Balık Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Balık erkekleri hayatlarında bir kez olsun bir boğa kadını ile ilişki yaşamaya başladılarsa bu ilişkinin peşinden sonuna kadar gitmeli ve sevdiklerini asla bırakmamalıdırlar. Çünkü balık erkekleri için boğa burcu kadınları burçlar gezegeninde yer alan en ideal burç sayılabilir.

Boğa kadınları özellikle duyarlı olmaları ve pratik zekaları ile bilinirler. Her boğa kadınında hemen hemen bulunan bu temel özellikler bir balığı kendilerine aşık edebilmeleri için oldukça yeterlidir. Ayrıca yatakta da çok iyi olan boğa burcu kadınları bu nitelikleri sayesinde balık erkeklerinin hayallerini süsleyen bir profile sahiptirler.

Balık burcuna mensup olan erkekler ilgili, sıcakkanlı ve alçakgönüllü kimselerdir. Bu da boğa burcu kadınları için oldukça çekici gelebilir. Kusursuz sayılabilecek bu ilişkide olması muhtemel tek sorun boğa burcunun maddeci bir zihniyette bulunmasına rağmen balık burcunun maneviyata değer veren yapısının çatışmasıdır. Yine de karşılıklı hoşgörü ile ikili arasında bu sebeple meydana gelebilecek her türlü sorun kolaylıkla giderilebilir.

Balık Erkeği Boğa Kadını Evlilik Uyumu

Balık erkeği için boğa kadınları ideal bir eş ve anne olurlar. Boğa burcuna mensup olan kadınlar aynı zamanda evlerine sadık ve çocuklarına karşı sevecendirler. Bu da boğa erkeklerinin hep hayal ettikleri gibi bir evlilik hayatı geçirebilmelerine fırsat verir. İkilinin evlenmesi halinde ara sıra yaşanacak ufak tartışmalar dışında huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecekleri aşikardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Balık Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Balık Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balık Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.