2020 Yılında Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Oğlak Günlük Burç Yorumu 23 Haziran 2016

Balık Burcu Erkeğini Elde Tutmak

8 Mayıs Akrep Burcu Yorumu

Kova Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Kova 31 Mayıs, 10:45'de eklendi

Güzel ve çok zeki olan kadınlar, kova erkeği için ideal sevgili ya da eş adaylarıdır. Temel olarak çok önem verdikleri bir konudur.

Kova erkeği, sakin yapısı ile her zaman yerine göre yaşayan bir burçtur. Bu yüzden aşırı kıskançlıklar beklememek lazımdır.

Kova erkeğinin rakipleriyle kavga etmesi veya tartışması çok nadirdir. Daha çok zekâsı ile savaşmayı sevenlerdendir.

Kova Burcu Erkeği Kıskanır mı?

Hava grubu olan kova erkeği, kıskanmayı basit bulur ve uğraşmak istemez. Birlikte olduğu kadını da iyi bildiğinden dolayı kıskanması için bir sebep olmadığını düşünür. Kıskançlığa harcayacağı vakti tamamen hayatındaki kadına adar ve mutlu olması için elinden geleni yapar.

Aklına takılan bir soru takılırsa, şüpheci olarak yaklaşıp kendi kendini yemez ve karşısındakine sormayı doğru bulur. Kova burcu erkeği, kıskançlık konusunda mantığı ile hareket eder.

Giyilen kıyafetler ya da arkadaşlarla gidilen ortamlar kıskanması için yeterli bir sebep değildir. Fakat hayatındaki kadınla ilgilenen ve samimi olan bir erkek gördüğünde kıskançlık kapıları açılır.

Kıskandıklarında bile tamamen partnerini sıkmadan, kıskandığı konuyu bir rahatsız olma şekli ile dile getirerek mesafeli olunması rica edilir. Bir kova erkeğinin kıskançlık kavgası yaratması mümkün değildir.

Kova erkeği kıskanmayı fazla tercih etmediği gibi, mantıklı bir sebebi olmadan kıskanılmayı da sevmezler. Tamamen rahat bir ilişki yaşamak isteyen kova, hayatındaki kadını da sıkmaz ve güzel bir ilişki yaşamak adına elinden geleni yapar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.