Kova Erkeği Nasıl Geri Döner?

4 Haziran 2016 Balık Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu Şubat 2018 Yorumları

3 Haziran 2016 Terazi Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Erkeğini Aşık Etmek İçin Neler Yapılmalı?

Koç 31 Mayıs, 22:47'de eklendi

Girdiği her ortamda dikkat çeken bir koç erkeğinin, etrafının kızlarla çevrili olması şaşırılacak bir durum değildir. Her zaman özgüveni tavan olarak bilinen koç erkeğini, âşık etmek isteyen kadının işi biraz zordur. Fakat koç erkeği etrafında, aynı özellikte kişileri görmekten sıkıldığı için, yen kişilere ihtiyaç duyar. Ayrıca bir kadında aradığı özelliklerin bilinmesi ve uygulanması diğer bayanlardan bir adım önde olmak demektir?

Koç Burcu Âşık Olacağı Kadında Ne Görmek İster?

Öncelikli olarak koç erkeklerinin fiziği ve dış görünüşü oldukça iyidir. Bu yüzden yanına yakışacak güzel bir bayan arayışı içerisindedir. Koç burcu tutkuyu sever ve hayatında tutkulu bir kadın ister. Eğer koç burcunu âşık etmek isteniyorsa, ne istediğini bilen, son derece kararlı ve tutkulu bir bayan olmak gerekir.

Koç Burcu Erkeğinin İstediği Kadın Nasıldır?

Koç burcu planlı kadınları sevmez. Onun için hayatı dolu yaşamak ve yapılacak olan şeyin planlanmadan yapılması daha güzeldir. Kadınının da bu şekilde olmasını ister. Koç burcun erkeğini âşık etmek isten bayanlar, sıkmadan ve bunaltmadan ilgi göstermelidir. Bu durum koç erkeğinin çok hoşuna gider. Bu burcun erkeğini elde etmek isteyen bayan, kısa ve net olmalıdır. Yeri geldiğinde fikirlerini söyleyecek kadar cesur ve söz sahibi olmalıdır. Koç burcu erkeği soruna asla tahammül edemez. Bu yüzden, onu âşık etmek isteyen bayanların, olur olmadık yere trip atması ve surat yapması tamamen dezavantaj olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.