22 Haziran 2016 Yay Burcu Yorum Aşk Para Şans

4 Haziran 2016 Başak Günlük Burç Yorumları

Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları

Boğa Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

İkizler Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

İkizler 13 Ocak, 16:21'de eklendi

İkizler erkeği kadınlarda giyime, bilgiye ve akla fazlasıyla önem verir. Giyim stiliniz onları dış görünüşünüzle etkilemenize yardımcı olacaktır. İlk aşamayı geçtikten sonra zekanızı ve kültürel bilginizi konuşturmanız gerekecek. İkizler burcu oldukça hareketli ve coşkuludur. Yanında da böyle bir insan olmasını ister.

Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar bu yüzden onları mümkün olduğunca rahat bırakmalısınız. Sorumluluk sahibi kadınlar onları fazlasıyla etkilerken her işin üzerlerine yıkılması sorumlulukların tamamen ona ait olması ikizler erkeğini rahatsız eder. Düşüncelerinizde onlar için önemlidir. Eğer sabit fikirli ve değişikliklere kapalıysanız ikizler erkeğinden uzak durmanız daha iyi olacaktır aksi halde onlar sizden uzaklaşacaktır. İkizler burcu hakkında daha detaylı bilgi almak için sizi buraya alalım; http://ikizler.burclarinozellikleri.com/

İkizler Erkeğini Etkilemenin Yolları

İkizler burcu erkeği sürekli olarak farklılık gösterir. Duyguları hisleri sıkça değişir. Bu nedenle onları etkilemekte biraz zor olabilir. İkizler burcu erkeği sorumlulukları kendine yükleyen kadınlardan pek hoşlanmadığı için sorumluluk sahibi, onu yönetebilecek kadınlara daha çok ilgi duyarlar.

İkizler burcu erkeğini etkilemek kısa süreli bir ilişki yaşamak isterseniz oldukça kolay olacaktır. Dış görünüşünüz ve giyiminizle bunu hemen yapabilirsiniz. Sizin istediğiniz uzun süreli bir beraberlikse bu kısımda zorlanabilirsiniz. Bu burcun erkekleri zeki, kültürlü, her durumda karşısındaki kişiyi idare edebilen kişileri tercih ederler. Onlar için zeka güzellik kadar önemlidir. Bir diğer önemli konu ise sabırlı olmanız partnerinize yerine göre bir arkadaş, bir eş, bir anne olabilmelisiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.