Temmuz 2017 Kova Burcu Yorumları

2 Haziran 2016 İkizler Günlük Burç Yorumları

23 Nisan 2016 Başak Burcu Günlük Yorumu

Yay Erkeği Aslan Kadını Uyumu – Anlaşırlar Mı?

Kova Kadını Nasıl Geri Döner?

Kova 18 Ekim, 20:29'de eklendi

Kova kadınları şu hayattaki her şeyden zevk almayı bilen, neşeli insanlardır. Anlayışları ve bir insana verdikleri değerle insanlar arasında sevilen bir burçtur. Eğer bir kova kadınını geri kazanmak istiyorsanız hatanızın çok büyük olmaması çoğu zaman yeterlidir.

Bir Erkek Kova Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Koca kadınları aşka inanan hatta aşka bayılan insanlardır. Ayrılık durumunda karşı taraftan çok daha fazla acı çekerler. Sorumluluklarını unuturlar ancak etraflarında onları toplayabilecek arkadaşları vardır. Kova kadınına ulaşmak için önce arkadaşlarını kullanıp sonra karşısına çıkmalısınız. Kova kadını insanları dinlemeden yargılamayı sevmezler. Sizi dinleyeceklerdir. Kendinize güvenen bir tavır sergilemeniz çok önemlidir. Eğer iki lafı bir araya getiremezseniz deli yanları ortaya çıkabilir.

Bir Erkek Kova Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Kova kadınları samimi insanlar olduklarından karşılarındaki insandan da bunu beklerler. Eğer yapmacık ter bir hareketiniz olursa kova insanı sizi dinlemeyi reddeder. Ne kadar acı çekerse çeksin yüzünüze bakmaz. Bu yüzden samimi olmaya özen göstermelisiniz. Dik durduğunuzu gösterirken aşırıya gitmekten kaçınmalısınız. Ayrılık durumunun sizi hiç üzmediğini fark ederse sinirlenmekten kendini alıkoyamaz. Saplantılı bir anına denk gelirse dediklerinizin bir önemi bile kalmayacaktır. Duygusal olarak kendine yakın insanlardan etkilendiği için tartışarak barışmak sizin için bir çözüm olmayacaktır. Konuşurken kırıcı sözlerden ve kaba tabirlerden uzak durmanız gereken insanlar kova kadınlarıdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.