldukça neşeli, yerinde duramayan ve heyecanlı bir yapıya sahipken diğer karakterin daha durgun, içine kapanık hatta melankolik özellikte olduğunu söylemek mümkündür.

İkizler Burcu Erkeğini İkna Etmenin Yolları Nelerdir?

İkizler burcu erkeği gerçek aşkı bulduğunda sadık bir yapıya sahiptir. Ancak onun ciddi anlamda ilgisini ve sevgisini kazanmak için değişken ruh hali ile sürekli uyum içinde olmak şarttır. İkizler erkeği ikna etme ve etkileme konularında kolay kazanılabilecek bir yapıdadır ancak, ilgisini sürekli canlı tutmak oldukça zordur. Bu nedenle ikizler erkeği ile ilişkilerde sürekli bir dinamizm yaratmak ve döngü sağlamak gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Noemi lusiya dedi ki:

    Merhaba
    Ben bir ikiz burcu adama aşık oldum
    Değerleri benden farklı oda bunun farkında
    Duygularımız birbirimize geçti sadece dile dökülmedi onu yapmak için nasıl davranmam gerekiyor ben kova burcuyum